Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet

Wysłany: 21 października 2018, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Beata takie rzeczy można czytac, artykuły profesorów jak najbardziej :) teraz będziesz spokojna :)

3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 21 października 2018, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata Kochana, nie ma sie co zamartwiac na zapas i tak jak Marcowa mowi - czasami chyba lepiej nic w internecie nie czytac :) wiem, ze to zwykle silniejsze od nas...ale nie warto sobie psuc nerwow :) wizyte masz teraz we wtorek?

U nas spokojny weekend, wczoraj wybralam sie na male zakupy, kupilam sobie kurtke na zime i sweterek, a dzisiaj robie kopiec kreta :D trzeba sobie troche oslodzic niedziele!
    Zrobilam wczoraj test owulacyjny i tak jak dwa dni wczesniej kreski byly zdecydowanie rozne, tak wczoraj byly bardzo podobne, choc jeszcze nie idealnie takie same :) zrobie jeszcze dzis jeden, bo akurat mi zostal, ale wczoraj wieczorem tez cos sie zadzialo, wiec nadal walczymy :)

A jak tam Wasz weekend? :)

7 cykl staran

Wysłany: 21 października 2018, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WKratke kopiec kreta? Jedno z moich ulubionych ciast. Ale mi smaka narobilas ;) nie wysyłaj czasem zdjęcia :p ja niestety nie robię takich słodkości, bo nie ma kto jeść, maz nie je a ja sama całego ciasta nie przejem. Przeważnie kupuje jakąś drożdżowke albo kupny kawałek ciasta :)
    Coś z tych Waszych działań musi wyjść, bo idealnie w owulacji :D

BeataW. lubi tę wiadomość

3i49f71x2dxie3wa.png
  • BeataW. Ekspertka

Wysłany: 21 października 2018, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Beata Kochana, nie ma sie co zamartwiac na zapas i tak jak Marcowa mowi - czasami chyba lepiej nic w internecie nie czytac :) wiem, ze to zwykle silniejsze od nas...ale nie warto sobie psuc nerwow :) wizyte masz teraz we wtorek?

U nas spokojny weekend, wczoraj wybralam sie na male zakupy, kupilam sobie kurtke na zime i sweterek, a dzisiaj robie kopiec kreta :D trzeba sobie troche oslodzic niedziele!
    Zrobilam wczoraj test owulacyjny i tak jak dwa dni wczesniej kreski byly zdecydowanie rozne, tak wczoraj byly bardzo podobne, choc jeszcze nie idealnie takie same :) zrobie jeszcze dzis jeden, bo akurat mi zostal, ale wczoraj wieczorem tez cos sie zadzialo, wiec nadal walczymy :)

A jak tam Wasz weekend? :)
    Kopiec kreta uwielbiam to ciasto...mniam pychotka :) wizytę mam 31 października także już niebawem:) ja też wczoraj byłam na zakupach-musiałam kupić sobie sukienkę bo id3 na wesele 3 listopada:)

BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 21 października 2018, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo widze, ze nie tylko ja jestem fanem kopca kreta :D cale ciasto to rzeczywiscie sporo, we dwojke chyba nawet ciezko zjesc, chociaz...pewnie i sa tacy co je wciagaja w dwa dni :D ja jestem z tych co lubia slodkosci, ale nie za duzo i pamietam jak bylam w szoku, kiedy kolezanka mi powiedziala, ze ona zjada cala tabliczke czekolady na raz, kiedy ja jeden albo dwa kawaleczki :D z kopcem kreta jest pewnie podobnie, bo ciasto jest przeeepyszne :) ciekawe czy w cukierniach mozna kupic je na kawalki...Marcowa, to by bylo najlepsze rozwiazanie dla Ciebie :D uniknelabys tez przygotowania, mi zawsze to kruszone ciasto laduje wszedzie tylko nie na smietanie, wiec kuchnia wyglada potem jak pobojowisko :P

Beata nie wiem czemu mi ten wtorek tak swital :P ale wizyta tak czy siak niedlugo wiec miejmy nadzieje, ze to Cie uspokoi :) a czujesz sie dobrze? Jakos inaczej? :) no i jaka sukienke kupilas? Krotka, dluga, jaki kolor? :)

Mi Dziewczyny pierwszy raz test owulacyjny wyszedl pozytywnie i to tak, ze nie mam watpliwosci, bo kreska jest wyrazniejsza zdecydowanie i bardzo ciemna, takze dobrze, ze wczoraj nie leniuchowalismy :D

7 cykl staran
  • BeataW. Ekspertka

Wysłany: 21 października 2018, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratkę takze do dzieła:) co do samopoczucia to jest dobrze...mam dni kiedy odczuwam jakieś tam mdłości,a są dni kiedy ich w ogole nie ma...trochę brzuch mnie czasem zaboli jak na okres,cykli bolą niesamowicie...No i biegam do łazienki siku:) A co do sukienki kupiłam krótką z czarnej koronki i tiulu-dół jest właśnie z tiulu lekko rozkloszowany,a góra z koronki i pod spodem jest cielisty materiał:)do tego jakieś złote kolczyki długie,upięcie i moge iść na weselicho;)od 21 pazdzi3rnika to już 3 impreza...

BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...

Wysłany: 21 października 2018, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke jadłam bardzo podobne do kopca kreta właśnie z cukierni, było przepyszne :)

BeataW. lubi tę wiadomość

3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 21 października 2018, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata na pewno bedziesz pieknie wygladala :) u Was 3 wesele, a u nas nikt sie nie chce zenic! Z checia poszlabym sie gdzies pobawic, ale kazdemu chyba brak odwagi :P

Marcowa my tez juz po konsumpcji :D kazdemu smakowal nasz polski kopiec kreta! Zostalo jeszcze troszke w lodowce, wiec jutro sie jeszcze usmacznimy :)

Ach szkoda, ze juz koniec weekendu...tak to szybko zawsze mija. I znowu odliczanie do piatku :P

7 cykl staran
  • BeataW. Ekspertka

Wysłany: 22 października 2018, 06:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Beata na pewno bedziesz pieknie wygladala :) u Was 3 wesele, a u nas nikt sie nie chce zenic! Z checia poszlabym sie gdzies pobawic, ale kazdemu chyba brak odwagi :P

Marcowa my tez juz po konsumpcji :D kazdemu smakowal nasz polski kopiec kreta! Zostalo jeszcze troszke w lodowce, wiec jutro sie jeszcze usmacznimy :)

Ach szkoda, ze juz koniec weekendu...tak to szybko zawsze mija. I znowu odliczanie do piatku :P
    A ja miałam urlop 2 tygodnie i dziś trzeba wrócić do pracy......przede mną poniedziałek i wtorek po 12h...

BeataW.
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 22 października 2018, 07:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja sie wyciszalam przed dzisiejszym testem... Dzisiaj teoretycznie 10dpo... https://zapodaj.net/9e649100b47c0.jpg.html ja cos widze nie wiem jak Wy... Narazie sie nie cieszymy i jestesmy ostrozni...

enka90 lubi tę wiadomość

• Pozytywka Koleżanka

Wysłany: 22 października 2018, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie pewnie nie odzwierciedla rzeczywistości ale ja tam jakieś blado różowe coś widzę!! ^_^ Ja się cieszę za Ciebie! :-) oby były same dobre wieści!! :-)

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 22 października 2018, 09:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę powtórzę sobie test, zrobię apteczny, bo do tych z allegro tanich nie jestem do końca przekonana... Ogólnie to wczoraj strasznie bolała mnie głowa wieczorem, jakaś choroba możliwe że mnie pobiera :|

Wysłany: 22 października 2018, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi, widać coś! :) oby to było to! :D :D

3i49f71x2dxie3wa.png

Wysłany: 22 października 2018, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi mnie te a allegro nie zawiodly ;)

3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 22 października 2018, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZObaczymy co będzie dalej. Ogólnie mam receptę do wykupienia i zapisał mi wszystko na jednej, poproszę żeby zrobiła na odpis i ewentualnie jeśli to nie to to clostilbegyt odbiorę później bo jeśli rzeczywiście będzie dobrze to nie potrzebne będzie... :)

• Martek&M Autorytet

Wysłany: 22 października 2018, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    ZObaczymy co będzie dalej. Ogólnie mam receptę do wykupienia i zapisał mi wszystko na jednej, poproszę żeby zrobiła na odpis i ewentualnie jeśli to nie to to clostilbegyt odbiorę później bo jeśli rzeczywiście będzie dobrze to nie potrzebne będzie... :)

To czekam ABI90 na same dobre wiadomości. Trzymam kciuki kochana <3
    i wysyłaj wiruski $#^%$#@$%^&*(^%$#@!~ do nas bo bardzo potrzebne ;)

NaszeBarankoweSzczęście❤️
    ❤️❤️❤️Mikołaj 17.01.2020 ❤️❤️❤️
  • Martek&M Autorytet

Wysłany: 22 października 2018, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 a jak wygląda Twój wykres? :)

NaszeBarankoweSzczęście❤️
    ❤️❤️❤️Mikołaj 17.01.2020 ❤️❤️❤️
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 22 października 2018, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres jest dziwny haha zaraz znajdę i podeślę link ;) Dlatego jestem ostrożna.. zresztą niektóre z Was pamietają co było, teraz jestem tyle spokojniejsza ze już od owulacji biorę duphaston 2x1 tabletka.
    https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=b

• Aneciu Ekspertka

Wysłany: 22 października 2018, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI nie martw sie podobno po cyklach stymulowanych CLO i DUph wykresy szaleja mimo ciazy :)
    Tylko w ciazach nie stymulowanych czesciej wykresy sa jednostajne :)

Trzymamy kciuki i slij wiruski &€&&@„&&

Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 22 października 2018, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu ja clo dopiero od przyszłego cyklu miałam brać bo ten aktualny miał być bezowulacyjny. Tylko test wyszedł pozytywny owulacyjny+plamienie+wzrost temperatury i lekarz na wizycie powiedział że gdyby była owulacja to mogę spokojnie 3 dni po skoku już wziąć duphaston przez 10 dni zrobić test i brać go dalej lub odstawić w zależności od wyniku, więc 10dni z duphastonem w środę, czekamy dalej.
    Dziewczyny jeśli się okaże że to to to będę wysyłać ;) Narazie mam wirusy grypy żołądkowej chyba :P:P A takich byście nie chciały zapewniam :P

‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego