X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    U nas w tamt roku w sierpmiu zlozylam wypowiedzenie we wrześniu slub w październiku poczatek nowej pracy w kwietniu kupilismy dzialke na koniec maja przeprowadziliśmy sie do moich rodzicow a teraz sie udalo :-)
    Czyli u Was rok od sierpnia do sierpnia ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A rzeczywiście :-)

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, poranek szalony. pierwszy dzien urlopu a ja o 8 wstaje. Dałam do szafki przy łóżku ta strzykawke z żelem i mysle sobie " bedzie dzis skakanie czy nie.. wczoraj nie bylo to moze dzis, ale o ktorej no bo 15 min przed trzeba soobie zaaplikować.. no sobie mysle ze pewnie tak z rana Moj nie bedzie chcial on tak lubi z zaskoczenia albo sie podraznic, a sobie mysle bede ladowac w sobie ten zel co 3 h tak po 2ml zely sie szybko nie skonczył bo no nie wiadomo kiedy" No i sie skonczyło ze po 20 min Moj przyszedl sam sie napatoczył. Ale zaplanoac kiedy bzykanko i 15 min przed sobie wstrzyknac oj to nie lada wyczyn bedzie.

    ABI beta piekna, oficjalnie gratuluje ;) Mam z o. sroki ale w nie nie wierze i przestałam pić. Ja juz chyba w nic nie wierze ze pomoze wiec moze dlatego.

    Marcowa super ze wracasz do zywych teraz to juz bedzie tylko lepiej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 11:23

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lecę odkurzać kochane bo znowu wycieczka z mamą na rehabilitację mnie czeka. Nooo będzie wyzwanie żeby wstrzyknąć żel :)

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka cóż to za magiczny żel ? :D

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka wrote:
    Taka_Babka cóż to za magiczny żel ? :D

    żel Conceive Plus :)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Witajcie, poranek szalony. pierwszy dzien urlopu a ja o 8 wstaje. Dałam do szafki przy łóżku ta strzykawke z żelem i mysle sobie " bedzie dzis skakanie czy nie.. wczoraj nie bylo to moze dzis, ale o ktorej no bo 15 min przed trzeba soobie zaaplikować.. no sobie mysle ze pewnie tak z rana Moj nie bedzie chcial on tak lubi z zaskoczenia albo sie podraznic, a sobie mysle bede ladowac w sobie ten zel co 3 h tak po 2ml zely sie szybko nie skonczył bo no nie wiadomo kiedy" No i sie skonczyło ze po 20 min Moj przyszedl sam sie napatoczył. Ale zaplanoac kiedy bzykanko i 15 min przed sobie wstrzyknac oj to nie lada wyczyn bedzie.

    ABI beta piekna, oficjalnie gratuluje ;) Mam z o. sroki ale w nie nie wierze i przestałam pić. Ja juz chyba w nic nie wierze ze pomoze wiec moze dlatego.

    Marcowa super ze wracasz do zywych teraz to juz bedzie tylko lepiej ;)
    Dziękuję :)
    Faktycznie masz rozkmine z tym żelem. Nie myślałam tak o tym, ale jak ktoś lubi z zaskoczenia to może być problem.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "lubrykant dla par starających się o dziecko. Do stosowania przez obojga partnerów tuż przed lub w trakcie stosunku zewnętrznie na narządy płciowe." Taka_Babka spróbuj wtrakcie :D

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w tym miesiacu też bedzie z żelem :)

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:38

    7 cykl staran
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się chyba na tym skonczy. A juz ciul, wakacje mam. Mam dosc tego ciaglego uzalania sie nad soba i myslenie o dziecku i co bedzie jak go nie bedzie. Mialam dziś tak zajebisty sex gdzie nawet przez chwile dziecko nie przyszlo mi do glowy ani przed ani w trakcie a tym bardziej po nim. Bylo normalnie. Wiem jedno ze my raczej do IUI nie podejdziemy i do invitro. Chyba ze juz powiedza ze po prostu nie ma opcji zeby doszlo do normalnego zaplodnienia to wezmiemy kredyt.. Ale jak to moj kolega powiedział: Jak Ci dziecko nie pisane jest to zadne invitro nie zdziała cudów. Moj dzisiaj powiedział ze zrobi co bedzie trzeba ale mam sama sobie dac zyc. Zatem żyjmy po prostu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 12:03

    marta_kwk, Pozytywka, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_babka i to jest zdrowe podejście! Tak tzrymaj. A wiesz że bywa tak że po odpuszczeniu starań wiele par od tak zachodzi? Moze tak bedzie i u Was...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale dzis naprodukowalyscie stron az ciazko Was nadrobic w pracy :o a Wy zamiast pracowac to na forum siedzie.

    Abi piekny przytost bety teraz juz niczym sie nie martw <3

    Zuzi czekamy na zdjecia z niecierpliwoscia :D

    Marcowa trzymam kciuki za kolejna wizyte zeby wszystko bylo dobrze ale wierze ze tak jest! <3

    Taka_Babka ja nie patrze na to z zelem czy zaaplikowac go 15 min przed ale daje go nawet w trakcie. Jak ma zadzialac to i tak zadziala.

    A u mnie coz. Dzis 1dc. @ mnie nawiedzila. Ten cykl bez stymulacji. Co ma byc to bedzie. Marcowa zmien mi testowanie na 10.09. Co ma byc to bedzie. Jak to mowia. Niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba.

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_babka dobre podejście, powodzenia :)

    Rubi nowy cykl, Nowe nadzieję, trzymam mocno kciuki:)

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi lepszy pierwszy dzień niż czekanie na @ :) teraz już będziecie mogli działać :)

    Rubii lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny ale czuje ze ten cykl tez bedzie stracony przed podejscie mojego lekarza :-( czuje ze mnie olewa :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może w tym cyklu organizm lepiej podziała bez leków? A będziesz i w tym cyklu monitorowała czy raczej ten na spokojnie?

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Dzieki dziewczyny ale czuje ze ten cykl tez bedzie stracony przed podejscie mojego lekarza :-( czuje ze mnie olewa :-(

    Proponuję z tym samym myśleniem podejść do tematu za 2-3 dni. Dziś masz 1dc i życie jest beznadziejne, niesprawiedliwe do dupy i k***a wszystko nie tak. ( Mam tak samo). Na chlodno podejdź do tematu lekarza. Jak martwisz się o endometrium to zrób sobie tak 8-10 dc badanie estradiol i zobaczysz czy Ci tam rośnie endometrium. Zrób siebie badania w tym cyklu sama dla siebie. Idź do lekarza jeśli chcesz i przedstaw mu wyniki. Ale wszystko na chłodno. I naprawdę łącze się z Tobą w ból @ <3

    Rubii lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:38

    Rubii lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron w25 dc 9,80 ?

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ