X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 22 października 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19iwona90 wrote:
    Nie wiem o co chodzi, na tel się rozpisałam a tylko jedno zdanie się pojawiło. Musiałam wejść na kompa.
    Staram się 12 miesiac, 6 cykli na clo, 3 na duphastonie i teraz pierwszy raz dostałam zastrzyk pregnyl. Testuje za 8 dni.
    pamiętaj,że najlepiej test zrobić po 10 dniach od podania Pregnylu:) najlepiej 12-14- ja robiłam 12 dnia,później powtarzałam w dniach kolejnych i zrobiłam betę:)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • 19iwona90 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 22 października 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tydzień temu miałam zastrzyk, tylko się zastanawiam czy ważne jest miejsce tego zastrzyku? Bo w sumie lekarz nie powiedział gdzie mam go dostać a pielęgniarka też nie wiedziała. Miał być podskórnie i dostałam w rękę.

    Iwona
  • 19iwona90 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 22 października 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I od piątku dziwnie się czuję, bolał mnie lewy jajnik w pt i sobotę (w lewym miałam pęcherzyki) oraz podbrzusze. Ale pewnie sobie coś wkręcam...

    Iwona
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 22 października 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:00

    19iwona90, Marcowa2017.23, Rubii lubią tę wiadomość

    7 cykl staran
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 22 października 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19iwona90 wrote:
    Tydzień temu miałam zastrzyk, tylko się zastanawiam czy ważne jest miejsce tego zastrzyku? Bo w sumie lekarz nie powiedział gdzie mam go dostać a pielęgniarka też nie wiedziała. Miał być podskórnie i dostałam w rękę.
    Ja miałam w brzuch :)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 22 października 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mój wynik bety z dzisiaj 512.40 :) a w czwartek wynosił 96,83 :) zrobiła sobie kalkulator przyrostu i wyszło,że w normie :)

    Marcowa2017.23, Rubii lubią tę wiadomość

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 22 października 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata super!!! A juz niedlugo wizyta, wiec musi byc dobrze! :)
    W koncu cos sie u nas dzieje, Dziewczeta! Az tutaj czuc te pozytywne fluidy :D

    BeataW., 19iwona90 lubią tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 22 października 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale wiesci! Czekamy na wiecej! :D
    Ja biore dupka do piatku a pozniej bede czekac na okres 3 dni.

    Jak przyjdzie zaczynam pierwszy cykl z CLO

    Jest plan :)

    BeataW. lubi tę wiadomość

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 października 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata, super gratulacje :)

    BeataW. lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 października 2018, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke to przynajmniej bede pamietac kiedy masz urodziny :-) ale fajnie jak bys Ty wtedy testowala i zrobila sobie prezent fajny :-)
    Beata ladny wynik gratulacje <3
    Aneciu oby @ nie przyszedl trzymsm kciuki <3

    BeataW. lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 października 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Abi jak tam kreski dzisiaj?

    Aneciu informuj na bieżąco jak tam u Ciebie sprawy się mają :)

    A czy ktoś widział ostatnio Zuzi? Zuzi jesteś z nami?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 października 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno też Zgredka nie pisałas, jestes, co u Ciebie, jak się czujesz?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 października 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Zrobiłam dzisiaj test, wczoraj kupiłam w aptece bo przecież ja z tych niecierpliwych a zamówienie z neta jeszcze nie przyszło. Kreseczka wyszła, z tym że znowu blada ja na żywo ją widzę ale na zdjęciu nie koniecznie. Myślę że nic z tego nie będzie bo musiałaby pociemnieć a jest jak jest. Więc zdjęcia nie będę nawet wstawiać. Duphaston mam jeszcze na dzisiaj i jutro, myślałam odstawić go już dzisiaj ale wzięłam dzisiaj i jutro wezmę a dopiero w czwartek ewentualnie powtórzę ostatni raz dla pewności czy jeszcze brać czy nie.
    Tak czy siak najważniejsze że jest plan. Jesli przyjdzie @ to tak jak Aneciu startujemy z Clo i monitoringiem a później znowu duphaston :)

    BeataW., Martek&M lubią tę wiadomość

  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 23 października 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Zrobiłam dzisiaj test, wczoraj kupiłam w aptece bo przecież ja z tych niecierpliwych a zamówienie z neta jeszcze nie przyszło. Kreseczka wyszła, z tym że znowu blada ja na żywo ją widzę ale na zdjęciu nie koniecznie. Myślę że nic z tego nie będzie bo musiałaby pociemnieć a jest jak jest. Więc zdjęcia nie będę nawet wstawiać. Duphaston mam jeszcze na dzisiaj i jutro, myślałam odstawić go już dzisiaj ale wzięłam dzisiaj i jutro wezmę a dopiero w czwartek ewentualnie powtórzę ostatni raz dla pewności czy jeszcze brać czy nie.
    Tak czy siak najważniejsze że jest plan. Jesli przyjdzie @ to tak jak Aneciu startujemy z Clo i monitoringiem a później znowu duphaston :)
    A może powinnaś zdrobić test o czułości 10? -np. z Rossmana nie ejst drogi,ale u mnie kreska była wyraźniejsza niż na tych o czułości 25 :)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 23 października 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Zrobiłam dzisiaj test, wczoraj kupiłam w aptece bo przecież ja z tych niecierpliwych a zamówienie z neta jeszcze nie przyszło. Kreseczka wyszła, z tym że znowu blada ja na żywo ją widzę ale na zdjęciu nie koniecznie. Myślę że nic z tego nie będzie bo musiałaby pociemnieć a jest jak jest. Więc zdjęcia nie będę nawet wstawiać. Duphaston mam jeszcze na dzisiaj i jutro, myślałam odstawić go już dzisiaj ale wzięłam dzisiaj i jutro wezmę a dopiero w czwartek ewentualnie powtórzę ostatni raz dla pewności czy jeszcze brać czy nie.
    Tak czy siak najważniejsze że jest plan. Jesli przyjdzie @ to tak jak Aneciu startujemy z Clo i monitoringiem a później znowu duphaston :)

    Trzymam kciuki żebyś nie musiała mieć stymulowanego cyklu tylko żeby ta bladziuchna kreseczka pociemniała <3
    też bym spróbowała z inną marką testu i zmieniła na te najczulsze :) jak zobaczysz wyraźniejszą kreseczkę od razu Ci się humor poprawi :*


    ja miałam ten cykl stymulowany Clo i podziałało to tak na mnie (stety/niestety - na razie nie mam zdania), że nie wiem czy zdarzyliśmy się w moment wstrzelić :( nikt nie spodziewał się owulacji (po tylu cyklach bezowulacyjnych) w 10 dniu cyklu :D

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 października 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był test o czułości 10, ja ją widzę wyraźnie, na zdjęciu nie mogę złapać ale myślę że powinna być ciemniejsza. W czwartek ostatecznie rozwieję wątpliwości bo dzisiaj na wieczór duphaston jutro rano i na wieczór i czwartek decyzyjny :)
    Nie będę sobie wkręcać nic na siłę , co ma być to będzie... W czwartek jeśli ma być coś widać to będzie widać na pierwszy rzut oka :)
    Kochane jesteście dzięki że wierzycie we mnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 09:59

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 października 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaką dawkę martek dostałaś? ja mam brać 1/2 tabletki od 3 do 8 dnia i 12 na monitoring... Ale działać będziemy już wcześniej hehe Zastanawia mnie tlyko tak mała dawka bo przeważnie dziewczyny startują z 1 tabletką :)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 23 października 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dostałam 1 tabletkę (50mg) Clo od 5 dnia cyklu przez 5 dni. I 10 dnia cyklu na pierwszy monitoring.
    Miało być sprawdzenie czy w ogóle coś się zadziało a tu mój organizm postanowił zrobić psikusa :D

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 października 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dał tylko pół i przez 6 dni i 12 na monitoring, może kwestia tego że metformax też ma wpływ na owulację a biorę aż 1500... No zobaczymy :)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 23 października 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Mi dał tylko pół i przez 6 dni i 12 na monitoring, może kwestia tego że metformax też ma wpływ na owulację a biorę aż 1500... No zobaczymy :)

    Pewnie tak. Ja brałam tylko i wyłącznie Clo. Żadnych innych tabletek (tylko jakieś suplementy)

    Od kilku dni w ogóle czuje się nie swojo... mam dreszcze, uderzenia gorąca na przemian z gęsią skórką, ból w podbrzuszu jak na miesiączke... co jest nie tak :(

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ