X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:41

    7 cykl staran
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Rzeszowa :-) a Ty czym się zajmujesz wKratke? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 21:37

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:41

    7 cykl staran
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke Szkoda, że nie wiedziałam tego dwa dni temu, może poradziłabyś jak uratowac malutkiego zajączka ;-) Mój mąż kosił trawę koło domu, choinki były ogrodzone siatką leśną i niestety nie przypuszczaliśmy, że mogą tam być małe zajączki...jeden zginął śmiercią tragiczną..jeden uciekł a maluszek jeden został z nadciętym uchem. Niepotrzebnie wzieliśmy go do siebie, bo może mama by po niego przyszła, mimo wszystko pojechałam kupić strzykawkę specjalną do karmienia i mleko modyfikowane dla takich zwierzątek ale jeść nie chciał...to było późno wieczorem i weterynarz kazał go odnieść w to samo miejsce. Z bólem serca i ze łzami w oczach odniosłam a jakie było nasze zdziwienie gdy na drugi dzień był w tym samym miejscu..poczekałam kilka godzin ale mama się nie zjawiła to go znowu wzięłam i odwiozłam do weterynarza, chyba uznał mnie za psychiczną bo chciał mnie zbyć :P ale nie dałam za wygraną :P nawet jakby go uśpił to będzie bardziej humanitarne niż śmierć głodowa...ale się rozpisałam o zajączku...:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 22:49

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami z samego rana. Nie moge kurcze spać...maz pojechal do pracy a ja leze z książką...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 06:06

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi, faktycznie - jesteś szalona :D Podziwiam za kondycję! Ja się zawsze napalałam: ' jedziemy w góry! będziemy cały czas chodzić!' i wiadomo jak to się kończyło :D Ja dzisiaj jadę na badania. Oczywiście pęcherz tak pełny, że nie mogłam wstać później i w efekcie od 5:30 do 8 będę głodować, gdzie dla mnie niezjedzenie rano śniadania to koszmar -.- Wczoraj paskudnie się czułam. Od obiadu było mi niedobrze i ciężko, już myślałam, że się skończy na wymiotach ... Abi, masz już jakieś objawy? Marcowa jak u Ciebie?

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana, wiecie jakiego mam męża geniusza? Zapomniał o rachunku za internet no i niestety ale ograniczyli nam dostęp :)

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi aktywny dzien :D nowe wiesci ciazowe beda jak Ty nam pokazesz tescik :D

    Enka kochana czekamy na wiesci po wizycie!! <3

    Marta moj maz tez placi rachunki zawsze ale na szczescie nigdy nie zapomnial placic. Cale szczescie ze forum Ci dziala i mozesz z nami pisac :-)
    Milego dnia dziewczyny <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 06:36

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:41

    7 cykl staran
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke weterynarza nie było w domu i zajca odebrał syn, mówił, że na pewno będzie wdrożone jakieś leczenie. Widać było, że też się przejął losem :-) może do Przemyśla się pan przejedzie go odwieźć bo tam jest taki właśnie ośrodek dla dzikich zwierząt :-) podziwiam Was dziewczyny, że macie serce do mierzenia tej temperatury...ja po raz pierwszy w życiu miałam w tym cyklu owulację!!! :-) Dziś mam parapetówkę nr 2 dla rodziny męża i pewnie forum nadrobię jutro :-)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja juz powoli wracam do zywych właśnie zobaczyłam jak pięknie mam spalone nogi i ślad po butach wysokich więc teraz nawet nie ma opcji na sukienkę i sandałki... ;)

    Wg Flo powinnam dostać okres jutro a wg ovu 16.08. W tamtym cyklu miałam 4 dni różnicy między Flo i Ovu no i dostałam idealnie z Flo.. nic nie czuje co do objawów. Zupełnie nic tak jak tu nieraz dziewczyny pisały o zapachach i wrażliwości na kawę itp no nic więc myślę że @ przyjdzie tak jak chwilę temu coś tam podejrzewałam tak teraz nic :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 08:06

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Zuzi, faktycznie - jesteś szalona :D Podziwiam za kondycję! Ja się zawsze napalałam: ' jedziemy w góry! będziemy cały czas chodzić!' i wiadomo jak to się kończyło :D Ja dzisiaj jadę na badania. Oczywiście pęcherz tak pełny, że nie mogłam wstać później i w efekcie od 5:30 do 8 będę głodować, gdzie dla mnie niezjedzenie rano śniadania to koszmar -.- Wczoraj paskudnie się czułam. Od obiadu było mi niedobrze i ciężko, już myślałam, że się skończy na wymiotach ... Abi, masz już jakieś objawy? Marcowa jak u Ciebie?
    Z objawów na dzien dzisiejszy te bolace piersi i drzemki popołudniu :-) dzisiaj usnelam jeszcze i teraz wstalam z bolem glowy...

  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane!!

    Zuzi ty szalona kobito! Trasa zdecydowanie dla zaawansowanych. My tu czekam na tescik kochana a ty nas wodzisz za nos :D

    Enka wspolczuję ale to dobry znak, ze się rozwija kropeczek. Ja póki co nic co mnie martwi no oprócz tego dziwnego bólu brzucha jakby na @ale inny.
    Buziaki!

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super niech te Wasze kropeczki się rozwijają <3 Ja mam kiepski humor więc to jest zapowiedź @ zawsze tak mam dzień przed :O no ale może uda się kupić test aby potwierdzić moje oczekiwania. Bo jutra chcemy iść na Kościelec więc znowu cały dzień bez sklepu i nie miałabym gdzie :p

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi kup dzisiaj test i nie trzymaj nas w niepewnosci dluzej :D a wierze ze bedzie pozytywny :D

    Martek czekamy na wiesci z wizyty!

    Enka przykro mi z powodu Twojego zlego samopoczucia ale to dobrze bo to znak ze wszystko jest ok. Trzymaj sie kochana niedlugo wszystko przejdzie <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa umówiłam tą moją sierotke na sobote na badanie nasienia...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4113 1745

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta_kwk wrote:
    Aaa umówiłam tą moją sierotke na sobote na badanie nasienia...


    Daj znać jak będą wyniki :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta_kwk wrote:
    Aaa umówiłam tą moją sierotke na sobote na badanie nasienia...
    A on o tym wie? :D zeby nie byl pozniej zaskoczony :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny :)

    byłam na wizycie. Doktor niestety nie umiała określić czy była owulacja czy nie i dała mi skierowanie na badanie progesteronu - idę w czwartek lub piątek

    Ale po mojemu to chyba jej nie było, nawet raczej nie będzie i ogólnie coś potoczyło się w tym cyklu nie tak ;) w piątek 10/08 pęcherzyki w jajnikach miały 14mm i 12mm i dzisiaj (4dniach) też tyle miały :( więc nic a nic nie urosły. Dała mi zdjęcia i faktycznie tak jest...

    na FSH nie chciała mi dać skierowania - bo oni nie leczą niepłodności (w ramach pakietu który mam) więc trzeba będzie zapłacić. Ale będę wiedzieć przynajmniej co i jak

    Więc ten cykl chyba stracony, mogę się już uspokoić i nie zamartwiać... aż do następnego cs

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek kochana a pokaz zdjecie. Zobaczymy co twm widac. Oczywiscie jesli chcesz. Jak nie to nie namawiam <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ