X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 9 września 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii kochana przytulam Cię mocno :*

    Może zrób sobie cykl bez starań bez mierzenia temperatury bez niczego... ja mam teraz tak i naprawdę czułam się o niebo lepiej w głowie. Nawet się tak nie stresuję. Pamiętaj, że możesz zawsze na nas liczyć i wcale nie musimy tu gadać o OBJAWACH !!!! <3

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 września 2018, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny kochane jesteście. Normalnie piszcie o objawach o wizytach a mną się nie przejmujcie. Kilka dni i mi przejdzie. Kochane ja cieszę się szczęściem Was wszystkich i miło posłuchać dobrych wieści. One podnoszą na duchu. A smutek że np mi się nie udaje pozostanie ale już tak musi być. Kiedyś może i mi się uda. Już mnie brzuch dziś od rana boli jak na @. Jakie to życie jest niesprawiedliwe :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 września 2018, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Rubii kochana :* jest niesprawiedliwe to prawda... tez często o tym myślę patrząc na ludzi, którzy tyh dzieci nie powinny mieć. Ja od 3 nie spię... przekręcałam się na łóżku w końcu wstałam z łóżka wypiłam ciepłe mleko ale nic nie daje brzuch boli tzn żołądek jakbym się czymś stresowała a sama nie wiem czym. Boje się żeby mi się nie odezwały jakieś bakterie z żołądka czy coś!

    Kochana dobrego dnia i pomimo wszystko staraj się patrzeć pozytywnie. Na razie się wycisz. Wiem, że łatwo się mówi... ja bardzo przeżyłam w zeszłym cyklu nadejście @ i pomimo, że byłam na urlopie to płakałam jak dziecko ([pierwszy raz tak miałam) i powiedziałam sobie, że to nie może przejąć mojego życia. Muszę znaleźć sobie zajęcia, szukać odskoczni. Przez cały ten cykl naprawdę udało mi się odskoczyć od tego wszystkiego skupiałam się na rowerze i projektach to były moje priorytety.. Każdy oczywiście znajduje swoje odskocznie wiadomo. Nikomu nie każę jeździć na rowerze :)

    Dobrego dnia <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 września 2018, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna Zuzi :-( a może ta bezsenność to jakiś dobry znak? Oby tak było kochana z całego serca Ci życzę <3 dziękuję za słowa otuchy <3 postanowiłam w następnym cyklu nie mierzyć temperatury. Co ma być to będzie. Ostatnio w moim szczęśliwym cyklu też ostatni raz miałam @ we wrześniu a dokładniej to 29 wrzesnia może ten wrzesień też będzie dla mnie szczęśliwy. To już rok mija od poronienia prawie ale to szybko leci ten czas. Czuję że gdzieś mi ucieka między palcami. Nie ma co się ciągle doszukiwać muszę trochę odpuści bo oszaleje niedlugo

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 września 2018, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 września 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wiesz co ja przez pewien czas miałam taką presję ze względu na wiek i co cwilę porównywałam siebie do koleżanek. Ona ma w moim wieku już dwójkę dzieci, ba ! niektóre to i trójkę. I ciagle analizowałam, że nie chcę staro mieć dzieci (ja głupia gęś, która jeszcze 30 nie skończyła) no i staram sobie to w głowie cały czas przestawiać, że to nie jest ostatni dzwonek, że w końcu się doczekam. No to czekam dzielnie chociaż czasem jest bardzo ciężko.

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 września 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:50

    7 cykl staran
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 września 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam Abi u Ciebie? :)

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 września 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke bądźmy dobrej myśli, że ten spadek to zagnieżdżenie! :D <3

    wKratke lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 września 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:50

    7 cykl staran
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 września 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi a u Ciebie niedlugo testowanie! Ty masz zawsze taki silny pms - obys go nie odczula w tym cyklu :) i przez najblizsze 9 miesiecy tez nie...:D

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 września 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    U nas weekend intensywnie bo w sobotę byliśmy na weselu, wczoraj praktycznie cały dzień przeleżeliśmy :)
    U mnie cykl na straty dzisiaj temperatura spadła do 36.08 więc już na cuda nie liczę. Zastanawia mnie czy ta owulacja w ogóle była, ale tego już się nie dowiem zobaczymy kiedy @ nadejdzie... Ale ten cykl mógł być inny po cb... Planu na ten nadchodzący jako takiego nie mam, powtórzę pakiet tarczycowy prolaktynę i progesteron. Musze poczytać też czy biorąc metforminę ktoś pił zioła ojca sroki :)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 września 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:07

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 września 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tarczyca w dowolnym dniu, prolaktyna tez tylko trzeba zapisac w ktorym dc robiona i nie moze byc sexu, nam powiedzial chyba 3 dni przed prolaktyna zadnego draznienia sutkow, podniecania i najlepiej 15min przed badaniem posiedziec w poczekalni żeby organizm sie wyciszyl. A tu moj owulacyjny z dzisiaj 25dc toz w tym miesiacu to u mnie cyrk na kolkach... https://zapodaj.net/7762da8f23cba.jpg.html

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 września 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz Abi że testy owulacyjne podobno mogą wykryc ciąże wcześniej niż ciążowe? Tak gdzieś słyszałam ale czy to prawda to nie wiem. Zrób lepiej ciążowy żeby sprawdzić :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 września 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:07

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 września 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie temperatura poleciala na leb na szyje. Jak wyszukuje sie wykresy uzytkowniczka i wpiszecie ABBI90 to jest ;-) nieee juz teraz to ja czekam na @ a nawet jesli nie to zrobie test w weekend. Jak wieczór Wam mija? Ja zmieniam posciel właśnie i w planach jest jeszcze ogolnie odkurzyc i zmyc podlogi. Ale zobacze w ilu %wykonam plan :-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 września 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedzę sama w domu. Męża nie ma. Niby do końca ważenia ma siedzieć w Warszawie ale ciągle im się przedłuża. Już bym chciała żeby w domu był. Wtedy dopiero się może uda bo bez stresu na spokojnie będziemy działać. Ale co poradzić taki los. Czekam na @ ale narazie jej brak

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 września 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy i tak Rubii jestescie dzielni i walczycie. I maz tyle km jedzie jesli sa te dni. Moze wrzesień bedzie dla nas tym cyklem. Musimy dalej działać :-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 września 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż już mówi że mam powiedzieć kiedy kolejne płodne są to weźmie tydzień wolnego i będzie w domu siedział. Kochany jest ze tak się poświęca i tak bardzo mu zależy. Mi też zależy ale ja nic więcej nie mogę zrobić.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ