Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2018, 05:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny kochane jestescie. Az sie lezka w oku zakrecila jak to czytałam :-( zycie jest nie sprawiedliwe.
    Ale mam nadzieję ze niedlugo to wszystkich na sie usmiechnie szczescie. A do niektorych szybciej niz myslimy

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2018, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wczoraj o tym myslalam, ze to tak niesprawiedliwe i zadna kobieta nie zasluzyla na takie cierpienie :(

W ogole przeczytalam ostatnio o jakiejs dziewczynce, ktora dwa lata byla zamknieta w bagazniku. Wyobrazacie to sobie? Jakim trzeba byc potworem, zeby zrobic cos takiego wlasnemu dziecku? Nie moge przestac o Niej myslec, co ona tam przezywala. Caly czas mam Jej obraz w glowie, mimo ze Jej nie widzialam :(

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2018, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jest bardzo dużo krzywd... Nie wyobrażam sobie jak można być takim człowiekiem... :( wKratkę kochana Ty jutro testujesz? :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 10:07

• wKratke Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2018, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi zatestuje sobie, a co tam :) nie nastawiam sie na nic, bo chyba moj organizm sam nie wie jaka faza cyklu jest teraz :P ale mam akurat wigilie pracownicza, pewnie bedzie jakis alkohol, wiec zebym bez zamartwiania sie wypila zrobie tescik :D

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2018, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak na luzie jest najlepiej :) ja już w poniedziałek progesteron muszę zbadać i we wtorek tylko na bank będzie mega kolejka w laboratorium wrrrrr

• marta_kwk Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2018, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki, ja już po wizycie. Lekarz stwierdził że ze mną wszystko w porządku, na pierwszy rzut oka, hormony w normie, na usg widać było ciałko żółte i endometrium na 12 mm. wszystko fajnie ale jak zobaczył wyniki męża to stwierdził że tu jest problem, ale tego problemu na razie nie rozwiążemy ze względu na zdrowie psychiczne. na 17 stycznia mam mieć drożność jajowodów. Trzymajcie się, powodzenia :)

k0kdi09k1llqhe99.png

15 cs / 15.04 @
    Niepłodność małżeńska wtórna.
    Ja - Wiesiołek, B12
    Mąż - nerwica lękowa, prochy, fertilman plus, maca, b12.
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2018, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke trzymam kciuki za jutrzejszy tescik <3

Marta super ze z Toba wszystko wporzadku. Gorzej ze maz ma zle wyniki i nie ma jak narazie tego rozwiązać. Endometrium masz idealne i ciałko zolte tez było. I wcale nie musi byc tak jak lekarz mowil ze nic sie w tym cyklu nie uda trzeba miec nadzieje bo szanse zawsze sa.
    Skierowali Cie na droznosc jak maz ma slabe wyniki? Mnie skierowali bo maz mial dobre wyniki i ja tez dobre mialam a nic nie wychodzilo. Nie wspominam tego dobrze. Takiego bolu dawno nie czulam. Trzymaj sie kochana.

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • marta_kwk Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2018, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii skierował mnie na hdt ze wzgledu że miałam cc z Wojtkiem... A szanse na ciążę są minimalne bo w tym cyklu Damianowi udało sie tylko dwa razy w okolicy owu. Tak ja on mówi mogłby jechać i jechać a i tak finału nie ma... Skutek uboczny leków. Ale za to jak troche odpoczne od starań. Lekarz zapisał mężowi suplement Acertin na poprawe nasienia. Zna ktoś?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 15:27

k0kdi09k1llqhe99.png

15 cs / 15.04 @
    Ja - Wiesiołek, B12
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2018, 15:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no tak bo cc to moglo sie cos tam zadziac. To powodzenia kochana na zabiegu. Ja niestety nie znam tego leku wiec nie pomoge. Ale moze dziewczyny cos wiedza :-)

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • marta_kwk Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2018, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez to całe te starania wpadłam na jedną rzecz. Z racji tego że z mężem jestem juz 12 lat z czego 6 lat po ślubie, Wojtek pojawił sie 2 lata po ślubie to wielce prawdopodobne że Wojtuś jest dla nas cudem, może bedziemy mieć jego jedynego. Wcale nie jest powiedziane że jak mamy jedno dziecko to z drugim też nam się uda...

k0kdi09k1llqhe99.png

15 cs / 15.04 @
    Ja - Wiesiołek, B12
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2018, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ja tez nie znam tego leku...ale miejmy nadzieje, ze poprawi sie po tym nasienie Meza! A do stycznia jeszcze jest troszke czasu, wiec kto wie co sie zadzieje :) po jakim czasie bedziecie znowu sprawdzac jakosc?
    My mamy podobny problem, jesli chodzi o final - z tym, ze to nie jest czasowe, a raczej moj M. tak ma i sie tego nie przeskoczy. Za bardzo sie stresuje, ma momenty, kiedy jest bardzo napalony, a czasami, tak jak teraz, mozemy nie robic tego tydzien i Mu niczego nie brak. Ale jakos z tym zyjemy i staramy sie na wlasnych zasadach :) w koncu jeszcze takie wiekowe nie jestesmy, wiec bede czekac ile bedzie trzeba :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 17:58

7 cykl staran
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2018, 06:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Dziewczyny niestety biel. To juz jest tak irytujace, bo ilez mozna? Na razie jestem cierpliwa, ale kto wie na ile wystarczy mi tych pokladow cierpliwosci :)

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2018, 06:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, przytulam Cię, a to już termin @? Ile dni po owulacji? Może jest za wcześnie? Musimy być cierpliwe bo kto jak nie my :-(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 07:42

• Marcowa2017.23 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2018, 07:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WKratke przykro mi :(

3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2018, 08:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie myslalam, ze jestem juz co najmniej 12/13 dni po owulacji, dzisiaj jest 26 dzien cyklu, ale trzy dni temu zaskoczyl mnie plodny sluz i nie wiem w koncu czy ta owulacja byla wczesniej czy jednak teraz, bo ani nie mierzylam temperatury ani nie robilam testow owulacyjnych. No nic, nawet jesli owulacja byla pozniej, to i tak w ciazy nie moge byc, bo seksu nie bylo od hoho :P
    A wczoraj moj M. snil o tym, ze mielismy dzieciaczka. Chcialabym, zeby nie bylo to tylko w snach :)

Dziekuje Dziewczyny za wsparcie :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 08:28

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2018, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratkę to tak jak i u mnie , byłabym pewna że owulacji nie było albo że była wcześniej i może przestałabym mierzyć temperaturę, ale że testów miałam dużo zrobiłam i teraz potwierdza się że owulacja była dopiero w 19 dc... Ja to jestem dziwny przypadek bo raz była w 13 a teraz w 19 a między czasie może w ogóle nie było bo nie miałam takich ładnych wzrostów po... Nasze organizmy to niestety nie szwajcarskie zegarki i wszystko może się zdarzyć :)

• wKratke Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2018, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam chyba podobnie Abi, bo w poprzednim cyklu mialam na pewno 11 dnia, gdzie test owulacyjny wyszedl pozytywnie, sluz byl plodny, wszystkie objawy wskazywaly na owulacje. A tu nagle 23 dnia ciagnacy, piekny sluz...zobaczymy co mi powie lekarz 6 grudnia :) ale ja za bardzo nie mam do nich zaufania. Bylam dzisiaj na pobraniu krwi znowu, zeby sprawdzic hormony tarczycowe i specjalnie zwrocilam uwage, co ta kobieta robi. Juz nie mowie o dezynfekcji mieksca wklucia, czytalam, ze niby niektorzy od tego odchodza, wiec daruje sobie, ale wyobrazacie sobie, ze ona nie miala rekawiczek? Przeciez to i dla niej ryzyko - co gdybym miala wirusa HIV? Nastepnym razem poprosze o zalozenie, bo to jest dla mnie szczyt nieodpowiedzialnosci i z jej strony i w stosunku do mnie.

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2018, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dużo powiedział monitoring ;) Warto się przejść :) Nie powiem koszty wyszły spore bo 450zł ale wiem mniej więcej na czym stoje i rzeczywiście pokryło się i z temperaturą i testem owulacyjnym.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 11:56

• wKratke Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2018, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zaplacila ile trzeba, zebym tylko miala taka mozliwosc :( tak bardzo licze na to, ze ta grudniowa wizyta przyniesie jakies dobre wiesci.

7 cykl staran
  • Wida28 Nowa

Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się z mężem już rok, lekarz mówi,że wszystko w porzadka. Proszę spójrzcie na mój wykres i powiedzcie co o nim sądzicie oraz czy raczej i w tym cyklu się nie udało ab961c58b0ad605d5351bce7bd91b794.png

‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego