X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Martek dzieki za rade, o tym nie slyszalam! Zwykle leze, ale na plecach, wiec od teraz zmiana pozycji :)

    To ja mam jeszcze takie niedyskretne pytanie...chce sobie sprawdzac ten sluz, ale u mnie to jest praktycznie niemozliwe po <3, bo mam wrazenie, ze to co sprawdzam to 'nie moje' :P czy Wy tez tak macie? U mnie czasami nawet na drugi dzien cos wylatuje, powiem prosto z mostu :D
    Ja też tak mam, na drugi dzień jeszcze ze mnie wylatuje i to sporo. Także nigdy służy tak nie badalam, bo bym się pogubila ;)

    wKratke lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wylatuje nawet 2 dni po <3 ale rano albo w pracy widze ktory to sluz. Moj ma gęściejszą konsystencje.

    wKratke lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:39

    7 cykl staran
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    To wtedy już chyba nie ręczę za siebie ;) Ale tak sobie właśnie zaplanowaliśmy że coś tam na ślubie już zmajstrujemy a jak wyjdzie, zobaczymy :)

    Mnie dzisiaj korciło i ciekawiło co tam z moja owulka i poszłam do giną ( z pracy mam medycynę prywatna więc tego samego dnia miałam termin ufff) i powiedziała mi że wyniki cytologii dobre, TSH w normie, nie ma PCOS, torbieli itp, lekkie tyłozgiecie macicy i w obu jajnikach wyraźne pęcherzyki dominujące- w prawym 14mm, w lewym 12mm. Więc biorąc pod uwagę że pęcherzyk dziennie rośnie 2mm to za 3-4dni będę gotowa :D

    Przy tyłozgięciu są też lepsze niektóre pozycje do kochania się by zajść. Poczytaj o tym :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka jak zdiagnozować tylko przodo zgiecie?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cisza wszyscy spią.. lub sie bzykaja ;P Powodzenia Misiaczki ;)

    marta_kwk, wKratke lubią tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa nic się nie dzieje :-) ja dopiero w poniedziałek idę na progesteron, ale jeśli mój M. nie poprawi jakoś wyników to obawiam się, że na dół listy nie spadnę nigdy. Okres powinien być do 10 dni, dziś zjadłam kanapkę ze śledziem bo tak mnie naszło a zaraz potem loda w czekoladzie, więc okres będzie na pewno :-] dodatkowo mąż znalazł malusieńkiego zajączka jak go zobaczyłam to spłakałam się jak bóbr...:-]

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa mnie wpiszesz może dopiero jak okres przyjdzie? Żeby nie robić zamieszania... Chyba że mnie wpiszesz testowanie 12.08.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_babka jeśli mogę spytać? Duży masz ten mięśniak? Dziś moja koleżanka miała operację właśnie z tego powodu.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się jeszcze pakuje i końca nie widać. Oczywiście nie mogło się obyć bez awantur ale czuje się jakbym zaraz miała dostać @ :( aż z tej złości się poplakalam no idzie zeswirowac z tymi facetami. Echhhh

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:39

    7 cykl staran
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak po usg widać. Ja w opisie mam przodozgięcie. Nie wiem czy te pozycje faktycznie pomagają ale nie zaszkodzi próbować (zwłaszcza przy tyłozgięciu, gdzie droga dla plemników jest nieco trudniejsza). Ja z tą wiedzą jakoś podświadomie chciałam kończyć w pozycji klasycznej ;)

    Zuzi na ile wyjeżdżacie? :) ... i najważniejsze - będzie zasięg czy masz ovufriendowy detoks? :P

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke mam niedzieję,że kłótni będzie mało ;) Ale to chyba przez zbliżającą się ewidentnie @ ! mam taki mroczny humor, że szok ;)

    Enka jedziemy na dwa tygodnie ;) tak zasięg będzie :D <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 07:04

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie biorę termometru :) już dzisiaj mi tempka spadła więc ewidentnie zbliża się to co czuje w cyckach :D

    A ja właśnie smażę warzywa które mi zostały w lodówce na farsz do ciasta francuskiego na drogę :) ciekawe co myślą sąsiedzi bo pewnie słysza jak się krzątam w kuchni od 6.30 :P

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porządnie wypoczniecie :) i bardzo dobrze! Zero pomiarów i pilnowania się, totalny reset :)
    O, bardzo fajny pomysł na drogę. Może sama od Ciebie ściągnę :) Masz jakiś konkretny przepis czy po prostu chowasz przesmażone warzywa do kieszonek? Bezpiecznej drogi! :*

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Porządnie wypoczniecie :) i bardzo dobrze! Zero pomiarów i pilnowania się, totalny reset :)
    O, bardzo fajny pomysł na drogę. Może sama od Ciebie ściągnę :) Masz jakiś konkretny przepis czy po prostu chowasz przesmażone warzywa do kieszonek? Bezpiecznej drogi! :*

    Wiesz co wymyśliłam to wieczorem jak zobaczyłam, że została mi jeszcze cukinia, czerwona cebula i papryka ;) dodałam trochę ziół i soli himalajskiej i powkładałam do kieszonek. Robi się szybko. Tylko najpierw usmażylam wszystko na patelni :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi udanego wypoczynku :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Zuzi udanego wypoczynku :)

    Abi dzięki, jak się czujesz ??

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba w porządku, dziękuję :) Dzisiaj wstałam z myślą że troszkę muszę ograniczyć forum... Non stop czytam i się porównuję do innych ze mam niską betę, ze nic z tego nie będzie.... Odstawiam dzisiaj termometr i nie czytam więcej. Beta wzrosła, testy pozytywne i tyle, nie będę się porównywać bo każdy jest inny. Nie opuszczę Was ooo nie ale nie będę się doszukiwać i porównywać do innych dziewczyn :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Chyba w porządku, dziękuję :) Dzisiaj wstałam z myślą że troszkę muszę ograniczyć forum... Non stop czytam i się porównuję do innych ze mam niską betę, ze nic z tego nie będzie.... Odstawiam dzisiaj termometr i nie czytam więcej. Beta wzrosła, testy pozytywne i tyle, nie będę się porównywać bo każdy jest inny. Nie opuszczę Was ooo nie ale nie będę się doszukiwać i porównywać do innych dziewczyn :)

    Masz rację ! :) nie ma co bo każda z nas jest inna. Tak samo ja nie doszukuję się objawów bo tak naprawdę w całym cyklu zawsze coś bolu, kłuje, ma się taki, a nie inny humor:) Też ograniczyłam zostałam tylko tutaj na naszym wątku bo wariowałam i non stop tylko forum i sprawdzałam inne wykresy i porównywałam do innych ech...

    ale zdjęcia będę wysyłać :D hihi :*

    m3sx43r8mntd6n8a.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ