X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie nie wiem muszę to tez zbadać...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A będziecie powtarzać wyniki męża? A z jakiej okolicy jesteście? Mogę podać Wam namiary na profesora który pomógł mojej znajomej i jej mężowi... Mieli bardzo małe szanse na dziecko. Z tym że podjęli się inseminacji a pisałaś że i Wasz lekarz proponował inseminację...

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie powtarzaliśmy prawda jest taka że jak będzie pracował przy chemii to jego nasienie będzie słabe, zastanawiam się nad inseminacją mam mieszane uczucia bardzo bym chciała naturalnie zajść ... jesteśmy ze śląska

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta znajoma w Warszawie się leczyła... U nas decyzja podjęta że jeśli się nie będzie dalej udawało to poddamy się inseminacji... Chociaż tak naprawdę to dopiero odszukaliśmy problem... Mój też ma nie najlepsze wyniki nasienia i też domyślam się że to przez pracę, wysokie temperatury robią swoje... Ale zobaczymy co będzie dalej.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ta znajoma w Warszawie się leczyła... U nas decyzja podjęta że jeśli się nie będzie dalej udawało to poddamy się inseminacji... Chociaż tak naprawdę to dopiero odszukaliśmy problem... Mój też ma nie najlepsze wyniki nasienia i też domyślam się że to przez pracę, wysokie temperatury robią swoje... Ale zobaczymy co będzie dalej.


    Trzymam kciuki żeby jednak się udało!

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrwałość dla nas wszystkich na pewno się przyda :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100 stron wątku dzisiaj wybiło :) Przydałyby się dobre wieści :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny
    Wczoraj widzę nieciekawie było, smutno. Mam nadzieje, że humory się poprawiły i macie siły do dalszego działania, bo nic innego nie pozostaje. Trzymam mocno kciuki, za wyniki, za badania i żeby wszystko szło do przodu :) Liczę, że już niedługo po kolei będziecie pokazywać dwie kreski :)
    Zuzi jak już masz porobione badania to jest duży krok do przodu. Wiadomo duzo lepiej gdyby te wyniki były dobre, ale właśnie teraz uda znaleźć się przyczyne i zaraz rozwiązanie Waszych problemów. Głowa do góry kochana :*
    100 stron, jak miło :) fajnie :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Naczytałam się na forum o porażkach po zastrzyku ovarillem. Załamałam się, boje się że juz wyczerpałam możliwości a na invitro mnie nie stać. a do tego jeszcze nie wychodzi u wszystkich a kosztuje krocie. Jestem podłamana. eh..
    Abi ma racje, myśle tak samo, to na pewno zależy od organizmu i każdy może reagować inaczej. Nie przejmuj się, bądź dobrej myśli:) A ja nawet nie wiem ile takie in vitro może kosztować. Szkoda, że nie ma jakieś pewnej metody. In vitro ostateczność ale nie daje pewności niestety.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 25 lipca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    In vitro w klinice w Gansku kosztuje 6,5tys. A u mnie iui kosztuje 800zl. Jak nie bedzie wyjscia to pierw zrobimy inseminacje ale tez wolalabym naturalnie zajsc. Wczoraj mialam fatalny nastroj ale dzis juz jest lepiej. Od dzis biore duphaston i czekam na jakis cud.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 25 lipca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    In vitro w klinice w Gansku kosztuje 6,5tys. A u mnie iui kosztuje 800zl. Jak nie bedzie wyjscia to pierw zrobimy inseminacje ale tez wolalabym naturalnie zajsc. Wczoraj mialam fatalny nastroj ale dzis juz jest lepiej. Od dzis biore duphaston i czekam na jakis cud.
    O bony ile pieniążków...

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znajoma podchodziła chyba 3 razy do inseminacji, razem z lekami, zastrzykami, badaniami, wizytami itp wyszło ich w sumie około 10tys... Ale co region to inne ceny, ale wiadomość że się udało to dopiero szczęście....

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 25 lipca 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie tyle to wychodzi jak podsumujesz wszystkie wizyty, badania itd...

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 25 lipca 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi pewnie jesteś zapracowana, jak się dziś czujesz? chociaż troszkę lepiej?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety cena jest wysoka, ale dziewczyny jak narazie mamy jeszcze trochę czasu żeby o tym pomyśleć ;)
    Marcowa kiedy kolejna wizyta? :) Jakieś sugestie odnośnie płci się pojawiają? Pomysły na imiona? :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 25 lipca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja podalam koszt samego zabiegu nie wliczylam w to kosztow wizyt wszystkich. Ogolnie to bardzo duzo pieniazkow wyjdzie

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 25 lipca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Niestety cena jest wysoka, ale dziewczyny jak narazie mamy jeszcze trochę czasu żeby o tym pomyśleć ;)
    Marcowa kiedy kolejna wizyta? :) Jakieś sugestie odnośnie płci się pojawiają? Pomysły na imiona? :)
    Kolejna wizyta we wtorek. następna to będą badania prenatalne i duża szansa ze poznamy płeć. Chociaż z synem to był dopiero 20tydzien. Nie mam w ogolę przeczuć, mówią mi, że jak mam mdłości to dziewczynka, bo z synem czułam się dobrze. A co do imion to mamy sporo, które co chwile się zmieniają, zależy od nastroju ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to we wtorek będą kolejne pozytywne wieści :) Super :)

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 25 lipca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekamy z niecierpliwoscia na wiesci Marcowa po wizycie. Na nasze dobre wiesci musicie jeszcze troche poczekac ale mam nadzieje ze wszystkie sie ich wkoncu doczekamy <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 25 lipca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi a jak tam u Ciebie plamienie sie rozkrecilo czy nie? Wedlug naszej listy za 2 dni masz testowac.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ