X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:40

    7 cykl staran
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ktora idziesz w poniedzialek Rubii? Ja na 9.30 wiec moze razem sie podenerwujemy :)

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Na ktora idziesz w poniedzialek Rubii? Ja na 9.30 wiec moze razem sie podenerwujemy :)
    Ja mam na 16:45 bo niestety do 16 pracuje i nie wyjde wczesniej. A nie sorki w poniedzialek bede pracowac do 15 bo to pierwszy dzien w nowej pracy juz nie moge sie doczekac ale sie denerwuje jak to zwykle bywa przed 1 dniem :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi kochana oszukalas nas! Powiedzialas ze bedziesz nas zasypywac zdjeciami a ja tu nic slonce nie widze :D daj nacieszyc oko :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy dzien zawsze jest stresujacy, to normalne :) ale przezyjesz poniedzialek i bedzie z gorki! Z tego co opowiadalas w tamtej pracy nie bylo najciekawiej, wiec trzeba sie cieszyc, ze zmieniasz otoczenie, ludzi dokola i otwieraja sie nowe drzwi - oby na lepsze! :)

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wkratke swiete slowa. Napewno na lepsze. Tu teraz jest okropna atmosfera mam jedna fajna kolezanke ale reszta to jest beznadziejna ciagle klotnie i obgadywanie zwalanie winy jeden na drugiego. Glowna ksiegowa sie kloci z prezesem a ja za gluchy telefon robie bo ona z nim nie gada i jak przekazuje wiesci to na mnie krzyczy :D i glowny powod problemy finansowe w zeszlym miesiacu mialam pensje w dwoch ratach. W ty. O dziwo normalnie. Wiec zmiany musza byc na lepsze a moze to tylko poczatek dobrych zmian potem bedzie juz z gorki.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, ze to poczatek dobrego! Z takim nastawieniem musisz tam pojsc :) skoro tak ta atmosfera wyglada w poprzedniej pracy, to chyba gorzej byc nie moze :D poza tym to jak traktowali Cie pod koniec tez nie swiadczy o nich dobrze... mam nadzieje, ze przyjma Cie tam jak swoja i szybko sie tam zadomowisz :) a ci tutaj niech zaluja, ze Cie stracili!!!

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke Ci obecni ciagle namawiana mnie zebym zostala i mowia ze jak tylko bede chciala wrocic jak tam mi sie nie spodoba to mam sie nie krepowac i mam dzwonic. Dzis vice prezes zazartowal pytal czy powie mu gdzie ide bo on by tam zadzwonil i powiedzial zebh mnie nie przyjeli a ja ze teraz to tym bardziej nie powiem. Bo nikomu jeszcze nie mowilam. Ale czy zartowal czy mowil serio to nie wiem.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:40

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :D tutaj jestem Asystentka Zarzadu w nowej pracy dopiero bede Inspektorem :D nikomu nie mowilam gdzie ide into ich bolinze nie wiedza gdzie :D i sie nie dowiedza :-) przez ostatnie kilka dni mam warzenie ze tylko mi zalezalo na tej firmie i aby wszystko dobrze dzialalo kazdy mial to gdziesni zwalal odpowiedzial na innych a tak to zle sie pracuje. W czwartek mialo wyjsc wazne pisma z firmy odnosnie platnoscinza faktury jak jego nie wysleny nie dostaniemy zaplaty. To glowna ksiegowa ktora miala je przygotowac wziela urlop od czwartku do konca tygodnia tego. Przygotowywala jej zastepca i zrobila w piatek zostawila mi na biurku i okazalo sie ze zle i trzeba poprawic a nie ma komu bo ja nie mam dostepu do kont i ta tez wziela urlop i to zostawila i dopiero moze czwartek piatek to wyslemy. Tak im zalezy na kasie ze nikt sie tym nie interesuje. ale co mnie to jeszcze kilka dni i nie bede tego widziala :D musze sie cieszyc ze leosze zmiany nastaja u mnie :D a potem bobas i pelnia szczescia :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dobrze ze Cie dzisiaj mam wKratke ale sie wygadalam i pospamowalam forum :D zaraz bedziecie mnie blokowac :D

    wKratke lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:41

    Rubii lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana takich emocji jak u mnie w pracy to Ci nie zycze. Zycze Ci samych pozytywnych wrazen a czuje ze jak nadejdzie testowanie to wlasnie takie beda :D dziekuje kochana za zrozumienie i wysluchanie <3 a teraz koniec smutania! Trzeba sie cieszyc ze jutro bedzie kolejny piekny dzien :D oby przyniosl jakies dobre wiesci :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jestem :-) troszke zabiegana bylam :-)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:41

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke a pierwsze imie jakie? :D ja tu nie oczukuje Twojego wielkiego przerazenia tylko wybuchu wielkiej radosci :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:41

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi poniedzialek minal calkiem nie zle :-) jutro jedziemy pod namiot na ryby siec tez powinno szybko minac :-)

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mi się marzyła praca w korporacji, być zawsze elegancko ubraną :-P a tak to jako przedszkolanka ubieram ciuchy jakie mam nie najlepsze bo albo jestem osmarkana przez dzieci, albo osikana albo okichana a czasami bywało gorzej :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 21:06

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyję! Ale ledwoooo hahaha. Wróciliśmy 30 minut temu 12 godzin marszu ponad 20 km zrobione... jestem nienormalna! Tyle w temacie. Miał być marsz i spacer na początek a zaliczyliśmy Nieszczęsny Giewont ale rano wcześnie mało ludzi :) kopę kondracka, goryczkową czube, pośredni wierch i Kasprowy wierch. No tam na końcu jak już byliśmy to dramatycznie turyści wyglądający z kolejki w klapkach.... masakra :D potem do Murowanca w dół i dolina jaworzynki. Trasa spokojna ale za dużo i za długo. Całą spalona przez słońce mimo filtrów nogi mi odpadają z tyłka! Ale było cudnie jak zawsze ;) już wzięłam prysznic i leżę w łóżeczku pewnie zaraz padnę spać:D jutro rower <3 zaraz coś podeślę bo ostatnio zapodaj.net nie chce mi ładować zdjęć na forum. Ściskam Was jakieś nowe wieści ciążowe??????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 21:29

    m3sx43r8mntd6n8a.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ