X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przez sen mnie po brzuchu glaskal hehe a dzisiaj to tak ostrożnie. Mam nadzieję ze z Waszym Dopingiem bedzie wszystko dobrze:-)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Wczoraj przez sen mnie po brzuchu glaskal hehe a dzisiaj to tak ostrożnie. Mam nadzieję ze z Waszym Dopingiem bedzie wszystko dobrze:-)

    Będzie dobrze! Na pewno! <3 tylko prosimy o aktualizacje stanu, uczuć, odczuć... Noo wszystkiego ;)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe kobitki! Duużo się nas robi-fajnie!

    Abi super że lekarz cię uspokoił teraz czekamy na piękny przyrost

    Rubi tempka w górę jest nadzieja!
    Enka marcowa wy tu nas informujcie o objawach samopoczuci dolegliwościach!:)
    Mam.nadzieję że nie są zbyt intensywne!

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się dziewczyny staram się czytać :) ja dzisiaj w biegu także ten do wieczora!

    Abi cudowne wieści oby tak dalej :) <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka02 wrote:
    Enka marcowa wy tu nas informujcie o objawach samopoczuci dolegliwościach!:)
    Mam.nadzieję że nie są zbyt intensywne!
    wiesz pogadać i troszkę ponarzekać można, ale to wszystko jest takie dobre, takie znaki, że coś sie dzieje :) jeszcze niespodzianka na koniec :) wszystkim Wam życzę niedługo mdłości i złego samopoczucia ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, babcia ukroila mi sernik na zimno a ja czuje ze jak go do buzi wezme to zwymiotuje :-P nie wiem czy to. Ten maly ktos co rosnie tak dziala czy leki :-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obstawiam ze to mala fasolka tak dziala :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak obstawiam! A co, myślmy pozytywnie <3

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu mysle ze zaraz u nas bedzie kolejny wysyp dwoch kreseczek. Dziewczyny zapoczatkowaly fale :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2018, 20:07

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie ale to raczej od cytologii. Piersi mnie zaczeły bolec co od ciąży mi sie nie zdarzyło i brzuch przestał boleć, a wczoraj bolał. Jaki durny człowiek, jeszcze sobie nadzieje robie choć test pokazał swoje...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta nie martw sie mam to samo. Test negatywny a ja glupia mam nadzieje bo temperatura skoczyla. A tu sie pewnie okaze ze ze stresu nie ma @. I taki bedzie final

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii jak u Ciebie sytuacja? Jakis plan dzialania? Mamie po kryjomu oddalam sernik, powiedzialam ze metformina tak dziala ze slodkiego nie moge :-) juz w domciu :-)

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszecie że trzeba nadrabiać ;)

    Rubii trzymam kciuki, może to jeszcze nie stracony cykl ;)

    A co do nadziei dziewczyny ja mam @ jeszcze i sobie mysle a moze to nie @ tylko takie plamienie wieksze ;D No czub jakich mało.

    ABI cieszy mnie to ze lekarz uspokoił, smuci post seksualny oraz to ze sie denerwujesz wewnetrznie. Bedzie dobrze :)

    Rozmawiałam dzis z Moim. Co prawda nie chcialam ale widział i przy obiedzie pyta sie co sie dzieje, to poiedziałma że nie chce o tym rozmawiac. A pozniej lezelismy i sie popłakałam i powiedziałam ze czuje ze nie mozemy miec dzieci. Ze to nie jest kwestia juz wyczekania i trafienia w moment. Bo jesli bym miała byc to bym juz była przy takiej intensywnosci starań. I wogole sie rozjechałam. Oczywiscie pocieszył itd. Ale zaczyna mnie ta myśl prześladować. I wolałabym wcześniej niż poniej o tym wiedzieć. Eh.. ale wieczor całkiem miły, było normalnie <3 a pozniej mila kolacja.

    I tu pytanie do ekstertek z żelem i strzykawką. Jak na Boga nabrać tego żelu do strzykawki, bombelki mi sie tak wciagają a żelu mało co.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Nacia123 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czekam na ta zielona kropkę, mam nadzieje ze w końcu się uda :)Ten cykl jest najlepszy , oby marzenie się spełniło :)
    https://ovufriend.pl/graph/1ce0d434fe5dabbb4ee250514767b654

    Natalia
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Ja tu mysle ze zaraz u nas bedzie kolejny wysyp dwoch kreseczek. Dziewczyny zapoczatkowaly fale :D
    Rubii oby!! Nam wszystkim!!

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka babka, my sie tak naprawdę nigdy nie zabezpieczalismy a dopiero pierwszy raz cos zobaczylam... Nie trac nadziei :-)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TakaBabka wyciagnij tloczek od strzykawki i wrzuc ten zel od gory :) tylko potem uwazaj, zeby Ci nie wystrzelil jak wlozysz tloczek na swoje miejsce :D ja sobie wzielam z pracy strzykawke z igla, wiec jak wkladam tlok, to mam igle i mi nie wylatuje nic przez igielke - potem oczywiscie zdejmuje do aplikacji :D

    7 cykl staran
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi90 - z jednej strony człowiek się naczyta, że CUDa się zdarzają i wcale nie tak rzadko jeśli chodzi o poczęcie, ale zaraz w głowie słysze głos lekarza kiedy wykonywał IUI, że przy takim nasieniu to szanse wynoszą 4%....i z jednej strony masz nadzieję a zaraz wszystko traci sens i takie odczucia kilka razy w ciągu dnia...lekarz mówi, że największe szanse są przy in vitro, ale my nie chcemy in vitro, to by się kłóciło z naszym światopoglądem co wcale nie oznacza, że kogoś oceniam, broń Boże, każdy ma swoje życie :-)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:36

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie dziewczyny z rana i zaraz jade na bete, stres jak cholera...

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ