X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 8 września 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pomogę, bo nie mieliśmy Macy.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 8 września 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie pomogę ;)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 8 września 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi dobrze prawisz. Nie ma co slepo wierzyć aplikacji, trzebateż obserwować swoje ciało i wszystko połączyć w całość :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 8 września 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch bolał o wiele wiele wcześniej no ale wzrost temp faktycznie był wtedy... No nic tak czy inaczej czekam na okres, tylko mam nadzieje że nie przesunie sie tak daleko w czasie...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 9 września 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesć laseczki ale tutaj cisza ;)

    Ja przyznaję wczoraj cały dzień sprzątałam ale jestem z siebie taka dumna bo zrobiłam wszystko co zamierzałam :D wiecie jak to jst siedzisz niby w posprzątanym mieszkaniu ale... może bym wyprała w końcu te zasłony.. a może to, a może tamto :D i tak się zbiera. Więc od 10 do 17 sprzątałam prasowałam <3

    Jak Wasze nastroje ? Ja dalej nie czuję nic. Niedługo się zbieramy i jedziemy na zawody redbull megawatt do Bełchatowa ;)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 9 września 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Marta_kwk testowalas dzisiaj?
    Zuzi to się napracowalas, zasluzylas na leniwa niedzielę :)
    Milego dnia dziewczyny :)
    A mi jak przeszły mdłości to teraz mega zgaga :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2018, 11:29

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 9 września 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Jakoś nie mam weny nic pisać, chociaż wchodzę na forum kilka razy dziennie :D U mnie też zapowiada się leniwa niedziela, muszę tylko zrobić obiad. Co u Was dzisiaj pysznego? :)

    Podziwiam Zuzi :D Ja muszę ogarnąć szafę i chyba pomału zacząć zmieniać garderobę letnią na jesienno-zimową ale jak tylko o tym pomyślę to mnie odrzuca ;) Dzisiaj u nas jest tak przyjemnie chłodno, trochę tęsknię do tych dni gdy można się schować pod ciepłym kocykiem z kubkiem ciepłej herbaty.

    Rubii będziesz jutro drugi raz testować? :) Marta jak tam?

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 9 września 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka ja już się zajęłam zmianą garderoby, schowałam wszystkie moje ciuchy i wyciągnęłam ciążowe, także taka zmiana. Muszę jeszcze ogarnąć męża i syna. No i trochę zrobić miejsca w szafie dla nowego członka rodziny, przy okazji robienia porządków, bo zanim się obejrzę to będę prac i prasować ;)

    U nas na obiad dziś tradycyjnie- rosół, rzadko się zdarza, ale dzisiaj mamy ochotę :) Enka a Ty co gotujesz?

    No i udało mi się zorganizować krótki wyjazd nad morze, nie mogę się doczekać, uwielbiam morze we wrześniu/październiku :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 9 września 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:50

    7 cykl staran
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 9 września 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa zazdroszczę, że już masz ciuchy :) Ja zamówiłam spodnie, 2 bluzki, legginsy oraz 2 pary cieplejszych rajstop i mam nadzieję, że będą ok i będę miała w czym chodzić :D U mnie dzisiaj faszerowana papryka, zobaczymy czy będzie smacznie bo jeszcze nie robiłam.

    wKratke, wreszcie doczekałaś się urlopu :) Gdzieś wyjeżdżacie?

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 9 września 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:50

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 9 września 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WKratke takie problemy to sama przyjemność ;) a co do ciuchów to dla mnie najwygodniejsze dresy z takim specjalnie opuszczonym stanem, inne wyjściowe to z tym pasem na brzuchu ale żeby nie był zakończony gumką, bo gumka już mnie uwierala pod koniec ciąży, a spodnie bez gumki miałam od poczatku do końca.

    Ja jadę na tydzień do Międzyzdrojów. Mamy najbliżej to tam, bo z synem nie lubię długich podróży. Trzeba sie zatrzymywać na jedzonko i na picie, bo podczas jazdy nic nie daje.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 9 września 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Marcowa zazdroszczę, że już masz ciuchy :) Ja zamówiłam spodnie, 2 bluzki, legginsy oraz 2 pary cieplejszych rajstop i mam nadzieję, że będą ok i będę miała w czym chodzić :D U mnie dzisiaj faszerowana papryka, zobaczymy czy będzie smacznie bo jeszcze nie robiłam.

    wKratke, wreszcie doczekałaś się urlopu :) Gdzieś wyjeżdżacie?

    Będziesz miała ciuchy na kolejną ciążę jak uda się trafić trafić ten sam okres ;)
    Daj znać jak wyszły papryki.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 9 września 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:50

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 9 września 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi gdzie jesteś? Usunelas wykres a zerkalam jak tam idzie :(

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 9 września 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja postanowiłam że w tym cyklu nie testuje z racji tego że temp wzrosła ale nie przekracza nawet 36.6 także dla mnie to bez senau. Poczekam po prostu na okres, a może będę mieć niespodzianke... Ale juz mnie na płacz bierze także nie długo bede czekać.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 9 września 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to wygrzejecie kości w tej Grecji :) Marcowa, już w tym tygodniu wyjeżdżacie? Jeszcze pogoda się utrzymuje więc dobrze by było skorzystać :)

    Papryka wyszła ok chociaż ukochany oczywiście kręcił nosem, że w daniu jest tyyyle papryki ^^' Same witaminy a ten marudzi ;) Faszerowałam zmieloną łopatką z pieczarkami podsmażonymi z cebulką, ryżem, dużą ilością ziół typu oregano, bazylia, słodka papryka i koncentrat pomidorowy. Smak przełamałam świeżą natką z pietruszki i pomidorem bo miałam za mało koncentratu. No i oczywiście ser, zjadłam jedną i mega się najadłam :)

    Rubii chyba wspominała, że jej się kończy darmowy okres/abonament na ovu i może dlatego nie ma wykresu :)

    Marta_kwk szkoda, trzymamy kciuki by mimo wszystko okres nie przyszedł

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 9 września 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres usunęłam bo dziś test negatywny znów. Nie ma co podgladac. Znów się nie udalo i już straciłam nadzieję że kiedykolwiek się nam uda. Dzięki dziewczyny ze pytacie ale u mnie nic z tego. Nigdy nam się nie uda

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 9 września 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:50

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 9 września 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi tak mi przykro, tak bardzo chciałam i wierzyłam, że Ci się uda :( Ale nie rezygnuj proszę, miej nadzieję , jeszcze masz czas, jesteś młoda i wszystko jest możliwe tylko trzeba troszkę więcej czasu. Przytulam i wspieram :*

    3i49f71x2dxie3wa.png
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ