Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • BeataW. Ekspertka

Wysłany: 22 października 2018, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    19iwona90 wrote:
    Nie wiem o co chodzi, na tel się rozpisałam a tylko jedno zdanie się pojawiło. Musiałam wejść na kompa.
    Staram się 12 miesiac, 6 cykli na clo, 3 na duphastonie i teraz pierwszy raz dostałam zastrzyk pregnyl. Testuje za 8 dni.
    pamiętaj,że najlepiej test zrobić po 10 dniach od podania Pregnylu:) najlepiej 12-14- ja robiłam 12 dnia,później powtarzałam w dniach kolejnych i zrobiłam betę:)

BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • 19iwona90 Koleżanka

Wysłany: 22 października 2018, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tydzień temu miałam zastrzyk, tylko się zastanawiam czy ważne jest miejsce tego zastrzyku? Bo w sumie lekarz nie powiedział gdzie mam go dostać a pielęgniarka też nie wiedziała. Miał być podskórnie i dostałam w rękę.

Iwona
  • 19iwona90 Koleżanka

Wysłany: 22 października 2018, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I od piątku dziwnie się czuję, bolał mnie lewy jajnik w pt i sobotę (w lewym miałam pęcherzyki) oraz podbrzusze. Ale pewnie sobie coś wkręcam...

Iwona
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 22 października 2018, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii testowanie akurat w moje urodziny :D oby byla to szczesliwa data!

Marcowa u nas rzeczywiscie cykl intensywny jak nigdy :D wczoraj nawet bez wspomagania!!! To dopiero sukces :D

Witaj Iwona! Ja z zastrzykami znam sie tylko na zwierzetach :P ale jak my dajemy podskornie, to nie ma znaczenia w jakim rejonie ciala, wiec moze nie ma sie czym martwic :)

19iwona90, Marcowa2017.23, Rubii lubią tę wiadomość

7 cykl staran
  • BeataW. Ekspertka

Wysłany: 22 października 2018, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    19iwona90 wrote:
    Tydzień temu miałam zastrzyk, tylko się zastanawiam czy ważne jest miejsce tego zastrzyku? Bo w sumie lekarz nie powiedział gdzie mam go dostać a pielęgniarka też nie wiedziała. Miał być podskórnie i dostałam w rękę.
    Ja miałam w brzuch :)

BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • BeataW. Ekspertka

Wysłany: 22 października 2018, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mój wynik bety z dzisiaj 512.40 :) a w czwartek wynosił 96,83 :) zrobiła sobie kalkulator przyrostu i wyszło,że w normie :)

Marcowa2017.23, Rubii lubią tę wiadomość

BeataW.
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 22 października 2018, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata super!!! A juz niedlugo wizyta, wiec musi byc dobrze! :)
    W koncu cos sie u nas dzieje, Dziewczeta! Az tutaj czuc te pozytywne fluidy :D

BeataW., 19iwona90 lubią tę wiadomość

7 cykl staran
  • Aneciu Ekspertka

Wysłany: 22 października 2018, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale wiesci! Czekamy na wiecej! :D
    Ja biore dupka do piatku a pozniej bede czekac na okres 3 dni.

Jak przyjdzie zaczynam pierwszy cykl z CLO

Jest plan :)

BeataW. lubi tę wiadomość

Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Marcowa2017.23 Autorytet

Wysłany: 22 października 2018, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata, super gratulacje :)

3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 23 października 2018, 05:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke to przynajmniej bede pamietac kiedy masz urodziny :-) ale fajnie jak bys Ty wtedy testowala i zrobila sobie prezent fajny :-)
    Beata ladny wynik gratulacje <3
    Aneciu oby @ nie przyszedl trzymsm kciuki <3

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3

Wysłany: 23 października 2018, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

Abi jak tam kreski dzisiaj?

Aneciu informuj na bieżąco jak tam u Ciebie sprawy się mają :)

A czy ktoś widział ostatnio Zuzi? Zuzi jesteś z nami?

3i49f71x2dxie3wa.png

Wysłany: 23 października 2018, 08:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno też Zgredka nie pisałas, jestes, co u Ciebie, jak się czujesz?

3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 23 października 2018, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Zrobiłam dzisiaj test, wczoraj kupiłam w aptece bo przecież ja z tych niecierpliwych a zamówienie z neta jeszcze nie przyszło. Kreseczka wyszła, z tym że znowu blada ja na żywo ją widzę ale na zdjęciu nie koniecznie. Myślę że nic z tego nie będzie bo musiałaby pociemnieć a jest jak jest. Więc zdjęcia nie będę nawet wstawiać. Duphaston mam jeszcze na dzisiaj i jutro, myślałam odstawić go już dzisiaj ale wzięłam dzisiaj i jutro wezmę a dopiero w czwartek ewentualnie powtórzę ostatni raz dla pewności czy jeszcze brać czy nie.
    Tak czy siak najważniejsze że jest plan. Jesli przyjdzie @ to tak jak Aneciu startujemy z Clo i monitoringiem a później znowu duphaston :)

BeataW., Martek&M lubią tę wiadomość

• BeataW. Ekspertka

Wysłany: 23 października 2018, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Zrobiłam dzisiaj test, wczoraj kupiłam w aptece bo przecież ja z tych niecierpliwych a zamówienie z neta jeszcze nie przyszło. Kreseczka wyszła, z tym że znowu blada ja na żywo ją widzę ale na zdjęciu nie koniecznie. Myślę że nic z tego nie będzie bo musiałaby pociemnieć a jest jak jest. Więc zdjęcia nie będę nawet wstawiać. Duphaston mam jeszcze na dzisiaj i jutro, myślałam odstawić go już dzisiaj ale wzięłam dzisiaj i jutro wezmę a dopiero w czwartek ewentualnie powtórzę ostatni raz dla pewności czy jeszcze brać czy nie.
    Tak czy siak najważniejsze że jest plan. Jesli przyjdzie @ to tak jak Aneciu startujemy z Clo i monitoringiem a później znowu duphaston :)
    A może powinnaś zdrobić test o czułości 10? -np. z Rossmana nie ejst drogi,ale u mnie kreska była wyraźniejsza niż na tych o czułości 25 :)

BeataW.
  • Martek&M Autorytet

Wysłany: 23 października 2018, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Hej dziewczyny.

Trzymam kciuki żebyś nie musiała mieć stymulowanego cyklu tylko żeby ta bladziuchna kreseczka pociemniała <3
    też bym spróbowała z inną marką testu i zmieniła na te najczulsze :) jak zobaczysz wyraźniejszą kreseczkę od razu Ci się humor poprawi :*

ja miałam ten cykl stymulowany Clo i podziałało to tak na mnie (stety/niestety - na razie nie mam zdania), że nie wiem czy zdarzyliśmy się w moment wstrzelić :( nikt nie spodziewał się owulacji (po tylu cyklach bezowulacyjnych) w 10 dniu cyklu :D

NaszeBarankoweSzczęście❤️
    ❤️❤️❤️Mikołaj 17.01.2020 ❤️❤️❤️
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 23 października 2018, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był test o czułości 10, ja ją widzę wyraźnie, na zdjęciu nie mogę złapać ale myślę że powinna być ciemniejsza. W czwartek ostatecznie rozwieję wątpliwości bo dzisiaj na wieczór duphaston jutro rano i na wieczór i czwartek decyzyjny :)
    Nie będę sobie wkręcać nic na siłę , co ma być to będzie... W czwartek jeśli ma być coś widać to będzie widać na pierwszy rzut oka :)
    Kochane jesteście dzięki że wierzycie we mnie :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 09:59

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 23 października 2018, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaką dawkę martek dostałaś? ja mam brać 1/2 tabletki od 3 do 8 dnia i 12 na monitoring... Ale działać będziemy już wcześniej hehe Zastanawia mnie tlyko tak mała dawka bo przeważnie dziewczyny startują z 1 tabletką :)

• Martek&M Autorytet

Wysłany: 23 października 2018, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dostałam 1 tabletkę (50mg) Clo od 5 dnia cyklu przez 5 dni. I 10 dnia cyklu na pierwszy monitoring.
    Miało być sprawdzenie czy w ogóle coś się zadziało a tu mój organizm postanowił zrobić psikusa :D

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 23 października 2018, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dał tylko pół i przez 6 dni i 12 na monitoring, może kwestia tego że metformax też ma wpływ na owulację a biorę aż 1500... No zobaczymy :)

• Martek&M Autorytet

Wysłany: 23 października 2018, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Mi dał tylko pół i przez 6 dni i 12 na monitoring, może kwestia tego że metformax też ma wpływ na owulację a biorę aż 1500... No zobaczymy :)

Pewnie tak. Ja brałam tylko i wyłącznie Clo. Żadnych innych tabletek (tylko jakieś suplementy)

Od kilku dni w ogóle czuje się nie swojo... mam dreszcze, uderzenia gorąca na przemian z gęsią skórką, ból w podbrzuszu jak na miesiączke... co jest nie tak :(

‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego