X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:45

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke mozesz sprobowac w 11dpo zrobic ale jak nic nie wyjdzie to sie nie zalamuj i powtorz test za kilka dni. U niektorych jak jest ciaza to jakis cien juz wida w 11dpo a u innych nie. Zalezy od dnia implantacji. Ale trzymam bardzo mocno kcuki aby juz cos bylo widac.
    Zuzi super ze zmienilas podejscie wiele dziewczyn jak odstawia pomiary i obeserwacje, przestaje o tym myslec to im sie udaje. Moze to dobry sposob jest. Czego Ci zycze kochana <3
    A co do tego maja to jak wpisalam date @ to mi pokazuje ze planowany termin produ na 22 maja a ja mam 30 urodziny wiec mialabym fajny prezent :-) ale zobaczymy jak to bedzie bo owu jeszcze nie bylo :-) milego dnia dziewczyny <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dalej zastanawia dziwnie rowny poziom temperatury w 1 czesci cyklu. No nic, czekamy dziewczyny na owu :-) a co do tak wcześnie robionego testu, jesli to poprostu ciekawość to spróbuj wytrzymać jak najdłużej to bedzie wiarygodne a i krocej wtedy czekasz na potwierdzenie u gina :-)

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, ja znowu sie budzę z bólem głowy, bardzo czesto przed ovu i przed samą @ mam migrene. Do ovu 3 dni a temperatura zamiast w gore to ona uparcie w dół...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:45

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Rzeczywiscie Abi, bardzo rowno to u Ciebie wyglada, ale moze taki masz tym razem poczatek i potem sie rozkreci :) dobrze, ze temperatura spadla!

    Co do testu, to zrobie moze jeden jutro i zobacze co wyjdzie. Ale nie nastawiam sie i jak bedzie bialo, to nie bede rozpaczac - trzeba probowac dalej :) w pracy znowu mamy rentgeny i nadal nie wiem czy moge to robic...juz chcialabym wiedziec, bo tak mi glupio ciagle znajdowac wymowki :O
    Pewnie że zrób i będziesz spokojniejsza :*
    Od dwóch dni to i mnie męczył ból głowy, zobaczymy jak to teraz będzie po tej dawce z 500 na 1000 bo podobno dobrze organizm reaguje...
    Gdzieś szperałam bo mnie zastanawia ta temperatura ale było napisane ze to nic złego, że nie ma wahań hormonalnych i im mniejsze odchylenia tym lepiej :| Tak więc trzeba czekać na bieg wydarzeń. Tak ciekawa jestem czy będzie owu...

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Ja też dzisiaj z lekkim bólem głowy. Ale zaraz wyjdę na powietrze to przejdzie :) zjemy jakieś śniadanie i smigamy na cały dzień na bike park do Kasiny. Trzymajcie kciuki abym się nie połamała :D <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke daj znać jak zrobisz test :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Wczoraj się nie odzywałam, bo zalatana jestem, dzisiaj jedziemy na krótki urlop, wiec też nie będę się odzywać. Wracam w środę :) Nadrobie Was po powrocie, trzymajcie się ;) wysyłam wiruski $$$###&&&&$$$$###&&&&& oraz trzymam kciuki za Wasze starania :D

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Pewnie że zrób i będziesz spokojniejsza :*
    Od dwóch dni to i mnie męczył ból głowy, zobaczymy jak to teraz będzie po tej dawce z 500 na 1000 bo podobno dobrze organizm reaguje...
    Gdzieś szperałam bo mnie zastanawia ta temperatura ale było napisane ze to nic złego, że nie ma wahań hormonalnych i im mniejsze odchylenia tym lepiej :| Tak więc trzeba czekać na bieg wydarzeń. Tak ciekawa jestem czy będzie owu...
    Czyli u mnie jest cos nie tak z hormonami skoro ja mam takie skoki temperatur w cyklu bez stymulacji jutro maja byc wyniki wiec zobaczymy czy cos wyjdzie.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo jednak u mnie coś się zacieło i stoi w miejscu... Będziesz się marwiła jeśli w wynikach coś będzie nie tak a narazie czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Ja też czekam zobaczę co dalej będzie z tą temperaturą, chciałabym żeby już było tydzień później :) Mnie dzisiaj lewy jajnik kuje, podobno ostatnią owulację miałam z prawego więc tak jakby się zgadzało że teraz pora na lewy.

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Abi to chyba nie ma reguly ze jak raz byla owu z prawego to teraz musi byc z lewego. Ja ostatnie kilka owulacji mialam z jednego jajnika.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe że to taki stereotyp :) Dobrze że ogólnie coś się odzywa bo ja kiedyś to nic nie czułam... :( Mam wrażenie że jestem dzisiaj jakaś przytłoczona...

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Wiesz co Abi to chyba nie ma reguly ze jak raz byla owu z prawego to teraz musi byc z lewego. Ja ostatnie kilka owulacji mialam z jednego jajnika.


    Ja też miałam kiedyś dwa razy z rzedu owu z lewego jajnika i to najśmieszniejsze z tego gdzie dwie lekarki mi mówiły że wygląda jak policystyczny !

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę na NFZ i chyba po prostu nie przewidują 'tak szybko' drugiego usg. Myślałam, że będzie nieco inaczej bo dr ma w gabinecie usg ale co poradzić :(

    O tak Abi zero przerwy w staraniach :) dobrze, że organizm chociaż sam szybko się oczyścił. Szczęście w nieszczęściu :)

    To dużo majówek będzie :D trzymam kciuki za wszystkie i za każdą z osobna :*

    Zuzi super, trzeba trochę luzu i spontaniczności :)

    Aaa wKratke już się nie mogę doczekać Twojego testowania. Wiruski muszą zacząć działać :D

    Marcowa wypoczywa :) Ja właśnie leżę plackiem na plaży :)

    Rubii, Marcowa2017.23 lubią tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:45

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nie mogę się doczekać testowania wKratke.
    A z tym bólem owulacyjnym to też może być tak, że owulacja np z prawego a boli lewy. magia ;)

    Enka nie przegrzewaj się czasem, mam nadzieje, ze chowasz się w cień. lekarz mi mówił, że na początku ciąży nie wolno się przegrzewać.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka Marcowa dobrze mowi. Chowaj sie przed sloneczkiem zeby Ci nie zaszkodzilo. Te slonce bywa teraz zdradliwe. Dbaj o siebie i o maluszka <3 poczatek ciazy jest bardzo jakby to powiedzie wrazliwy na bodzce wiec uwazaj kochana. Oczywoscie zycze Ci wszystkiego co najlepsze <3
    A u mnie dziwna sprawa mam dzis rozciagliwy sluz i boli mnie lewy jajnik na ktorym byl pexherzyk ale to za wczesnie jeszcze na owu

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie nastraszyłyście! To zaraz zmykam z plaży. Jestem wysmarowana spf 50 i siedzę w sukience z chusta na głowie więc mam nadzieję, że będzie ok

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już miałam zajęcia z dzieciakami, ostatnie w te wakacje. za 1,5 godz do domu. Robię pizzę dzisiaj i jadę jeździć rowerem. Jak siedzę w domu i mam brak zajęcia to tylko myślę i kombinuję z której strony podejść problem... Jeszcze mi niespodzianka po @ nie zniknęła wrrr...

‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ