Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2018, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi trzymamy kciuki :) nie ma co na razie gdybac, tym bardziej uprawiac czarnowidztwo! :D wierze, ze pieknie pecherzyk pekl u Ciebie i u Marty! Bobaski watkowe by nam bardzo poprawily nastroje :)

U mnie zadnych objawow ani owulacji ani ciazy ani niczego :P po tym wybryku z opuchlizna kupilam masc i smaruje, bo lekko mnie tez swedzialo, wiec to moze infekcja, ale juz jest lepiej. Chcialam nawet w weekend zrobic test, ale pomyslalam, ze jeszcze poczekam, nie ma co sie spieszyc :)

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2018, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratkę może infekcja a może po prostu jakieś obtarcie ;) Dzisiaj muszę tatę poprosić o samochód hehe dziwnie tak :D No ale cóż nasze obydwa są w naprawie... Jak się wali to po całości :| To Wy dziewczyny we trzy sobie zatestujecie :)

• wKratke Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2018, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi moze rzeczywiscie to obtarcie, najwazniejsze ze juz nic nie czuje i nie wygladam 'tam' jak po ukaszeniu osy :D

Ja sie troszke obawiam, ze na te moja wizyte 6 grudnia przyjdzie @...no ale nic, czekalam ponad miesiac, wiec pojdziemy chociaz porozmawiac. Poza tym moj M. bedzie mogl zbadac nasienie, wiec skupimy sie na Nim :P

Abi a co z autem sie stalo? Cos powazniejszego?

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2018, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie taki owulacyjny https://zapodaj.net/b1859aa79e00e.jpg.html ... Więc na pewno nic nie peklo. W moim łożysko do wymiany a w męża alternator. Ale na mechanika też trzeba poczekać niestety...

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2018, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawa wygląda tak: na prawym jajniku pęcherzyk 18mm i wygląda na to że zmalał, na lewym za to 30mm i wygląda jakby miał pęknąć/pęka bo tak jakby jeden bok był pofalowany/postrzępiony, endometrium 11mm więc dla niego to ten moment i lada chwila będzie owulacja. 3 grudnia zbadać progesteron.

• wKratke Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2018, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Abi czyli jeszcze jestes przed! A doktor cos powiedzial o rozmiarze? Czy jest ok? Bedziesz jeszcze szla na monitoring czy tylko juz progesteron? :)

Fajnie macie, ze macie mozliwosc sprawdzac te owulacje! U mnie to nie wiem czy w ogole wykonalne z racji odleglosci do lekarza :P

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2018, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam go czy nie za duży a on że nie. Że my kobiety zawsze szukamy problemów, jak mniejsza to czy nie damska, jak duża to czy nie za duza. Na monitoring już więcej nie kazał. Jedynie SMS z wynikiem progesteronu. Także muszę słuchać. Przed owi a aplikacje już mi wyznaczyły owulację :-)

• Martek&M Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2018, 22:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Pytałam go czy nie za duży a on że nie. Że my kobiety zawsze szukamy problemów, jak mniejsza to czy nie damska, jak duża to czy nie za duza. Na monitoring już więcej nie kazał. Jedynie SMS z wynikiem progesteronu. Także muszę słuchać. Przed owi a aplikacje już mi wyznaczyły owulację :-)

Ja mojemu jak się zapytałam już po woluacji czy nie był za duży ten pęcherzyki tak też mówił mi że nie... Że to 30mm jest ok więc to by się zgadzało z tym co Twój lekarz ABI powiedział :) Ale ja jak to ja, kobieta, czytałam w internetach i wszędzie piszą że taki to już za duży, przejrzały. Dlatego też nie do końca mam nadzieje w tym cyklu;) a mam też koleżankę która skończyła dwa lata temu lekarski ginekologiem i poloznictwo i mówi że może ale nie kusi być za duży. Zależy od kobiety i jajeczka :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 22:26

NaszeBarankoweSzczęście❤️
    ❤️❤️❤️Mikołaj 17.01.2020 ❤️❤️❤️
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że każdy lekarz ma jakieś swoje przeświadczenia, też się naczytałam że niby za duży. A na innym forum wyszperałam odpowiedź lekarza przy 32mm że to normalne przy cyklach stymulowanych. Także pożyjemy zobaczymy. W takim układzie ja w Mikołajki nie będę jednak robiła testu. Może 9 grudnia ale zobaczymy jeszcze. :)

• Martek&M Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Myślę że każdy lekarz ma jakieś swoje przeświadczenia, też się naczytałam że niby za duży. A na innym forum wyszperałam odpowiedź lekarza przy 32mm że to normalne przy cyklach stymulowanych. Także pożyjemy zobaczymy. W takim układzie ja w Mikołajki nie będę jednak robiła testu. Może 9 grudnia ale zobaczymy jeszcze. :)

hehe jak będziesz robiła 9 grudnia to jak będą dwie kreseczki to będę mieć od Ciebie piękny prezent na urodziny :D

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę urodziny :) A Ty jak, jutro beta? Czy jeszcze kilka dni poczekasz? :)

• wKratke Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Martek! U Ciebie to tak ladnie wyglada, ze my tu z niecierpliwoscia czekamy na ta bete :D

Abi miejmy nadzieje, ze 30mm jest tez ok :) nie ma co sie smucic, ze pecherzyk jest za duzy, zdania sa podzielone i pewnie wszystko zalezy od okolicznosci i organizmu kobiety, takze za Ciebie rowniez trzymamy kciuki :) moze bedziesz miala pomikolajkowy prezent, kto wie...:)

A u mnie pojawil sie plodny sluz i lekkie klucie, wiec nie wiem czy ta moja owulacja to jednak nie teraz :D w sumie wczesniej nie zauwazylam objawow, mam czasami dosc dlugie cykle, wiec dzisiaj jest 23 dzien...wielka zagadka :)

7 cykl staran
  • Martek&M Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam mały spadek temperatury więc nie odważyłam się testować. Boje się rozczarowania i jak najdalej chce to odpychać od siebie ;)
    Zobaczymy co jutro będzie, czy dalej spadnie temperatura czy co się zadzieje. Może od rana, przed pracą pójdę na bete.

My z mężem się założyliśmy o wielgachnego burgera czy jestem w ciąży czy nie xD On mówi że tak, ja że nie. Obym jednak nie miała racji po raz pierwszy raz w życiu w zakładach z mężem :p

• Rubii Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek bardzo ladny wykres to musi byc to! Zrob jutro bete i nie trzymaj nas w niepewnosci. Fajny zaklad :-) jak bedziesz w ciazy to tez zjem wielkiego burgera :-)

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek narobilas mi wielka ochote na burgera, wiec obys byla w tej ciazy i zrobimy tu wszystkie burgerowe swietowanie :D

ABI90, Martek&M, MałaMi90 lubią tę wiadomość

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też! :) Martek podziwiam Cię że wytrzymujesz, ja już bym pewnie zrobiła i wolała się nie stresować hehe. Ale ja niecierpliwa jestem ogólnie :)

• Martek&M Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Mi też! :) Martek podziwiam Cię że wytrzymujesz, ja już bym pewnie zrobiła i wolała się nie stresować hehe. Ale ja niecierpliwa jestem ogólnie :)

Ja zazwyczaj też jestem niecierpliwusem. Szczególnie jak coś jest ode mnie zależne to na już zaraz ;)

więc jakże było wielkie moje zdziwienie że dzisiaj się obudziłam z myślą 'aaa najwyżej zmarnuje jeden test ale będę wiedziała na czym stoję" po czym jak doszłam do łazienki to już mi się odechciało jak pomyślałam o zawodzie :(

ale jutro już chyba sie odważę nooo chyba że temperatura jeszcze bardziej spadnie... ale nie wiem czy sikańca czy od razu bete

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz w domu test to zrób test ;-) już powinien wyjść a jeśli masz specjalnie kupować to rób betę ;-) hihi ale ekscytacja, już dawno nikt nie testował :-)

• Aneciu Ekspertka

Wysłany: 27 listopada 2018, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek czekamy jutro z niecierpliwoscia na wyniki!
    Rubi a jak Ty sie czujesz jak nowy cykl?

Ja odebralam wyniki badan hormonow 3dc cyklu

FSH 7,8 w normie dla fazy pecherzykowej
    LH 8,2 w normie dla fazy pecherzykowej
    Estradiol , progesteron tez w normie

Pamietacie moze jak LH powinno wygladac w stosunku do FSH?

Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 23:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamietam to 1:1, jeszcze moze ktos potwierdzic :) takze u Ciebie Aneciu wyglada to bardzo blisko tego stosunku! Wybierasz sie do lekarza z wynikami? :)

7 cykl staran
‹‹ 259 260 261 262 263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego