X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 lipca 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze mialas jakis dtres albo wysilek przed badaniem? A <3 nie bylo przed badaniem?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 lipca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii kochana, nie masz juz wplywu na to, miejmy nadzieję ze ten conceive pomoze plemnikom ;-) ja dziewczyny po rowerze i dopiero zajrzalam w drodze na dzialke

    Rubii lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 lipca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem czlowiek traci wiare i sie zalamuje ale wtedy jestescie Wy dziewczyny ktore potrzymujecie na duchu i nie dacie sie smucic. Dziekuje wam za wszystko <3

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 lipca 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    A moze mialas jakis dtres albo wysilek przed badaniem? A <3 nie bylo przed badaniem?
    Nie nic nie było i nie było ❤

    Fatalny ten cykl fatalnie juz się czułam odkąd się zaczął. Wiedziałam że coś jest na rzeczy i proszę bardzo. Jeszcze z moim mamy cie dni jestem zmęczona praca powoli juz wysiadam. Dzisiaj pekala mi głowa. Ludzie mówią wyluzuj zwolnij. Jak mam zwolnić? Wziąć l4 na pół roku bo staram się o dziecko ? Echhh dawno nie miałam takiego humoru bardzo dawno

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 lipca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosek do gory i sie nie spinamy, pomyslmy ze z kazdym dniem sie zblizamy do naszego celu ;-) co krok to bliżej...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 lipca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi, nie raz trzeba sie wykrzyczeć, dać upust emocjom, ja się tez nastawialam na wysoką prolaktyne a wyszlo jak wyszlo, jeszcze moje wykresy są do bani ale nikt za mnie walczyć nie będzie, i za WAS też. Musimy być dzielne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 18:27

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 24 lipca 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już nie mam siły nie wiem co mam robić jak działać. wiemy co jest na rzeczy ale wciąż się nie udaje... mam wrażenie, że nigdy się nie doczekamy... wszystkim dookoła się udaje tylko nie nam :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 lipca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi tulę Cię mocno :** ciężko my kobiety mamy. Tyle stresów i nerwow nas to kosztuje wszystkie.mam nadzieje ze jutro będzie lepszy dzień bo w tej chwili mam jakieś apogeum wszystkiego najgorszego. Musze po prostu swoje wyplakac. Długo byłam dzielna starałam sie nie myśleć negatywnie ale czasem się nie da

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja też już nie mam siły nie wiem co mam robić jak działać. wiemy co jest na rzeczy ale wciąż się nie udaje... mam wrażenie, że nigdy się nie doczekamy... wszystkim dookoła się udaje tylko nie nam :(

    MałaMi90 Kochana co u Was jest problemem? Napisz oczywiscie jeśli nie jest to problem.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 24 lipca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    MałaMi90 Kochana co u Was jest problemem? Napisz oczywiscie jeśli nie jest to problem.

    Skrócie męskie nasienia, mąż ma pracę przy chemii i to szkodzi, a wiemy dlatego że przez 3 miesiące nie pracował i nasienie się poprawiło diametralnie tylko morfologia nie drgnęła a ruch sie poprawił ale nadal był poniżej normy a tak to wszystko wystrzeliło znaczy poprawiło się lekarz nam dał 3 miesiące no ale niestety nie wykorzystaliśmy szansy i kazał przyjść w sierpniu i zastanowić się nad inseminacją. Mąż dostał też witaminy na poprawę fragmentacji.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 24 lipca 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Skrócie męskie nasienia, mąż ma pracę przy chemii i to szkodzi, a wiemy dlatego że przez 3 miesiące nie pracował i nasienie się poprawiło diametralnie tylko morfologia nie drgnęła a ruch sie poprawił ale nadal był poniżej normy a tak to wszystko wystrzeliło znaczy poprawiło się lekarz nam dał 3 miesiące no ale niestety nie wykorzystaliśmy szansy i kazał przyjść w sierpniu i zastanowić się nad inseminacją. Mąż dostał też witaminy na poprawę fragmentacji.


    A początkowo mnie diagnozowano przez jakieś 4 miesiące ja brałam leki na stymulację płaciłam duże pieniądze za nie co się okazało lekarz ten co teraz do niego chodzimy powiedział że z moją owulacją jest ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 21:37

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Skrócie męskie nasienia, mąż ma pracę przy chemii i to szkodzi, a wiemy dlatego że przez 3 miesiące nie pracował i nasienie się poprawiło diametralnie tylko morfologia nie drgnęła a ruch sie poprawił ale nadal był poniżej normy a tak to wszystko wystrzeliło znaczy poprawiło się lekarz nam dał 3 miesiące no ale niestety nie wykorzystaliśmy szansy i kazał przyjść w sierpniu i zastanowić się nad inseminacją. Mąż dostał też witaminy na poprawę fragmentacji.

    Blada sprawa z nasieniem, a probowaliście mace, zioła o. sroki dla męża, wit c dodatkowo, moj bierze fertilman + to co powyżej. I skoczyły parametry po 3 miesiacach.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 24 lipca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mace odstawilismy bierze profertil witamina C i E. Tak zalecił lekarz słyszałam że ten lekarz cuda zdziałał no ale niestety nie u mnie.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co Ci kochana doradzic jeszcze. Nasz lekarz stwierdził że przy tej lepszej morfologi czyli 4 % jest juz naprawde dobre rokowanie. I maca stwierdził że to zioło więc nie zaszkodzi na pewno o ile to prawdziwa maca a nie np sproszkowany ziemniak.

    A jak twoja prolaktyna i tarczyca unormowały się?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naczytałam się na forum o porażkach po zastrzyku ovarillem. Załamałam się, boje się że juz wyczerpałam możliwości a na invitro mnie nie stać. a do tego jeszcze nie wychodzi u wszystkich a kosztuje krocie. Jestem podłamana. eh..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 22:24

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też morfologia słaba bo tylko 2%... Bierzemy witaminy i próbujemy dalej. Jesli dalej nie będzie wychodzić to powtórka badania. Co do powodzeń po zastrzyku to pewnie jest jak ze wszystkim, jednym pomoze, drugim nie...

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi kochana głowa do góry! Jest diagnoza i punkt zaczepienia, to już coś! Teraz może być tylko lepiej, dostaniesz leki i wszystko się unormuje. Nie będziecie działać na ślepo. I co to za gadanie, że do końca roku się nie uda? Pewnie max 2 m-ce na ustawienie leków i zaskoczy! :* Jutro meldujesz się tutaj z bojowym nastawieniem!


    Kurczę trudna sytuacja MałaMi, faktycznie trudno cokolwiek doradzić

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim, mam nadzieję że dzisiaj lepsze nastroje. Ja wstalam z bólem gardla...

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Moja tarczyca już całkiem ładna. ;) lekarz powiedział że przy takich wynikach nie ma już co leczyć dlatego dał nam 3 miesiące no ale jak widać nie udało sie

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny:)

    MałaMi90 a jak Twój śluz? Przyjazdy dla zawodników?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ