X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:37

    7 cykl staran
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejbe talk i zdziala cuda. Ja w tym czasie bylam 2,5 miesiaca sierota i na płacz mnie caly czas zbieralo. w kosciele sie poryczałam jak o mamie wspomneli ( zmarła 2 miesiace przed slubem) i o tym by sie goscie bawli mimo wszystko... my z Moim Darkiem tanczylismy ale jako para mloda bylo tyle rzeczy ze moze 10 piosenek na cala noc przetanczylismy. Dobra kosmetyczka i bedzie gitara ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka Hmmm ja miałam robiony zastrzyk na pęcherzyku 16,1 mm, i na drugi dzien pęcherzyk miał ok 17mm i na takim miałam robione IUI. Lekarz mówił, że powinien pęknąć na dzień następny czyli w sumie dwa dni po zastrzyku. W poniedziałek idę na progesteron czy owulka faktycznie była. Dziś 6 dzień po insyminacji i własnie takie kłucie podbrzusza i ból sutków :P Bo ja cycków to nie mam za bardzo :-P

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:37

    7 cykl staran
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka wrote:
    Taka_Babka Hmmm ja miałam robiony zastrzyk na pęcherzyku 16,1 mm, i na drugi dzien pęcherzyk miał ok 17mm i na takim miałam robione IUI. Lekarz mówił, że powinien pęknąć na dzień następny czyli w sumie dwa dni po zastrzyku. W poniedziałek idę na progesteron czy owulka faktycznie była. Dziś 6 dzień po insyminacji i własnie takie kłucie podbrzusza i ból sutków :P Bo ja cycków to nie mam za bardzo :-P

    10 dni po zastrzyku testy sa nie wiarygodne bo jest zwiekszony poziom hormonow. Polecam kolo 12-14 dnia robic test. Jestem na wielu watkach i ucze sie cale zycie ;)

    wKratke ASMen dokladnie. patrze teraz na stron i to chyba nie wasze regiony. bo nie jest to sieciowka. ale polecam male sklepy o przystepnych cenach. I zeby bylo jasne...
    Sierota z 10 tys na koncie ( ubezpieczenie po mamie.. kupilismy 9 miesiecy przed slubem mieszkanie z MDM do remontu kapitalnego bo tam to moja babacia by nie mieszkala.... ) wiec wszystko ladowalismy w mieszkanie... i na wesele to mielismy tylko sypialnie i lazienke na gotowo... za wyplate dwa dni przed slubem kupilam kanape zeby moi goscie mieli gdzie spac... a do 3 pokoju dalam materae gimnastyczne z pracy... i Ci z co spali w tym pokoju byli najbardziej wyspani ;P

    Marta, wKratke spokoj was uratuje. suknie zamawialam 1,5 roku przed ( z mama) byla ok ale mogla byc lepsza ale znowu i tak by mnie stac nie bylo bo na suknie dala mi chrzesna po smierci mamy.. bo dzien przed smiercia mamy kupiłam sypilnie za w huj hajsu... i dzis powiem jako doswiadoczona. Tobie ma byc dobrze reszta da rade;) Obiecuje. I nie bedze bo ten mial tak a ja nie mam... ja mialam djdzeja... wszyscy stekali.. byl wykurwistu... i znajomi brali nmiary i chlopak leci w eter.... i to sie liczy dobra muza i brak wodki.... ( myslalam ze zaloba to pic nie beda a jednak pili i trzeba bylo na CPN jechac po % ) Luz laski naprawde luz tylko ratuje sytuacje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 23:43

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dobrego dnia!

    TakaBabka w Kratke ojjj ślub to ja miałam inny ale tak dobrze wspominam wszystko z łezką w oku :) <3 właśnie jutro będziemy nocować dokładnie w tym samym miejscu o tej samej porze co rok temu ach wrócą wspomnienia na pewno!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z Wami dziewczyny i ide juz na kawe :-)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Witam sie z Wami dziewczyny i ide juz na kawe :-)

    Abi jak się czujesz ??

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4133 1760

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Witam wszystkie nowe osóbki :) u mnie okres owulacyjny stwierdziłam że nie przestajemy się starać po HSG i tak wątpie żeby się udało ponieważ długo już się staramy :) więc postanowiłam nie odpuszczać :)

    Miłego dnia wam życzę :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4133 1760

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i zastanawiam się jeszcze, bo 18 mam wizyte w klinice, czy jej nie przełożyć i dać nam jeszcze 2-3 miesiące? bo wiem że lekarz będzie chciał już rozmawiać o inseminacji

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Abi jak się czujesz ??
    Dzisiaj to tak normalnie :-) do poludnia bede miala wiesci czy beta rosnie bo przecież nie wytrzymalam :D narazie jestem spokojna :-)

    Rubii lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    A i zastanawiam się jeszcze, bo 18 mam wizyte w klinice, czy jej nie przełożyć i dać nam jeszcze 2-3 miesiące? bo wiem że lekarz będzie chciał już rozmawiać o inseminacji
    Ja bym nie przekladala, porozmawiać z Nim mozecie ns ten temat ale to przecież jeszcze nie musi być ostateczna decyzja :-)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:37

    7 cykl staran
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 jakie mąż miał wyniki?? Dziewczyny uzależniłam się od Was...zanim oczy zamknę i rano ledwo je przetrę już lecę do Was na forum :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 08:10

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dzisiaj to tak normalnie :-) do poludnia bede miala wiesci czy beta rosnie bo przecież nie wytrzymalam :D narazie jestem spokojna :-)

    Abi to czekamy na info! :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha niestety to forum tak działa :) Ja się tak cieszę ze tutaj trafiłam, zwłaszcza że praktycznie z nimkim od jakiegoś czasu nie mam kontaktu moje znajome urodziły dzieci i są zajęte maluchami, koleżanka z którą do tej pory miałam dobry kontakt jakoś się odcieła nawet nie wiem z jakiego powodu. I tak siedzę i Wam tutaj przynudzam i głowy zawracam :)

    Rubii lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście dam znać, mam nadzieję ze będą przed 10 tak jak ostatnio :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4133 1760

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka wrote:
    MałaMi90 jakie mąż miał wyniki?? Dziewczyny uzależniłam się od Was...zanim oczy zamknę i rano ledwo je przetrę już lecę do Was na forum :-P


    Te wyniki są już po poprawie, gdzie lekarz stwierdził że nam daje 3 miesiące i żeby później rozważyć inseminację że według niego nie ma już co poprawiać przepisał dodatkowo jeszcze witaminę E i kazał brać witaminę C

    Objętość 1,2ml >=1,5ml
    Aglutynacja -
    Upłynnienie 45 <60min
    Kolor prawidłowy prawidłowy
    lepkość + zwiększona
    PH 8,7 >=7,2
    Liczba komórek okrągłych 1,8 <5mln/ml
    w tym liczba leukocytów 0,1 <1mln/ml
    Koncentracja 50,0 >=15mln/ml
    Całkowita liczba w ejakulacie 60,0 >=39mln
    Żywotność: 58% >=58%
    Ruch postępowy 24% >=32%
    Ogólny % ruchliwości 33% >=40%
    Morfologia 1% >=4%

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałąMi90 Czyli ilość jest duża, jestem pewna, że niedługo się uda :-) Życzę tego z całego serducha!! :-) Abi90 nie przynudzasz! miło poczytać, że ktoś jest szczęśliwy i pomarzyć, że i ja kiedyś taka będę :-)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:37

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ