X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 21 października 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Beata takie rzeczy można czytac, artykuły profesorów jak najbardziej :) teraz będziesz spokojna :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 21 października 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:02

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 21 października 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WKratke kopiec kreta? Jedno z moich ulubionych ciast. Ale mi smaka narobilas ;) nie wysyłaj czasem zdjęcia :p ja niestety nie robię takich słodkości, bo nie ma kto jeść, maz nie je a ja sama całego ciasta nie przejem. Przeważnie kupuje jakąś drożdżowke albo kupny kawałek ciasta :)
    Coś z tych Waszych działań musi wyjść, bo idealnie w owulacji :D

    BeataW. lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 21 października 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Beata Kochana, nie ma sie co zamartwiac na zapas i tak jak Marcowa mowi - czasami chyba lepiej nic w internecie nie czytac :) wiem, ze to zwykle silniejsze od nas...ale nie warto sobie psuc nerwow :) wizyte masz teraz we wtorek?

    U nas spokojny weekend, wczoraj wybralam sie na male zakupy, kupilam sobie kurtke na zime i sweterek, a dzisiaj robie kopiec kreta :D trzeba sobie troche oslodzic niedziele!
    Zrobilam wczoraj test owulacyjny i tak jak dwa dni wczesniej kreski byly zdecydowanie rozne, tak wczoraj byly bardzo podobne, choc jeszcze nie idealnie takie same :) zrobie jeszcze dzis jeden, bo akurat mi zostal, ale wczoraj wieczorem tez cos sie zadzialo, wiec nadal walczymy :)

    A jak tam Wasz weekend? :)
    Kopiec kreta uwielbiam to ciasto...mniam pychotka :) wizytę mam 31 października także już niebawem:) ja też wczoraj byłam na zakupach-musiałam kupić sobie sukienkę bo id3 na wesele 3 listopada:)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 21 października 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:00

    7 cykl staran
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 21 października 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratkę takze do dzieła:) co do samopoczucia to jest dobrze...mam dni kiedy odczuwam jakieś tam mdłości,a są dni kiedy ich w ogole nie ma...trochę brzuch mnie czasem zaboli jak na okres,cykli bolą niesamowicie...No i biegam do łazienki siku:) A co do sukienki kupiłam krótką z czarnej koronki i tiulu-dół jest właśnie z tiulu lekko rozkloszowany,a góra z koronki i pod spodem jest cielisty materiał:)do tego jakieś złote kolczyki długie,upięcie i moge iść na weselicho;)od 21 pazdzi3rnika to już 3 impreza...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 21 października 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke jadłam bardzo podobne do kopca kreta właśnie z cukierni, było przepyszne :)

    BeataW. lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 21 października 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:00

    7 cykl staran
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 22 października 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Beata na pewno bedziesz pieknie wygladala :) u Was 3 wesele, a u nas nikt sie nie chce zenic! Z checia poszlabym sie gdzies pobawic, ale kazdemu chyba brak odwagi :P

    Marcowa my tez juz po konsumpcji :D kazdemu smakowal nasz polski kopiec kreta! Zostalo jeszcze troszke w lodowce, wiec jutro sie jeszcze usmacznimy :)

    Ach szkoda, ze juz koniec weekendu...tak to szybko zawsze mija. I znowu odliczanie do piatku :P
    A ja miałam urlop 2 tygodnie i dziś trzeba wrócić do pracy......przede mną poniedziałek i wtorek po 12h...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 października 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja sie wyciszalam przed dzisiejszym testem... Dzisiaj teoretycznie 10dpo... https://zapodaj.net/9e649100b47c0.jpg.html ja cos widze nie wiem jak Wy... Narazie sie nie cieszymy i jestesmy ostrozni...

    enka90 lubi tę wiadomość

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 22 października 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie pewnie nie odzwierciedla rzeczywistości ale ja tam jakieś blado różowe coś widzę!! ^_^ Ja się cieszę za Ciebie! :-) oby były same dobre wieści!! :-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 października 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę powtórzę sobie test, zrobię apteczny, bo do tych z allegro tanich nie jestem do końca przekonana... Ogólnie to wczoraj strasznie bolała mnie głowa wieczorem, jakaś choroba możliwe że mnie pobiera :|

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 października 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi, widać coś! :) oby to było to! :D :D

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 października 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi mnie te a allegro nie zawiodly ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 października 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZObaczymy co będzie dalej. Ogólnie mam receptę do wykupienia i zapisał mi wszystko na jednej, poproszę żeby zrobiła na odpis i ewentualnie jeśli to nie to to clostilbegyt odbiorę później bo jeśli rzeczywiście będzie dobrze to nie potrzebne będzie... :)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 22 października 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    ZObaczymy co będzie dalej. Ogólnie mam receptę do wykupienia i zapisał mi wszystko na jednej, poproszę żeby zrobiła na odpis i ewentualnie jeśli to nie to to clostilbegyt odbiorę później bo jeśli rzeczywiście będzie dobrze to nie potrzebne będzie... :)

    To czekam ABI90 na same dobre wiadomości. Trzymam kciuki kochana <3
    i wysyłaj wiruski $#^%$#@$%^&*(^%$#@!~ do nas bo bardzo potrzebne ;)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 22 października 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 a jak wygląda Twój wykres? :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 października 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres jest dziwny haha zaraz znajdę i podeślę link ;) Dlatego jestem ostrożna.. zresztą niektóre z Was pamietają co było, teraz jestem tyle spokojniejsza ze już od owulacji biorę duphaston 2x1 tabletka.
    https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=b

  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 22 października 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI nie martw sie podobno po cyklach stymulowanych CLO i DUph wykresy szaleja mimo ciazy :)
    Tylko w ciazach nie stymulowanych czesciej wykresy sa jednostajne :)

    Trzymamy kciuki i slij wiruski &€&&@„&&

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 października 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu ja clo dopiero od przyszłego cyklu miałam brać bo ten aktualny miał być bezowulacyjny. Tylko test wyszedł pozytywny owulacyjny+plamienie+wzrost temperatury i lekarz na wizycie powiedział że gdyby była owulacja to mogę spokojnie 3 dni po skoku już wziąć duphaston przez 10 dni zrobić test i brać go dalej lub odstawić w zależności od wyniku, więc 10dni z duphastonem w środę, czekamy dalej.
    Dziewczyny jeśli się okaże że to to to będę wysyłać ;) Narazie mam wirusy grypy żołądkowej chyba :P:P A takich byście nie chciały zapewniam :P

‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ