X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 października 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatni dzień z duphastonem wypada w środę... ale zrobię wcześniej... Chociaż wg wykresu to nie wiem czy powinnam robić sobie nadzieje :| Ogólnie miałam dziwną akcję dzisiaj, bo obudziłam się po 5 i zmierzyłam temperaturę było 36.78 ale że to nie moja godzina pomiaru i nie wstawałam to wpisałam tej co zawsze chociaż była niższa 36,63. Ja ostatnio źle ogólnie sypiam...
    Chyba na deszcz się zbierze ogólnie. Po pięknej jesieni chyba...

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 października 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi możesz wstawić link to wykresu? Nie mogę znaleźć

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 października 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. wrote:
    Muszę jeszcze powtórzyć betę-lekarz kazał w poniedziałek...

    To tylko formalność ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 października 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=b dzisiejszymi objawami nie ma się co sugerowac bo to chyba jakaś grypa żołądkowa. Wczoraj byłam u brata ciotecznego a ich mały do przedszkola chodzi już i też markotny jakiś był więc mogłam coś i ja załapać...

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 19 października 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:02

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 października 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to gratulacje terminu ;-) w takim terminie musza byc same dobre wiesci zobaczysz;-)

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 października 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi ładny wykres, oby już tylko góry zostały :) żeby Cie czasem nic nie złapało tylko.

    WKratke fajowy termin :) dobrze że działacie :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 19 października 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    To tylko formalność ;)
    Mam nadzieję...choć troszkę mam stracha...dziś nawet za bardzo mnie nic nie boli w brzuchu...rano tylko..Ale test z dziś też pozytywny...to jest masakra zwariować można..

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 października 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. wrote:
    Mam nadzieję...choć troszkę mam stracha...dziś nawet za bardzo mnie nic nie boli w brzuchu...rano tylko..Ale test z dziś też pozytywny...to jest masakra zwariować można..

    Masz więcej testów, żeby sprawdzać codziennie ?:P

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 19 października 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Masz więcej testów, żeby sprawdzać codziennie ?:P
    Dziś zrobiłam o czułości 10 i też pokazał ładne kreski :) jutro kupie sobje na weeknd :)

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 19 października 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:02

    7 cykl staran
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 19 października 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Beata producenci testow beda zadowoleni :D ale jesli Cie to uspokaja, to rob az bedziesz pewna, ze to sie dzieje naprawde i na 100% mozesz sie cieszyc :)

    6 grudnia brzmi dobrze, ale moj M. mowi, ze musimy wczesniej zrobic bejbika w takim razie, bo On nie wie jak przezyje oddawanie nasienia :D bedzie na pewno ciekawie jak juz sie tam pojawimy hehe :D
    Mój mąż też miał badanie nasienia :) I na szczęście mieliśmy możliwość w domu-w ciągu 40 minut trzeba było dostarczyć do punktu analiz:)także nie było tak źle:)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 19 października 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...
    Byłam u ginekologa na monitoringu po branie przez 5dni CLO. I słuchajcie to... :D
    Tak na mnie podziałało tabletki clo, że owulacje miałam chwilę przed usg :D a dzisiaj dopiero 10dc!
    Dwa dni temu żeśmy <3 więc mam nadzieję ze chłopaki przetrwały dwa dni i czekały na jajeczko. I jak to Pan doktor powiedział... "Dzisiaj też popracujcie ze sobą" więc będziemy :D

    A kilka godzin przed lekarzem zrobiłam test owulacyjny i wyszła kreska prawie taka jak kontrolna :D kłócie w prawo boku, którego była obu było też dzisiaj kilka godzin przed usg... :D od taka historia...

    Ale "złośliwe" ovu mimo testu pozytywnego, sluzu rozciagliwego, prawidłowej szyjki na owulacje i skoku temperatury nie wyznaczyła mi ovu-brakuje statystyki :(

    BeataW., Marcowa2017.23, enka90 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 19 października 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Hej dziewczyny...
    Byłam u ginekologa na monitoringu po branie przez 5dni CLO. I słuchajcie to... :D
    Tak na mnie podziałało tabletki clo, że owulacje miałam chwilę przed usg :D a dzisiaj dopiero 10dc!
    Dwa dni temu żeśmy <3 więc mam nadzieję ze chłopaki przetrwały dwa dni i czekały na jajeczko. I jak to Pan doktor powiedział... "Dzisiaj też popracujcie ze sobą" więc będziemy :D

    A kilka godzin przed lekarzem zrobiłam test owulacyjny i wyszła kreska prawie taka jak kontrolna :D kłócie w prawo boku, którego była obu było też dzisiaj kilka godzin przed usg... :D od taka historia...

    Ale "złośliwe" ovu mimo testu pozytywnego, sluzu rozciagliwego, prawidłowej szyjki na owulacje i skoku temperatury nie wyznaczyła mi ovu-brakuje statystyki :(
    Więc działajcie:) ja jak zaczęłam wpisywać dalsze temperatury to ovuf zmieniła mi owulacja z 14 dnia na 18 dzień.. Ale to była nie prawda,bo wiedziałam że owulacja wystąpiła 14-15 dzień:) I zaznaczyłam wtedy tam 14dc, że test owulacyjny dodatni-choć go nie robiłam, ispowrotem mi zmieniło na 14dc :)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 października 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jacie Martek, dzialajcie! Super wieści, owulacja potwierdzona, w dodatku tak trafiłaś, dokładnie tego dnia, szok :) powodzenia :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 października 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. wrote:
    Dziś zrobiłam o czułości 10 i też pokazał ładne kreski :) jutro kupie sobje na weeknd :)
    Kupuj i testuj, ja robilam z 7 testów jak zobaczyłam bladziocha :p miałam zapas i musiałam wykorzystać :)

    BeataW. lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 20 października 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A czy myślicie,że tak wysoki progesteron na początku ciąży też może być jakimś zagrożeniem? Czytałam,że oprócz ciąży bliźniaczej może również wskazywać na zaśniad groniasty...Ale przy tym są objawy typu np. plamienie itd...trochę się martwię...Bo lekarz kazał mi brać jeszcze duphaston 3x1-odstawić bromergon i mam nadzieję,że chyba wie co robi...mam ochotę do niego napisać,ale nie chce wyjść na przewrażliwioną...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2018, 10:07

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 20 października 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy aż taki wysoki progestoron to dobrze, ale wiem, że dziewczyny się cieszą że mają wysoki :) ja nawet nie badałam progesteronu więc nie bardzo się orientuję. Ale wizytę masz już niedługo i bierzesz duphaston, więc byłabym spokojna i przede wszystkim nie czytała nic na necie ;) poczekaj do wizyty lekarza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2018, 12:06

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 20 października 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie testujące! czuję, że Beata wysłała dobrą energię do Was ;-) Marcowa testowałam wczoraj i była śnieżna biel a dziś przed chwilą dostałam okres ;-) więc teraz przerwa bo w sobotę idziemy na wesele a letrozol skończyłabym brać w piątek a wiadomo na weselu % więc żeby to jakoś nie kolidowało ze sobą to jeden miesiąc odpuszczamy ;-) a reszcie życzę wszystkiego dobrego!! :-)

  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 21 października 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam na stronie kliniki Novum:) profesor wypowiadał się dlaczego jest tak wysokie stężenie progesteronu i napisał,żeby się tym w ogole nie martwić ponieważ jest to wynikiem stymulacji i kilku ciałek żółtych-u mnie były dwa pęcherzyki i prawdopodobnie pękły dwa od razu więc również dwa ciałka żółte:) I pisał,że po podaniu np. Pregnylu tak właśnie się dzieję,że w niektórych przypadkach progesteron wzrasta...także uspokoił mnie :) pewnie dlatego też lekarz zapisał mi Duphaston w razie czego,gdyby ten poziom progesteronu spadał...i,że tych wyników nie ma co porównywać z naturalnymi ciążami:)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ