X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslicie ze łykanie tych ziół o. sroki tak od 9 dc da coś?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz mówił, żeby zrobić po około 7 dni ewentualnie 8-9 dni po domniemanej owulacji i jeżeli będzie powyżej 3 to znaczy, że owulacja była.

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czytałam wytyczne do ziół o. Sroki to było takie zabawne :-P

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka wrote:
    Mi lekarz mówił, żeby zrobić po około 7 dni ewentualnie 8-9 dni po domniemanej owulacji i jeżeli będzie powyżej 3 to znaczy, że owulacja była.

    I tu jest własnie rozna opinia lekarzy. Moich 11 speców twierdziło że właśnie powyzej 9 najlepiej 10 a inni ze od 15 a nawet powyzej 20 to juz rewelka. Zatem niewiadoma.

    tez jak czytałam to sie usmiałam, czasem mojego głodzę by miał siłe ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Myslicie ze łykanie tych ziół o. sroki tak od 9 dc da coś?
    Ja czytalam zeby pic od 1 dc zeby nie rozregulowac sobie cykli. Moje ziolka wlasnie sie parza :-) bede sobie popijac w tym cyklu. W smaku sa dobre wiec mozna pic :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Ja czytalam zeby pic od 1 dc zeby nie rozregulowac sobie cykli. Moje ziolka wlasnie sie parza :-) bede sobie popijac w tym cyklu. W smaku sa dobre wiec mozna pic :-)

    To sobie daruje. Moze na zdrowie mi to wyjdzie ;)
    Moj poszedl do pracy ;( Nie mam sie do kogo posmyrać. Z super nowosci dzisiejszego poranka zażyczył sobie bym spala nago z okazji urlopu i upałów a nie w kalesonach boga wojny ;D No wiec jak juz @ miła to i humor dopisuje ;D

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już zgupiałam...:-P

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    I tu jest własnie rozna opinia lekarzy. Moich 11 speców twierdziło że właśnie powyzej 9 najlepiej 10 a inni ze od 15 a nawet powyzej 20 to juz rewelka. Zatem niewiadoma.

    tez jak czytałam to sie usmiałam, czasem mojego głodzę by miał siłe ;)

    Czyli w sumie nie wiadomo... Powtórze w nastepnym cyklu...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii, TakaBabka - ja tam wierze, ze juz niedlugo my wszystkie tam na dole sie znajdziemy! I potem trzeba bedzie zmienic tytul, ze wcale nie staraczki, tylko ciezarowki! :) musi sie udac :)

    A ja wlasnie sie przespalam...ale bylam zmeczona. Mialam sprzatac, ale chyba kanapa ma jakis ukryty magnes i mnie do siebie przyciaga :P

    Rubii lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka wrote:
    Jak czytałam wytyczne do ziół o. Sroki to było takie zabawne :-P
    Nom tym bardziej w orginalnym zapisie!
    Dziewczyny ja wierzę i to mocno że prędzej czy później każda z nas znajdzie się na dole listy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 19:23

    Rubii lubi tę wiadomość

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff nadrobiłam te wszystkie strony, a nie wchodziłam tylko dzisiaj ^^

    Zuzi możesz też u mnie posprzątać jak Ci tak świetnie poszło :D Też nie mogę już patrzeć na ten bałagan ale przez tą pogodę wszystkiego się odechciewa -.-

    Ja byłam na antykoncepcji do momentu podjęcia decyzji o staraniach. Jakieś 9 lat więc bałam się jak to będzie po odstawieniu.

    wKratke super, że macie coraz więcej sukcesów! :D

    Abi strasznie się cieszę z Twojej bety, rośnie fasoleczka <3 Jestem pewna, że na tych dwóch betach się nie skończy :D Za bardzo będzie Cię korciło :)

    Świetnie Marcowa, że się poprawiło :) Mi cały czas jest niedobrze, dzisiaj już wyjątkowo ale nie narzekam :) Już prenatalne? Ale to zleciało!

    Oj ja na ślubach też się zawsze wzruszam jak głupia :D Martek a jak zafasolkujesz do dnia ślubu to już totalnie się rozkleisz :D

    Abi ja też się już zastanawiam nad takimi prozaicznymi rzeczami :D Mieszkanie mamy dość nieustawne + mamy piętrowe więc te strome schody w ciąży mnie przerażają. Sypialnia jest na górze a łazienka na dole co już jest problematyczne. Nie wyobrażam sobie latania z brzuszkiem po tych schodach ani spania na kanapie. Śmieję się, że skończy się na tym, że będziemy szukać nowego mieszkania haha ^^

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Ufff nadrobiłam te wszystkie strony, a nie wchodziłam tylko dzisiaj ^^

    Zuzi możesz też u mnie posprzątać jak Ci tak świetnie poszło :D Też nie mogę już patrzeć na ten bałagan ale przez tą pogodę wszystkiego się odechciewa -.-

    Ja byłam na antykoncepcji do momentu podjęcia decyzji o staraniach. Jakieś 9 lat więc bałam się jak to będzie po odstawieniu.

    wKratke super, że macie coraz więcej sukcesów! :D

    Abi strasznie się cieszę z Twojej bety, rośnie fasoleczka <3 Jestem pewna, że na tych dwóch betach się nie skończy :D Za bardzo będzie Cię korciło :)

    Świetnie Marcowa, że się poprawiło :) Mi cały czas jest niedobrze, dzisiaj już wyjątkowo ale nie narzekam :) Już prenatalne? Ale to zleciało!

    Oj ja na ślubach też się zawsze wzruszam jak głupia :D Martek a jak zafasolkujesz do dnia ślubu to już totalnie się rozkleisz :D

    Abi ja też się już zastanawiam nad takimi prozaicznymi rzeczami :D Mieszkanie mamy dość nieustawne + mamy piętrowe więc te strome schody w ciąży mnie przerażają. Sypialnia jest na górze a łazienka na dole co już jest problematyczne. Nie wyobrażam sobie latania z brzuszkiem po tych schodach ani spania na kanapie. Śmieję się, że skończy się na tym, że będziemy szukać nowego mieszkania haha ^^

    To wtedy już chyba nie ręczę za siebie ;) Ale tak sobie właśnie zaplanowaliśmy że coś tam na ślubie już zmajstrujemy a jak wyjdzie, zobaczymy :)

    Mnie dzisiaj korciło i ciekawiło co tam z moja owulka i poszłam do giną ( z pracy mam medycynę prywatna więc tego samego dnia miałam termin ufff) i powiedziała mi że wyniki cytologii dobre, TSH w normie, nie ma PCOS, torbieli itp, lekkie tyłozgiecie macicy i w obu jajnikach wyraźne pęcherzyki dominujące- w prawym 14mm, w lewym 12mm. Więc biorąc pod uwagę że pęcherzyk dziennie rośnie 2mm to za 3-4dni będę gotowa :D

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek oby ten cykl przyniosl cos dobrego :) ja tez mam lekkie tylozgiecie macicy, ale lekarz uspokajal mnie, ze to nic zlego, wiec mam nadzieje, ze tak jest :)

    Enka schody z brzuszkiem to bedzie wyzwanie! Moze trzeba bedzie zamontowac winde? :D chociaz...taniej i praktyczniej wyjdzie zmiana mieszkania :D

    7 cykl staran
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    To wtedy już chyba nie ręczę za siebie ;) Ale tak sobie właśnie zaplanowaliśmy że coś tam na ślubie już zmajstrujemy a jak wyjdzie, zobaczymy :)

    Mnie dzisiaj korciło i ciekawiło co tam z moja owulka i poszłam do giną ( z pracy mam medycynę prywatna więc tego samego dnia miałam termin ufff) i powiedziała mi że wyniki cytologii dobre, TSH w normie, nie ma PCOS, torbieli itp, lekkie tyłozgiecie macicy i w obu jajnikach wyraźne pęcherzyki dominujące- w prawym 14mm, w lewym 12mm. Więc biorąc pod uwagę że pęcherzyk dziennie rośnie 2mm to za 3-4dni będę gotowa :D

    Powodzenia Kochana <3

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka prosze Cie i wszystkie inne nie szukajcie problemow gdzie ich nie ma. Macie dwie kreski to jest najwazniejsze a reszta.. jakos sie ulozy. Obiecuje ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam nie pozwole tutaj zostać, postaramy sie Was pociagnac do dolnej listy :-) umówiliśmy sie z mezem ze powtorzymy we wtorek lub środę a później grzecznie poczekamy na usg. Boje sie dalej ze mam niski poziom. Ale uroslismy troche i miescimh się w normie. Ja dzisiaj 2 razy spalam po poludniu :-)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Martek oby ten cykl przyniosl cos dobrego :) ja tez mam lekkie tylozgiecie macicy, ale lekarz uspokajal mnie, ze to nic zlego, wiec mam nadzieje, ze tak jest :)

    Enka schody z brzuszkiem to bedzie wyzwanie! Moze trzeba bedzie zamontowac winde? :D chociaz...taniej i praktyczniej wyjdzie zmiana mieszkania :D

    Mi poleciła aby po serduszkowaniu leżeć na brzuszku. Mniej koleszkow wylatuje;)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI oczywiscie z masz obawe innym wzrasta duzo wiecej alw prosze Cie nie martw sie. Od martwienia i trucia dupy jestem Ja. Truje dupe i pocieszm dobrym słowem.. Ogarnij sie jak to moi niepełnosprawni mowia. Masz II kreski idbaj o siebie, ciesz sie zyciem we dwoje Kochana ;)<3

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:38

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka wrote:
    Mnie tam nie ma..to chyba znak :-P
    Prosiłam wyżej, zeby podać jak zapisać na liście. Który cykl, kiedy testowanie czy czekanie na owu? Przepraszam ale nie ma mnie w domu przy kompie i od razu nie zapisałam i na tel naprawdę mi ciężko ogarnąć. Teraz jak mi napiszecie to od razu uzupełnię listę :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ