X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może skoro zbliża Ci się termin @ to zrób sobie badania w 3dc skoro myślisz że może coś być nie tak? Ale na pewno wszystko będzie w porządku i uspokoisz chociaż myśli ;)

  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak robilam morfologie I mocz I wszystko wporzadku oprocz TSH ale na to biore Euthyrox I obecnie ponizej 2,5 nie jest super walcze z tym dalej...

    od tego miesiaca chyba zaczne chodzic na monitoring chodzic zeby wiedziec ze wszytsko dziala ok plus jeszcze nie badalam prolaktyny...uff

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 25 lipca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu wrote:
    Taaak robilam morfologie I mocz I wszystko wporzadku oprocz TSH ale na to biore Euthyrox I obecnie ponizej 2,5 nie jest super walcze z tym dalej...

    od tego miesiaca chyba zaczne chodzic na monitoring chodzic zeby wiedziec ze wszytsko dziala ok plus jeszcze nie badalam prolaktyny...uff

    Aneciu koniecznie zrób prolaktyne. TSH i Prolaktyna lubia chodzić w parze.

    Aneciu, zuzi_c lubią tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, prolaktyna... Ewentualnie mozesz zrobic te hormony ktore robimy w 3dc prolaktyna, progesteron, LH, FSH skoro tsh juz masz ;-) ja od razu robilam wszystkie żeby juz miec spokoj...

    Aneciu lubi tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 25 lipca 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!
    przepraszam, nie odzywałam się ale... praca. Cały czas ciągnę ledwo więc dzisiaj nawet nie miałam czasu wejść tu do Was!

    U mnie humor lepszy jakoś trochę się ogarnęłam z myślami. Jutro mam ginekologa więc wszystko się okazę co i jak. TSH nie robiłam bo miałam 3 tyg temu robione i mam 1,92. Resztę badań ogólnych też odebrałam z przychodni więc niech ma wgląd do wszystkiego.

    U mnie atmosfera się rozluźniła wczoraj swoje wykrzyczałam mężowi, on jest oazą spokoju więc się ze mną nie kłócił haha :) Tylko przytulił i powiedział, że rozumie mnie i moje nerwy przez pracę i wyniki, przytulił mnie, pogadaliśmy i już było dobrze. I powiem Wam, żeeeee.... w nocy był seks... i to bez żadnych wspomagaczy (nie mówię o lubrykantach durexa!) po prostu chyba tak wziął do siebie tę moją suchość, że o Panie dawno nie miałam tam tak wilgotno i nie miałam takiego orgazmu !!!!!!! :O :D aż sama sobie się dziwiłam!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 25 lipca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi to super ze takie odczucia mialas wczoraj i to wlasnie o to chodzi zeby wylaczyc myslenie i dzialac i wtedy napewno sie uda. Aneciu przykro mi ze test wyszedl negatywnie :-( ale najwazniejsze to sie nie zalamywac i walczyc z nami dalej a wkoncu napewno sie uda! Wierze w nas wszystkie

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu wrote:
    Taaak robilam morfologie I mocz I wszystko wporzadku oprocz TSH ale na to biore Euthyrox I obecnie ponizej 2,5 nie jest super walcze z tym dalej...

    od tego miesiaca chyba zaczne chodzic na monitoring chodzic zeby wiedziec ze wszytsko dziala ok plus jeszcze nie badalam prolaktyny...uff

    Masz dopiero 3 cs? Daj wam trochę czasu.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 25 lipca 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi_c ;) dla orgazmu, jakiś pozytyw tych fikołków.

    Aneciu polecam jak najszybciej zrobić sobie hormony tj wyżej pisała ABI90 ja bym jeszcze do tych badań dodała homocysteine, insuline. I jesli by prolaktyna wyszła za wysoka to od razu na czczo z obciążeniem. Lepiej mieć badania jak idzie sie do lekarza jak nawięcej niz poźniej 2-3 razy iść i płacić jak zleci i tak te same.

    MałaMi90 moge zapytac przy jakim rodzaju chemii małżonek pracuje?

    Rubii mąż jutro wraca dobrze pamietam?

    Marcowa mam nadzieję że chociaż Tobie samopoczucie sie poprawiło ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie strzelilam drzemke 20 min i o wiele mi lepiej ;-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas wczorajsza noc tez pozytywnie, podobnie jak u Zuzi ;-) dzisiaj odpoczynek bo tak sobie myślę ze jak slabe nasienie to lepiej nie przesadzać z czestotliwoscia zeby nabralo sily :-)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny, tak trzymać :)

    Aneciu, jak długo zbijasz TSH? Faktycznie jeszcze trzeba obniżyć, lepiej by było koło 1. Ja jutro idę sprawdzić hormony tarczycy, aż się boję jak skoczyło.

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Super dziewczyny, tak trzymać :)

    Aneciu, jak długo zbijasz TSH? Faktycznie jeszcze trzeba obniżyć, lepiej by było koło 1. Ja jutro idę sprawdzić hormony tarczycy, aż się boję jak skoczyło.

    Czemu myślisz że skoczyło skoro bierzesz Letrox50? W ciąży sie go odstawia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 18:14

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka tak moj maz wraca jutro juz nie moge sie go doczekac. 8 lat jestesmy razem a ja caly czas za nim bardzo tesknie jak go nie ma obok zamiast sie przyzwyczaic ze mam meza i mam ta pewnosc ze zawsze ze mna bedzie to ja coraz bardziej tesknie. Barakuje mi go w tygodniu. Najgorsze to jest jak wracam do domu i dom jest pusty. Nie ma nikogo, nie ma do kogo sie odezwac a najgorsze sa samotne noce. Na poczatku to tylko plakalam nocami ale teraz juz jest lepiej tym bardziej ze we wrzesniu maja skonczyc ta prace bo buduja galerie handlowa w piasecznie a moj maz tam nadzoruje wszystkich i mam nadzieje ze juz bedzie ze mna w domku. Odliczam dni. Sroki za smety ale tak mnie naszlo jakos :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruzumiem Cie Rubii z Moim D jestesmy już 10 lat i nie rozumiem zwiazków gdzie ludzie sie kłócą i rozwodza z byle przyczyny. Kocham Mojego Męża jeszcze bardziej niż jak chodziliśmy ze soba. Do dzis codziennie mowimy sobie milion razy dziennie kocham Cie lecz nie tak z przyzwyczajenia tylko z czystej miłości. Moj pracuje na zmainy dniowka nocka, i tez czesto sama bywam w nocy. Cieszcze sie jak czasem sie trafi ze bedzie akurat jakos w domu i sie zgramy w okolicach owu. Bo z widywaniem to tez nie ma szału. Ciesze sie że chociaż w wakacje wiecej mamy siebie.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można mnie zanotować @ pracuje przy żywicy epoksydowej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 19:03

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi przyszla do Ciebie @?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    MalaMi przyszla do Ciebie @?


    Niestety tak :( mama mi ma załatwić drożność teraz w tym cyklu, już nie chce więcej czekać choć się boję, 18 sierpnia mam wizyte wiec chce już iść z drożnością. moja mama nie wie wszystkiego nie wie co przezywam nie wie jak jest ale mówi że może warto poczekać ? ale ja już nie chce czekać...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro MalaMi. Wiem ze chciala bys zajsc w ciaze jak najszybciej. Kazda z nas tego chce. Ale widac wszystko musi przyjsc w swokm czasie i trzeba troszke poczekac a napewno sie doczekacie malenstwa. A to starania o pierwsze dzieciatko? Nie zalamuj sie kochana, glowa do gory i walcz dalej!

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Niestety tak :( mama mi ma załatwić drożność teraz w tym cyklu, już nie chce więcej czekać choć się boję, 18 sierpnia mam wizyte wiec chce już iść z drożnością. moja mama nie wie wszystkiego nie wie co przezywam nie wie jak jest ale mówi że może warto poczekać ? ale ja już nie chce czekać...

    Jeśli chcesz znać moje zdanie to jest u Ciebie 19 CS. Jeśli nie miałaś HSG to zrób. Koszy prywatny to ok 500-800 zł. Ale warto wiedzieć na czym się stoi. Ja bym zrobiła już teraz bo czuję że invitro mnie czeka nie wiem skąd to przeczucie ale mam je już od dłuższego czasu. Ale czekam do września jak nic to zabieg i później hsg. Nie czekaj kochana.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Bardzo mi przykro MalaMi. Wiem ze chciala bys zajsc w ciaze jak najszybciej. Kazda z nas tego chce. Ale widac wszystko musi przyjsc w swokm czasie i trzeba troszke poczekac a napewno sie doczekacie malenstwa. A to starania o pierwsze dzieciatko? Nie zalamuj sie kochana, glowa do gory i walcz dalej!

    Tak o pierwsze A wizja in vitro mnie przeraza

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ