X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Niestety nie zrobilam kariery muzycznej, lubie grac tylko dla siebie, bo wystepy mnie po prostu paralizuja...mam nawet problem, zeby zagrac przed rodzina, wiec chocbym bardzo chciala, to no nie przeskocze! :) slawna tez nie jestem...wstyd to moje drugie imie, wiec dla paparazzi bylabym kiepskim towarem :P

    Abi mowia, ze wiara czyni cuda, a my tej wiary tu mamy chyba sporo, wiec trzymamy kciuki, zeby temperatura nie spadala! :)

    wstyd... wiem coś o tym :) na czym grasz ???

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:30

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och super! Moja bratanica gra na pianinir od 4 lat a ma zaledwie 11. Jest w panstwowej szkole muzycznej i za każdym razem jak gra to ja płacze a tym bardziej na koncertach :) kocham muzykę uwielbiam koncerty bardzo często z moim jeździmy na różne koncerty. Ja gram na djembe hihi to taki afrykański bęben :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 08:40

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! Ja jak zwykle zaniedbuje nasz wątek ale tylko w wpisach . Staram się was
    W miarė możliwości czytać. Witaj wkratkę! :)
    U mnie na szczęście mąż doleczył pęcherz i zdąžył przed moja ovu :D która mi się przesunęła i szykuje siė dłuuugi cykl.
    WKratkę najlepiej to mężowi na nerwach umiem grać :D a poza tym gitara basowa chociaż teraz to już bardziej tylko kurz ma.na czym osiadać . Miłego dnia i głowy do góry :)

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, jakie Wy wszystkie zdolne jesteście :p to tylko ja jestem tutaj totalnym beztalenciem? :D

    Mi się strasznie ciężko od wczoraj oddycha. Marzę tylko o tym by ten dzień się skończył. Może pojadę na noc do rodziców bo mają w domu chłodniej niż ja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 09:02

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny ;)
    Zuzi ja też nic nie umiem :p

    W końcu na kompie, to i ja wypiszę na co jestem wdzięczna.

    1. Dziękuję za moją największą miłość- za męża, który jest dla mnie wielkim oparciem i bez niego nie umiem żyć.
    2. Dziękuję za zdrowego synka, który jest moim oczkiem w głowie, to dzięki niemu codziennie się uśmiecham nawet, gdy jest bardzo źle.
    3. Dziękuję za to, że rozwija się we mnie nowe życie.
    4. Dziękuję za wspaniałą, wielką rodzinę- rodziców i rodzeństwo, jesteśmy naprawdę dobrze zgrani i wiem, że na każdego mogę liczyć.
    5. Dziękuję za godne życie, za pracę moją i męża.
    6. Dziękuję za to, że jestem naprawdę szczęśliwa.
    7. Dziękuję za mój charakter.
    8. Dziękuję za Was, za to że możemy się wspierać i zawsze można liczyć na słowa pocieszenia.

    wKratke, zuzi_c lubią tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka02 wrote:
    Hej kochane! Ja jak zwykle zaniedbuje nasz wątek ale tylko w wpisach . Staram się was
    W miarė możliwości czytać. Witaj wkratkę! :)
    U mnie na szczęście mąż doleczył pęcherz i zdąžył przed moja ovu :D która mi się przesunęła i szykuje siė dłuuugi cykl.
    WKratkę najlepiej to mężowi na nerwach umiem grać :D a poza tym gitara basowa chociaż teraz to już bardziej tylko kurz ma.na czym osiadać . Miłego dnia i głowy do góry :)
    Super, że mąż zdążył przed owulacją :D czyli cykl nie jest stracony :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik. Progesteron 11,3ng/ml w 7 dpo, norma fazy lutealnej 1,83-23,9. Wiem ze w normie, czyli mozna przyjąć ze owulacja byla, ale chyba ogolnie nie jest zbyt silnie?

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:30

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa nom udało się czy owocnie zobaczymy plus minus 18stego w dzień slubu mojego brata więc może będzie podwojne świętowanie a jak nie to 23go lecimy na dwutygodniowe wakacje więc jestem dobrej myśli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 11:39

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi, Marcowa nie jestescie same ja tez nic nie umiem ;-)

    To i ja naposze za co dziekuje:
    1. Za mojego kochanego meza ktory jest dla mnie oparciem i calym moim swiatem.
    2. Za rodzine ze mnie wspieraja w kazdej sytuacji i ze nikt z nich nie choruje.
    3. Za nowa prace ktora udalo mi sie znalesc i za prace meza ze dostal awans i teraz na wiecej mozemy sobie pozwolic.
    4. Za to ze sami do wszystkiego doszlismy chodzi mi o mieszkanie i jego wystroj i samochod itp. bez niczyjej pomocy.
    5. Za to ze niektorym dziewczyna z naszego watku juz udalo sie zajsc w ciaze i za to ze niektore zaraz do nich dolacza.
    6. Za dobre wychowanie i za to ze nigdy nam niczego nie brakowalo.
    7. Za to ze moglam Was poznac dziewczyny i dzielic z Wami swoje smutki i problemy. Za Wasze wsparcie i zrozumienie.
    8. Za to ze niedlugo kazda z nas bedzie miala przy sobie swoje dzieciatko w co bardzo mocno wierze <3

    wKratke, Marcowa2017.23 lubią tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ucięło mi wiadomość:/

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba sobie paznokcie na wyjazd zrobie, jeden kolor i bez zdobien a zawsze inaczej beda wyglądać :-)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę ściągnąć hybrydy. Mam już spore odrosty. A nie chce w ciąży już robić, więc jak najdłużej chciałam z tymi zostać.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:30

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro o 4 mam zamiar ruszac bo jadę z mama, w poniedziałek wracamy. Maz nie mogl pozwolic sobie na wiecej wolnego. Minus wlasnej działalności gospodarczej :-( a jeszcze będzie nowego pracownika szukal. Zrobilam 1 rękę, jeszcze druga. Bezsilność mnie lapie jakoś... Gdyby nie bolące gardlo to pomyslalbym że moze cos na rzeczy a tak to tak nijak sie czuje :-( ale trzeba brać się w garsc jeszcze do tesciowej skoczyc :-)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:30

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie gardlo mnie boli, od niedzieli bylam z mezem na mazurach i bylismy w restauracji - wypilismy po zimnym piwie z sokiem i bylo mega zimno przez klimatyzacje... Ale goraczku niby nie mam ani nic więcej nie zauważyłam :-)

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim ;)

    ABI mam nadzieje ze sie nic z tego nie rozwienie poważnego.

    Szukałam w internecie jak sobie radzic z spadkami nastroju. Niestety nic mądrego nie znalazłam. Musze w jakiś sposób czyscic sobie mozg. Motywacja zeby ruszyc cztery litery tez słaba. Wyszystko jakies słabe po tamtym cyklu. Wyjeżdżam jutro z mezem na weekend mam nadzieje ze sie jakos zresetuje.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:30

    7 cykl staran
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ