X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi i prawidłowo, fajnie, że potrafisz tak wyluzowac. Większość ma z tym problem niestety.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzają się też momenty krytyczne, tak było zaraz po cb bo bardzo chciałam żeby znowu się udało ale widać życie ma inne plany na mnie :-)

  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 19 listopada 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    ABI swietne wiesci tez bym chciala miec w cyklu wiecej niz jeden pecherzyk na mnie clo tak nie zadzialalao :P
    Ja mam spodziewana @ w sobote 24.11 ale ja nie testuje czekam na @ jak nie przyjdzie to moze wtedy w poniedzialek 26.11
    Ale jakas taka bezobjawowa sie czuje nawet piersi mnie po dupku nie bola a w ostatnim cyklu bardzo..

    No nie wiem jakos na nic nie licze

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu podziwiam, że test zrobisz tak późno :) w końcu tak powinno być, ale wiadomo że ciężko wytrzymać.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu wrote:
    Hej!

    ABI swietne wiesci tez bym chciala miec w cyklu wiecej niz jeden pecherzyk na mnie clo tak nie zadzialalao :P
    Ja mam spodziewana @ w sobote 24.11 ale ja nie testuje czekam na @ jak nie przyjdzie to moze wtedy w poniedzialek 26.11
    Ale jakas taka bezobjawowa sie czuje nawet piersi mnie po dupku nie bola a w ostatnim cyklu bardzo..

    No nie wiem jakos na nic nie licze
    Lekarz stwierdził ze dobrze reaguje na leki. I że w moim przypadku 1 tabletka narobiłaby mi torbieli i byłabym przestymulowana, czyli zwracam mu honor że kazał brać "tylko 0,5" :)

    Ja sobie wyliczyłam że skoro do 15 dc powinna być owulacja a od 15 dc do mikołajek minie 2 tygodnie to spróbuję wytrzymać :) Ale wątpię w moją wytrwałość :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 20 listopada 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrego lekarza masz Abi :) trzymaj się w takim razie

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Właśnie dowiedziałam się że siostra mojego M jest w ciąży w drugiej ciąży. Dopiero odstawiła tabletki 2 góra 3 miesiące się starali. Powinnam się cieszyć A ja płakałam jak dziecko...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi tak mi przykro. Wyobrażam sobie jak sie musialas czuc. Nic przyjemnego. Kazdy inny człowiek by sie cieszyl w takiej sytuacji a my sie tylko smucimy bo nam sie nie udaje.
    Kochana nie przejmuj sie i nie zamartwiaj. Nam tez napewno sie niedlugo uda. Wiec glowa do gory i walczymy dalej. A ja wierze ze niedlugo i Ty nam pokazesz dwie ladne kreseczki. Trzymam kciuku zeby szybko nam wszystkim sie udalo.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ;-) widzę, że wiele się dzieje, czytam Was codziennie ;-) powiedzcie ile najdłużej czekałyście po Dupku na okres..?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 4 dni

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najdluzej czekalam 6 dni po duphaston na @.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, też przeważnie miałam do 3 dni okres po dupku, ostatnio było w szóstym dniu. A dziś 8 dzień po odstawieniu dupka a @ nie widać, chociaż czuje ją całą sobą...Boje się, że to jakaś infekcja albo torbiele, chociaż dupek pomaga torbielom się wchłonąć przecież :/ jakby któraś z Was miała do 10 dni po odstawieniu to dajcie znać ;-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka a robilas moze test ciążowy? Moze warto zrobic? :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam bo nie biorę tego pod uwagę...raczej.. Nie brałam letrozolu w tym cyklu na pęcherzyki bo szliśmy na wesele znajomych i chcieliśmy się pobawić bez stresu. A nawet nie pamiętam czy było <3 w ewentualnym okresie płodnym. Ciągną mnie jajniki od czasu do czasu jakby już miała być @ a biust to chce eksplodować...zrobił się twardy jakby był sztuczny..:-P nawet jak schodzę ze schodów to bolą jak nie wiem...:-S przy ćwiczeniach męczę się szybciej niż normalnie, no normalnie wszystkie objawy okresowe. Jak do piątku nie przyjdzie to wybiorę się do gina :-S

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 18:53

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywko u mnie nie było bodajże 10 dni lub 9 nie pamiętam już, wzięłam luteinę i dopiero dostałam ... Może jednak zrób test?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 18:52

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 21 listopada 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Pozytywko u mnie nie było bodajże 10 dni lub 9 nie pamiętam już, wzięłam luteinę i dopiero dostałam ... Może jednak zrób test?
    Abi, brałaś i luteinę i dupka w jednym cyklu ? ja od roku zawsze dostawałam po dupku. Poczekam do końca tygodnia :-S

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 21 listopada 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka ja bym tez obstawiala tak jak Abi zeby zrobic test. Sprawdz może coś tam dobrego sie dzieje. Owulacja z odstawinia leku tez wystepuje wiec jest nadzieja. Takie cykle gdzie sie nie stara i nie mysli tak o tym wszystkim sa najlepsze i najbardziej zaskakujace. Zrob test i daj nam znac :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dostałam po duphastonie a miałam luteinę i wzięłam ją na własną rękę zaraz po odstawieniu dostałam @. W poniedziałek miałam wizytę i nic niepokojącego się nie zadziało. Ale najpierw wykluczyła bym ciążę:-)

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 21 listopada 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny!! :-* :-) Dam znać do soboty :-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cykl wtedy trwał aż 41 dni a gdyby nie luteina czekalabym pewnie dłużej...

‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ