X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Byłam w piątek u ginekolog i wtedy powiedziała że widzi w prawym jajniku pęcherzyk 14mm a w drugim 12mm - i że mniej więcej rosną 2mm dziennie (wiadomo nie jest to stała)

    Na czym polega taki monitoring Rubii?
    Monitoring ze chodzisz czesciej do lekarza na kontrole czy pecherzyki rosns i pekaja. Jak bylas w piatek u lekarza i byl pecherzyk to zebys za kilka dni znow poszla zobaczyla czy urosl czy pekl a jak bedzie potrzeba to jeszcze raz isc. Ja przed owu to ze dwa trzy razy jestem u lekarza i raz po owulacji zeby potwierdzil ze pekl pecherzyk. Wtedy bedziesz miala 100% pewnosci czy owulka byla

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Monitoring ze chodzisz czesciej do lekarza na kontrole czy pecherzyki rosns i pekaja. Jak bylas w piatek u lekarza i byl pecherzyk to zebys za kilka dni znow poszla zobaczyla czy urosl czy pekl a jak bedzie potrzeba to jeszcze raz isc. Ja przed owu to ze dwa trzy razy jestem u lekarza i raz po owulacji zeby potwierdzil ze pekl pecherzyk. Wtedy bedziesz miala 100% pewnosci czy owulka byla

    Rubbi, dzięki za radę kochana <3 zapisałam się na jutro do ginekologa do LuxMed'u - nie mojej Pani doktor ale to był jedyny termin dostępny. Miałam szczęście :) więc jutro się dowiem co i jak :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz nie musze robić testu... Rozpoczynam nowy cykl.

    Jest jeden plus picia ziół ojca sroki, drugi cykl z ziołami i drugi cykl bez zapowiadającego okres plamienia.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Rubbi, dzięki za radę kochana <3 zapisałam się na jutro do ginekologa do LuxMed'u - nie mojej Pani doktor ale to był jedyny termin dostępny. Miałam szczęście :) więc jutro się dowiem co i jak :)
    Super ze masz tak szybko termin. Ja dzis probowalam sie zapisac do mojego doktora prywatnie to terminy na pazdziernik ale zapisuja dopiero 3 wrzesnia... i wez tu nie oszalej.

    Marta tak mi przykro :-( a ziola wyregulowaly Ci cykle? Skrocily Ci?? Czy jak u Ciebie to wyglada?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Super ze masz tak szybko termin. Ja dzis probowalam sie zapisac do mojego doktora prywatnie to terminy na pazdziernik ale zapisuja dopiero 3 wrzesnia... i wez tu nie oszalej.

    Marta tak mi przykro :-( a ziola wyregulowaly Ci cykle? Skrocily Ci?? Czy jak u Ciebie to wyglada?

    U mnie też prywatnie ale miałam szczęście że ktoś odwołał. A że zapisy przez internet to co 5min mogę sprawdzać czy coś nie zwolniło ;)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Marta tak mi przykro :-( a ziola wyregulowaly Ci cykle? Skrocily Ci?? Czy jak u Ciebie to wyglada?[/QUOTE]

    Wyregulowały to raczej nie, zawsze miałam tak 28 do 31, ale ostatnie pół roku to były straszne migreny przed owulacja i przed okresem i przed okresem dwa dni to było plamienie. Teraz po 2 cyklach ziół migreny mniejsze i zadnego plamienia.

    Ale nasz problem z zajściem lezy raczej po stronie męża... Jutro bede dzwonić żeby zarejestrować go na badanie.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi kolejną wizytę mam 22.08, musieliśmy przesunąć wyjazd nad morze :) Już będziemy w 3 m-cu :) Za 2 tyg posłuchasz już serduszka :)

    Przykro mi marta_kwk. Martek trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Super, że Ci się udało trafić wolny termin. O której masz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 15:12

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Abi kolejną wizytę mam 22.08, musieliśmy przesunąć wyjazd nad morze :) Już będziemy w 3 m-cu :) Za 2 tyg posłuchasz już serduszka :)

    Przykro mi marta_kwk. Martek trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Super, że Ci się udało trafić wolny termin. O której masz?
    Czekam na ta wizyte z niecierpliwością :-) my dostalismy juz skierowanie na badania w 1 trymestrze i juz z wynikami mam przyjechac.

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:40

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W testach owulacyjnych jest to możliwe... Niektóre dziewczyny robią je nawet rano i wieczorem...

    wKratke lubi tę wiadomość

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:40

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu powinno sie robic o tej samej porze dnia ale wiem ze dziewczyny robia nawet 3 razy dziennie zeby nie przegapic owu. Ja robilam zaesze po pracy i nigdy nie mialam dwoch takich samych kresek a owulacja byla. Wiec widac nie trafialam na ten odpowiedni monemt.

    Martek o ktorej masz wizyte jutro?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie dotarła paczka z termometrem testami ovu i żelem conective plus :-D aha i maca dla mezusia . Nie dam się!

    enka90, Rubii lubią tę wiadomość

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta_kwk wrote:
    A do mnie dotarła paczka z termometrem testami ovu i żelem conective plus :-D aha i maca dla mezusia . Nie dam się!
    To teraz tylko działać :)

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, własnie odebrałam wyniki progesteronu i wynosi 14.000 robiłam je ok 8-9 po domniemanej owulacji. To chyba dobry wynik?

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta_kwk wrote:
    A do mnie dotarła paczka z termometrem testami ovu i żelem conective plus :-D aha i maca dla mezusia . Nie dam się!
    Caly arsenal juz jest. A testow ciazowych nie zamowilas? Tez sie przydadza :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Abi kolejną wizytę mam 22.08, musieliśmy przesunąć wyjazd nad morze :) Już będziemy w 3 m-cu :) Za 2 tyg posłuchasz już serduszka :)

    Przykro mi marta_kwk. Martek trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Super, że Ci się udało trafić wolny termin. O której masz?

    Wizytę mam 10:20 więc na szczęście nie będę musiała siedzieć cały dzień w pracy i się zamartwiać . A potem do pracki. Oby było wszystko dobrze

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Wizytę mam 10:20 więc na szczęście nie będę musiała siedzieć cały dzień w pracy i się zamartwiać . A potem do pracki. Oby było wszystko dobrze
    Napewno bedzie wszystko dobrze. Jutro szybko sie dowiemu nie bedziesz nas trzymala caly dzien w niepewnosci :D trzymam kciuki za same dobre wiesci <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Napewno bedzie wszystko dobrze. Jutro szybko sie dowiemu nie bedziesz nas trzymala caly dzien w niepewnosci :D trzymam kciuki za same dobre wiesci <3

    Pewnie że nie będę was trzymać w niepewności. Jak tylko wrócę do pracy, podzielę się z wami co i jak :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znow beda mnie palce bolec od odswiezania forum w oczekiwaniu na wyniki :D ja teraz mam monitoring w piniedzialek ale to lekarz na nfz bo do mojego prywatnego nie moge sie dostac. Do tego na nfz chodze bo zawsze ma dla mnie czas i jiz mnie zna tsk dobrze ze nie musze sie zapisywac do niego i zawsze ma dla mnie czas. Chociaz mam darmowy monitoring. Bo Ci prywstnie to mam wrazenie ze nas olewaja plscimy tyle kasy a oni nigdy czasu nie maja wizyta trwa 5 min i 150 zl lzejszy portfel. Zalezy kto jeszcze na jakiego lekarza trafi

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ