Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • marta_kwk Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi to po takim resecie napewno Ci sie uda ;)

zuzi_c lubi tę wiadomość

k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Pozytywka Koleżanka

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Zuzi cudowna sprawa rower!!! :-) najgorzej jest jeździć w miejscowościach gdzie na głównej drodze nie ma ścieżki rowerowej tak jak u mnie, dobrze, że są drogi szosowe :-] Dobry reset! :-)
    marta_kwk to chyba normalne, że tak wypływa :-) My wczoraj ostatnie <3 bo dziś się przyszła @ ;-) więc od poniedziałku letrozol i zobaczymy czy tym razem też podziała ;-)

zuzi_c lubi tę wiadomość

• wKratke Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 20:46

zuzi_c lubi tę wiadomość

7 cykl staran
  • enka90 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta to normalne, co wpłynie musi wypłynąć :) U nas dzisiaj też szaro i ponuro ale zaraz ruszamy na spacer. Miłego weekendu dziewczyny :p

l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta u mnie też wypływa czasem bardziej czasem mniej ;) A nieraz to jak przez sito wszystko leci a czasem zasysa nie wiem od czego to jest zależne:) Ale to chyba normalne

m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Aneciu Ekspertka

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

Z tego co slyszalam ze jak jeszcze nie ma sluzu pldnego wtedy wyplaywa a jak jest plodny bardziej gesty to jak sie wstanie to od razu nie leci, przynajmniej ja tak mam i rozpoznaje kiedy ovu ;) testy ovu tez potwierdzily.

Ale moze kazda ma inaczej :)

Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 15:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

7 cykl staran
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2018, 09:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry Dziewczyny. Co tu takw cisza? Co porabiacie w weekend?

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2018, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke tak mi przykro z powodu @ :-( nastepny cykl bedzie Twoj zobaczysz <3

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ! My już w domu :)

Wczoraj pisałam rano, że już się zbieramy ale jednak zawróciliśmy na trasie i pojechaliśmy jeszcze raz na rowery :D trochę na początku padało ale trasy nawet nie były takie mokre więc było super :D zajechaliśmy do domu dopiero po 21.

wkratke ja tak czasem mam z tym śluzem.. Dzisiaj np. w nocy miałam straszną biegunkę zupełnie nie wiem po czym bo jeszcze nic nie jedliśmy stąd jak wróciliśmy, a wcześniej zupełnie nie bolał mnie brzuch. No masakra pół nocy miałam z głowy :/

Ja to jestem tak nakręcona, że wyciągam mojego na rower :D ciekawe czy się zgodzi czy nie :P

m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milej niedzieli dziewczyny :-)

• marta_kwk Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę jakie tu pustki... My byliśmy wczoraj na weselu, ale było super, dawno sie tak nie wybawiłam, dziś nóg nie czuję :) ponad 12 godzin w wysokich szpilkach jestem z siebie dumna bo raczej rzadko chodze na obcasach. Wróciliśmy do domu po 3 a o 7 Wojtek mi paluchy do oczu wkładał żeby mnie obudzić ;)

k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2018, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie pierwszy raz od kilku miesięczny wyczuwalny śluz ale aż tak, że poczułam w ciągu dni, że mam go na bieliźnie... :O jestem w szoku bo przez ostatnich kilka miesięcy (chyba odkąd zaczęliśmy się starać) było strasznie sucho. Od 2 miesięcy biorę dong quai i teraz jeszcze castagnus na zbicie prolaktyny i nie wiem czy to leki czy nastawienie ale jestem zaskoczona bo naprawdę było średnio z tym moim śluzem ;)

m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Pozytywka Koleżanka

Wysłany: 27 sierpnia 2018, 00:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie czy to możliwe, że mężczyzna może mieć np: same córki albo samych synów?

• Rubii Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2018, 05:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry dziewczyny <3
    Zuzi to tylko sie cieszyc i dzialac jak pojawil sie sluz. Oby to byl dobry znak ze to jest wlasnie ten cykl.

wKratke i jak tam po grzybkach? Wszystko wporzadku? Byloby nam smutno tutaj bez Ciebie :-(
    Pozytywka nie wiem jak to jest wiec nie pomoge.

Marta to pewnie sie wybawiliscie. Super :-) ja mam wesele 22 wrzesnia. A w czerwcu mam wesele gdzie z mezem jestesmy swiadkami i caly czas sie zastanawiam czy bede mogla swiadkowac czy bede z brzuszkiem czy dzidzia sie juz urodzi i najwazniejsze ile przed weselem. Bo jak np bede w 9 mscu to wiadomo ze nie pojde

Milego dnia wszystkim zycze <3 dzis mam wizyte u lekarza po pracy. Dam znac pozniej co i jak

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 05:50

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2018, 07:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2018, 07:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane. Ja jem sniadanko i zaraz lecę do pracy. Weekend minal szybko deszczowo i szaro. Wczoraj razem z mezem wyskoczylismy wieczorem na pizze. A pozniej lenistwo przed Tv :-) w nocy nie mogliśmy sie zgrac bo raz jedno sie budzilo raz drugie hehe. W mojej rodzinie i u znajomych gdzie sa same dziewczyny padalo pytanie kiedy chlopak? To slyszalam odpowiedź "z formy na cegle pustaka nie bedzie" :-) ogolnie slyszalam o teoriach ze np w danej parze zarodki np zenskie nie utrzymywaly sie a chlopcy rodzili sie zdrowi i na odwrot. Mysle ze cos moze byc w genetyce... :-)

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2018, 07:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno żeby byla dziewczynka to trzeba przed owulacja bo plemniki męskie sa szybsze ale krocej zyja a zenskie wolniejsze ale dluzej żyją i cierpliwie czekaja na uwolnienie komorki jajowej :-)

‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ