X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tymi przeciwciałami to już nie wiem... Dziewczyna miała wyniki bardzo podobne do moich tylko antyTG ponad 400 to dostała taką odpowiedź bo nie wiedziała którego lekarza posłuchać :) :
    "Podwyższone przeciwciała p. tarczycowe powodują nie tylko problemy z zajściem w ciążę ale również jej utrzymanie. Ryzyko poronienia przy takich wynikach dość mocno wzrasta niestety.
    Oboje lekarze mają rację. Pierwszy w zakresie że przeciwciał się nie leczy, bo tak jest, a drugi że kazał brać lewotyroksynę.
    Włączenie leku na samym początku powoduje zazwyczaj spadek przeciwciał dlatego podczas starania się o dziecko lekarze przepisują lek mimo prawidłowych wartości czy to TSH czy hormonów tarczycy."
    Nie będe się nakręcać, do poniedziałku zleci, oby szybko a Wam dziewczyny niech lato rozpocznie się wieeeeeelkim szczęściem i grubymi || :D :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie wszystkie w wakacje będziemy miały dwie grube krechy czuję to :)

    Enka jakie testy zamawiasz z DOZ ? :D

    Rubii, Paula 90 lubią tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Nie wiem właśnie ale tak sobie wmówiłam :D @ powinna przyjść w czwartek po południu. Dzisiaj rano sobie jeszcze siknelam dla sportu ale negatyw bez żadnego śladu. Bylam trochę przygaszona a teraz się nakręciłam :)


    Widzę mój sport się przyjął :D

    enka90 lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi oby tak bylo jak piszesz!! Czego nam wszystkim zycze!

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    No dokładnie wszystkie w wakacje będziemy miały dwie grube krechy czuję to :)

    Enka jakie testy zamawiasz z DOZ ? :D

    Ja jak teraz już ogarnęłam, że żadnych przeciwwskazań ani problemów nie ma, które miałyby mnie blokować to jakoś się uspokoiłam i nawet w to wierzę :D

    enka90 lubi tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula No właśnie czyli dobra passa trwa. Ja w tym tygodniu też zrobię wszystkie badania no i ten ginekolog idealnie się tutaj pojawił w czwarteczek. Idealny scenariusz to taki, że wstaję w czwartek rano robię test - pozytyw, robię drugi test - pozytyw idę do gina z dobrymi wieściami :D <3

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi napewno test bedzie pozytywny. Czuje to ze przekazesz nam dobre wiesci :-)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj oby Rubii :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko się super układa u wszystkich :) ja w piątek cały dzień myślałam oby nie dostać w piątek @ bo wtedy w niedzielę wypadłby mi 3dc i laboratorium zamknięte hehe :)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się oczywiście już naczytałam, że brązowe plamienie (takie mam) może. Świadczyć o niedoborze progesteronu... Nie czytam nic już więcej bo się zmartwiłam :(

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Enka jakie testy zamawiasz z DOZ ? :D

    Te ich marki, w dwupaku za ok. 15 zł :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka to nie czytaj. Ja już nie czytam bo wszędzie jest co innego napisane. Tak jak wcześniej już pisałam na temat roweru, że przy sporcie jakimkolwiek to nie można zajść w ciąże. Tak naprawdę każde ciało jest inne i my możemy sobie gdybać i się zastanawiać :) Będzie dobrze u wszystkich powoli się rozkręcamy

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka nie czytaj. Nie mysl ze to zly znak tylko ze dobry

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :*






    (Już złamałam nóż przy wycinaniu głąba kapusty, koniec dobrego dnia :D)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 14:58

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi tak teraz myśl wpadła że fajnie by było sobie prezent na imieniny zrobić w lipcu hihihi ale raczej nic z tego bo jeśli coś jest nie tak to zanim leki jakiekolwiek zaczną działać to raczej trochę dłużej potrwa :) A jeśli w lipcu nadejdzie @ w terminie to w imieniny powinno się skończyć hehe taka naiwna myśl się nasunęła :) prędzej liczę na wrzesień, rocznicaślubu, imieniny i urodziny męża hehe :)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz imieniny? :) Tymi przeciwciałami się nie przejmuj na razie :) Jak chcesz to możesz spróbować wdrożyć łagodny protokół immunologiczny (paleo). Grunt, że masz ładne ft3 i ft4. Do zaciążenia warto by hormony tarczycy utrzymywały się w górnej granicy normy, tak jak u Ciebie :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26 lipca i przy moich "nieregularnych" cyklach aplikacja na tel wyliczyła mi początek 21 lipca :) :)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 27 :) to wszystko jest możliwe! :) jestem ciekawa czy lekarz Ci przepisze syntetyczną tyroksynę bo TSH masz naprawdę ładne, pewnie będzie zależało od usg :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja już bym chciała poniedziałek 25 lipca godz około 20 :):) wiedziałabym już na czym stoję :D trzeba głowę czymś zająć :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Abi to Anna a Enka Julia albo Natalia ale stawiam na Natalie :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ