X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Prolaktyna i FSH za duże jak dla osoby starającej się o dziecko. Słowa moich 11 lekarzy.

    dzięki kochana :( jutro zapisuję się do lekarza. Strasznie się zestresowałam już samym myśleniem. Ten cykl poleci na straty

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    dzięki kochana :( jutro zapisuję się do lekarza. Strasznie się zestresowałam już samym myśleniem. Ten cykl poleci na straty

    Dostaniesz bromergon na prolaktyne oraz letrox lub eutyrox na tarczyce lepiej zebys dostała 50 dawke bo przez 3 miesiace powinno Ci spasc. Mnie zarówno prolaktyna (32 miałam )jak i tarczyca (2,5) spadły do normy. Pozytywnie że poszłaś na badania. To juz kolejny krok w przód ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam wlasnie test owulacyjnu i jest pozytywny i nie wiem co o tym myslec. Czy owu bedzie jutro, dzisiaj czy moze juz byla? Skok temperatury juz mialam dzis i bole jajnikow wczoraj. Dzis nic mnie mnie boli tylko piersi. Nie wiem juz co o tym myslec :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Dostaniesz bromergon na prolaktyne oraz letrox lub eutyrox na tarczyce lepiej zebys dostała 50 dawke bo przez 3 miesiace powinno Ci spasc. Mnie zarówno prolaktyna (32 miałam )jak i tarczyca (2,5) spadły do normy. Pozytywnie że poszłaś na badania. To juz kolejny krok w przód ;)

    Dzięki za wsparcie :* fatalnie się czuję z tym wszystkim. Olśniło mnie dopiero po tylu miesiącach, że nie mam tego śluzu :( Jezu gdzie ja miałam głowę...

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Zrobilam wlasnie test owulacyjnu i jest pozytywny i nie wiem co o tym myslec. Czy owu bedzie jutro, dzisiaj czy moze juz byla? Skok temperatury juz mialam dzis i bole jajnikow wczoraj. Dzis nic mnie mnie boli tylko piersi. Nie wiem juz co o tym myslec :-(

    Rubii kochana jak masz możliwość to tylko się przytulajcie żeby nie było strat :) <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Zrobilam wlasnie test owulacyjnu i jest pozytywny i nie wiem co o tym myslec. Czy owu bedzie jutro, dzisiaj czy moze juz byla? Skok temperatury juz mialam dzis i bole jajnikow wczoraj. Dzis nic mnie mnie boli tylko piersi. Nie wiem juz co o tym myslec :-(

    I tu jestem w tej samej sytuacji. Cycki tylko bola, jajniki już nie. Pieron wie. Ja już odpuszczam. Zastrzyk miał zadziałać 24 max 36 h po zastosowaniu. Zrobiłam go w sobote ok 13:30 wiec juz owulacja musiała być. Temperatura skacze mi caly cykl różnie wiec wyzszą miałam w niedziele tempke. No juz co ma być to bedzie. Trzymam kciuki Rubii za Ciebie mocno w tym cyklu ;) I za wszystkie Laseczki na Naszym wątku :*

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie mam mozliwosci. Meza nie ma niestety. Tutaj moj test: https://zapodaj.net/8542e531c197c.jpg.html
    Nigdy mi takie wyrazne kreski nie wyszly

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Dzięki za wsparcie :* fatalnie się czuję z tym wszystkim. Olśniło mnie dopiero po tylu miesiącach, że nie mam tego śluzu :( Jezu gdzie ja miałam głowę...


    Kochana nie dobieraj sobie do głowy. Lepiej teraz niż pozwiedzmy w 20 cs. Leki na prolaktyne działaja od razu z miejsca. Poprawa na badaniach jest dopiero po ok 3 miesiącach. Powoli zacznie Ci sie wszystko normować i napewno bedzie sluz płodny i owulka. Naprawde bardzo się ciesze ze zrobilas badania.

    Mnie kazdy uwaza za hipochondryczke.. Zanim zaczelismy sie starac to zrobiłam badania i wyszły źle i od tego czasu sie staramy by juz zadnej szansy nie stracic.

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje ze znowu sie nam nie uda. Skoro test jest pozytywny to pewnie owu dopiero bedzie a meza nie ma wiec pewnie nic z tego w tym cyklu nie wyjdzie :-( smutno mi :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Wlasnie nie mam mozliwosci. Meza nie ma niestety. Tutaj moj test: https://zapodaj.net/8542e531c197c.jpg.html
    Nigdy mi takie wyrazne kreski nie wyszly

    widać ładnie 2 kreseczki. Ale pamiętaj nie zawsze test owulacyjny i podwyzszony progesteron świadczą o owulacji. Moga być syndromem zespołu LUF. Nie strasze bo naprawde wierze ze owu była juz u Ciebie i żołnierzyki dotarły gdzie miały dotrzec.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii smutno może Ci być dopiero jak @ przyjdzie. Nie pozwalam na wczesniejsze smutanie się ;P Jeszcze nic straconego:)

    Rubii z jakiej firmy masz testy owulacyjne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 17:25

    Rubii lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pecherzyki zawsze pekaly nie mialam z tym nigdy zadnego problemu. Mialam problem z ich rosnieciem ale nie z pekaniem. Jak owu nie bylo juz to cykl pojdzie na straty

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z firmy facell z rosmana mam testy owulacyjne.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    U mnie pecherzyki zawsze pekaly nie mialam z tym nigdy zadnego problemu. Mialam problem z ich rosnieciem ale nie z pekaniem. Jak owu nie bylo juz to cykl pojdzie na straty

    To tym bardziej jak pękały. Nerwy na wodzy. Też się strasznie denerwuje jak przed obrona. Ale musze czekać jeszcze pare dni i dopiero wtedy czarna rozpacz ale nie teraz Kochana ;) Testujesz po mnie ale jesli masz owu teraz to mysle ze juz wczesniej bedzie wiadomo co i jak..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 17:29

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu moze mam teraz moze jutro ale nie mam mozliwosci serduszkowania. Jak byla wczoraj lub dzisiaj to plemniczki moze dotrwaja a jak jutro to nie dotrwaja napewno bo <3 bylo w niedziele wieczorem. Maz bedzie dopiero w czwartek ale to juz bedzie po wszystkim

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Owu moze mam teraz moze jutro ale nie mam mozliwosci serduszkowania. Jak byla wczoraj lub dzisiaj to plemniczki moze dotrwaja a jak jutro to nie dotrwaja napewno bo <3 bylo w niedziele wieczorem. Maz bedzie dopiero w czwartek ale to juz bedzie po wszystkim

    pamiętaj i tego sie trzymaj w dni serdnio płodne tez ludzie zachodzą w ciąze. Jeśli masz zobaczyc te II kreski w tym cyklu napewno już dzialają zołnierzyki bez wzgledu czy nocują w jaskini czy już maszerują ;) Wszystko kwestia wiary ;)

    Rubii lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii ja tam trzymam za Ciebie kciuki aby się udało :* <3

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki będę Wam teraz smęciła. Ale mam zły humor powoli się godzę, że do końca roku to nici. W czwartek mam ginekologa

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Dziewczynki będę Wam teraz smęciła. Ale mam zły humor powoli się godzę, że do końca roku to nici. W czwartek mam ginekologa

    Też Ci nie pozwole. Cuda sie zdarzają. Dziewczyna na innym wątku starsza miesiąc brała bromergon + jakis 1-1,5 miesiaca w miedzy czasie ovarin i zaszła. Naprawde nie możesz tak mysleć. Musisz walczyc nie poddawać sie. Kolejny przykład w dziale z pomoca medyczna. Dziewczyna tak jak ja zastrzyk + ovarin + zel itd 3 cykle pod rzad i nic, i pozniej bez niczego działa do teraz.. Nie ma reguly nie ma zasady. Po prostu musimy dac z sobie tak duzo ile jestesmy w stanie by spełnić marzenia.
    To tak jak z skonczeniem studiów. Było cieżko, płakałam było narawde kurewska ciężko i dzien w dzien sobie mowiłam co ja robie na uniwersytecie medycznym. Na 3 roku stwierdziałam ze juz nic innego mi nie zostało jak walczyc by miec ten lic. I udalo sie. Kułam kułam płakałam i kułam az cud sie stał. Był błąd komputera ktory sprawdzał i ten jeden punkt ktory mi brakowało znalazł sie. I dziś nie jestem lic ale mgr. walczmy dziewczyny ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 lipca 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi mi prolaktyna spadla od samej witaminy d w 3 tyg bo nic innego nie bralam ;-)

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ