X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cisza... wszyscy mamy psi humor czy temperatura wykancza?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie temperatura wykancza leje się ze mnie normalnie a chodzę po domu tylko w koszulce cienkiej :P

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pootwieralam ikna u siebie to fajnie chlodni. Ogolnie sie chmurzy i moze popadac :-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczko, dzisiaj napisalas ze wypisujemy pozytywy za ktore jestesmy wdzieczni i z czego sie cieszymy:-)
    1. Cieszę sie ze moi rodzice sa z nami i jestesmy razem.
    2. Cieszę sie ze nie jestem powaznie chora.
    3. Cieszę sie ze mojemu bratu udalo sie i ma swojego syna.
    4. Cieszę się ze spotkalam swojego męża.
    5. Cieszę się ze wzielismy slub, a uwierzcie mi nie bylo latwo w naszym przypadku.
    6. Cieszę się z mojej pracy.
    7. Cieszę się z pieknej pogody na urlopie bo nie długo bedzie jesień a później zima. (chociaż inne pory roku tez uwielbiam).
    8. Cieszę sie ze poznalam Was, kazda z nas jest inna i mimo ze sie nie znamy na zywo to mozemy dzielic sie naszymi historiami.
    9.Ps. Cieszę sie i wierzę że kazdej z nas sie uda i bedziemy tulily nasze dzieciaczki :-)

    wKratke, Rubii, enka90, Zgredka02, Marcowa2017.23, MałaMi90 lubią tę wiadomość

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI ucieszyłaś moja duszę. Zatem tez napisze

    1 . dziekuje za dzień dzisiejszy
    2. dziekuje za Darka jest cudownie cudowny i kocham Go bardziej niż 10 lat temu ;)
    3. Dziekuje za to ze moj brat ogarnal sie po smierci rodzicow.. wkoncu..
    4. dziekuje za pieniadze ktore mamy na splate kredytu
    5. dziekuje za Was... moge napisac to co mysle i nie mam mobbingu
    6. dziekuje za cudowny sex
    7. dziekuje za sile która mam
    8. dziekuje za zycie moje i mojego meza

    Pragnę: Wiary którą miałam przed smiercia rodziców... i potomstwa.

    wKratke, ABI90, Zgredka02, Marcowa2017.23, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomimo dzisiejszego upalu pod wieczor poszlam z bratowa i ich dzieckiem na spacer. Pogadalysmy. Ona mnie przeprosila. Powiedziala że sama zobacze jak szybko zapomne o tym ze bylo ciezko zanim pojawil sie maly człowiek... Wypilysmy po piwie, oczyscilysmy sytuacje... Musi być dobrze, uda sie w koncu dziewczyny :-)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:29

    ABI90, Marcowa2017.23, kondziomama lubią tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki...ciezko znaleźć i uplesc w slowa.... ale na prawde wierze w Boga ktory Nas wkoncu wyslucha... i mowi to osoba slabej wiary, ale próbującaa........

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2018, 23:14

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy, jakos sie stresuję jutrzejszym wynikiem progesteronu jakby to mial byc bhcg :-) dobrych snow :-)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi byc dobrze. Ja dzis zasypiam wyjatkowo spokojnie...Dobrej nocki! :)

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zwykle spóźniona i piszę jak wszystkie śpią :) piękne to co napisałyście no... to ja też podziękuję:

    1. Przede wszystkim za mojego męża, który jest moim całym światem, moją ucieczką od wszystkiego, wsparciem, najlepszym przyjacielem, kochankiem, motywatorem, terapeutą w jednym. Dzięki niemu wszystko się zmieniło o 180 stopni.
    2. Dziękuję za rodziców pomimo, że nie są razem już 7 lat to potrafią usiąśc przy jednym stole wigilijnym, urodzinowym, imieninowym:) Wspaniałe to... ba dziękuję Wam za to, że zawsze RAZEM stoicie murem broniąc mnie przed teściówką :D oj wtedy to jest dream team z nich. No kocham no <3
    3. Dziękuję za brata, który stworzył wspaniałą rodzinkę, ma cudowną córkę, która jest moim 11 letnim promyczkiem, bez niej ta rodzina byłaby taka szara.
    4. Za pracę i ludzi. Pomimo, że ostatnio trochę ciężej to dziękuję, że mam stałą pracę nie muszę się martwić o jutro. Nie kładę się spać z bólem brzucha i myślami co będzie w pracy. Lubię tam chodzić, lubię pracować ale bardziej niech mnie docenią to będzie już magia:)
    5. Za wykształcenie, że mogłam się realizować i studiować to co chcę, że rodzice nigdy nie napierali i nie planowali przyszłości za mnie.
    6. Za rower, Tak to wspaniały wynalazek, który nadaje sens życiu. Odstresowywacz w 1000%! po 2 tygodniowej przerwie wczoraj styrana powiedziałam - tak to jest nadal mój jedyny lek na odstresowanie <3
    7. Za góry, które kocham, wielbię. Może dlatego, że na codzień mieszkając w centrum PL tak mi ich brakuje. Do końca ze mną będą. Były od zawsze. A w wieku 3 lat zaliczone pierwsze 1000 m n.p.m od tamtej pory tata wpoił mi w krew :D
    8. Za geny - hm za to muszę podziękować mojej ś.p. babci. Wszyscy mówią, że jako jedyna mam jej charakter, zupełnie odmienny niż rodzice, brat. To niesamowite ale widzę tak wiele podobieństw. Często z nią rozmawiam bardzo często się do niej modlę. Wiem, że to ona mnie wspiera jest moim aniołem stróżem. Kocham Cię babciu dzięki, że jesteś! <3
    9. Za Was - naprawdę, Tak bardzo za to dziękuję. Za tę wiedzę, za wsparcie. Mogę się tu wygadać, pisać o wszystkim. To jest niesamowite. Jesteście takie wszystkie wspaniałe :)

    Mogłabym tak wymieniać, wymieniać i wymieniać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2018, 23:56

    ABI90, Marcowa2017.23 lubią tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia Kochane :-) ten lancuszek pozytywnych mysli to byl dobry pomysl :-) ja dzisiaj spac nie moglam, nie wiem o ktorej usnelam :-(

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dsien dobry kochane <3 jak sie ladnie rozpisalyscie. Ja napisze jak bede miala chwile czasu w pracy.
    Taka_Babka dostalam lrace na stanowisku Inspektor ds aministracyjno socjalnych w duzym publicznym przedsiebiorstwie. Nie dosc ze sporo placa to jeszcze kazdy ma dodtek do pensji w postaci premi mi dadza 14% z racji tego ze nowym pracownikiem jestem. 13 pensje, duzy socjal, zwrot biletow, dodatki na swieta. Takze glupia bym byla jakbym nie skorzystala. Tak to w moim zawodzie bo studiowalam administracje ;-)
    milego dnia dziewczyny <3

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:29

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WKratke czyzbys zawodowo zajmowala sie muzyka? Moze jestes slawna a my nic nie wiemy? <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii to wspaniale no! i nie zwolnią Cię jak pójdziesz na macierzyński:)

    wKratkę ja dzisiaj późno zasnęłam a obudziłam się nieprzytomna! Był plan wczoraj żeby w ciągu dnie się <3 ale ja byłam tak upocona tak zmęczona tą pogodą, że dopiero nabrałam sił w nocy :D

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w nocy fajnie chlodno bo okna wszystkie na cala szerokosc otwarte. A ja zaczynam doszukiwac sie objawow to sobie wynalazlam, wczoraj do poznej nocy ciagnal mnie jakby jajnij ale lewy. Oprocz tego mdlilo mnie po jednym piwie. Ale patrzac na wykres delikatnie spada - psychika dziala :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 07:20

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    U mnie w nocy fajnie chlodno bo okna wszystkie na cala szerokosc otwarte. A ja zaczynam doszukiwac sie objawow to sobie wynalazlam, wczoraj do poznej nocy ciagnal mnie jakby jajnij ale lewy. Oprocz tego mdlilo mnie po jednym piwie. Ale patrzac na wykres delikatnie spada - psychika dziala :-D

    Abi no to ja mam chyba objaw ciąży przed owulacją jeszcze bo miałam w nocy to samo :D napisz mi ile dpo robi się ten progesteron ? też sobie zrobię

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:30

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nowych staraczkach dziewczyny pisaly ze 7dni po owulce, wiec ja zrobilam wczoraj w 7dniu wyzszych temperatur :-) wstaje zaraz, strzele kawke z mlekiem i pranie + pakowanie ogarne to szybciej czekanie minie :-)

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ