X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do grona 90'. Zaczął się 3 rok starań i cisza. Najgorsze w tym wszystkim jest to że nadal nie mamy diagnozy dlaczego się nie udaje. Wyniki moje oraz męża w normie. Powoli tracę nadzieje. Z miesiąca na miesiąc łapie większego doła.

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadySiSi witaj <3 A miałaś robiony może monitoring? Masz potwierdzone że dojrzewają Ci pęcherzyki i masz owu ? Może tu jest problem?

    ladySiSi lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    I są kobiety co rodziły dziecko o kilogram większe niż na usg :-D
    No tak też racja 😀. Chociaż podobno do max 0.5 kg jest różnica i przeważnie zawyza usg a rzadziej zaniza.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladySiSi wrote:
    Dołączam do grona 90'. Zaczął się 3 rok starań i cisza. Najgorsze w tym wszystkim jest to że nadal nie mamy diagnozy dlaczego się nie udaje. Wyniki moje oraz męża w normie. Powoli tracę nadzieje. Z miesiąca na miesiąc łapie większego doła.
    A może za dużo myślisz i masz blokadę w głowie. Tak też się zdarza wiem o czym mówię, uwierz. Skoro z medycznego punktu widzenia jest ok to odlacz się na takie fora też nie wchodź. Jeśli teraz jestem w ciąży to u mnie drugi raz takie odciecie I niemyslenie potwierdzi tą teorię

    ladySiSi lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    LadySiSi witaj <3 A miałaś robiony może monitoring? Masz potwierdzone że dojrzewają Ci pęcherzyki i masz owu ? Może tu jest problem?

    Tak, miałam monitoring i zazwyczaj miałam 1 dominujący pęcherzyk, który ładnie rósł i pękał. Teraz jestem na 2 cyklu stymulowanym lamettą + zastrzyk na pęknięcie aby się idealnie wystrzelić. Dzięki stymulacji mam 2 dominujące pęcherzyki. Lekarz powiedział, że robimy 6 prób, jeżeli się nie uda to wtedy inseminacja.

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    A może za dużo myślisz i masz blokadę w głowie. Tak też się zdarza wiem o czym mówię, uwierz. Skoro z medycznego punktu widzenia jest ok to odlacz się na takie fora też nie wchodź. Jeśli teraz jestem w ciąży to u mnie drugi raz takie odciecie I niemyslenie potwierdzi tą teorię

    Na pewno za dużo myślę, ale to silniejsze ode mnie. Przez pierwsze 1,5 roku starań nie mieliśmy parcia, były nawet miesiące kiedy myślałam że wtedy był nieodpowiedni czas na dziecko i też się nie udawało. Było wiele wakacji tylko we dwoje, bez stresów, bez myślenia. Dzisiaj pierwszy raz zapisałam się na forum w tym temacie. Szukam wsparcia

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Dawno mnie tu nie było, postanowiłam trochę uwolnić myśli od forum ciąży dzieci itp niestety nie przychodzę do Was z nowiną :) ciąg dalszy starań.

    Lady to tak jak u nas 3 lata minęły. Musimy się wspierać :) może zmieńcie lekarza? może inny coś wymyśli ? i postawi Wam diagnozę?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90
    Nie miałam szczęścia do lekarzy. Pierwszy mówił że mamy się starać bo wsztstko jest ok i tak przez rok chodziłam do niego co miesiąc a on nawet podstawowych badań mi nie zlecił więc wybrałam innego, który zapowiadał się dobrze. Dał skierowanie na hsg i miałam zadzwonić kiedy dostanę @ i kiedy zadzwoniłam nie odebrał telefonu, ani nie oddzwonił. Poszłam na wizytę, powiedział że do niego ciężko się dodzwonić. Pomyślałam, co jeśli będę w ciąży i będzie jakaś nagła sytuacja to nawet mi nie pomoże. Zapisał mnie na inny termin. Wzięłam wolne w pracy, poszłam do szpitala gotowa psychicznie do badania i się okazało że źle mnie zapisał, że nie ma tej pani od przeswietleń. Kazał przyjść nastepnego dnia. To był koniec moich wizyt u niego. Teraz od pół roku jeździmy do kliniki niepłodności i tam lekarz jest super. Odpowiada na wszystkie moje pytania, rozwiewa wątpliwości i jest przy tym miły i wesoły.

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady w takim razie wierzę że ten lekarz Wam pomoże :)
    Szkoda tylko że nie macie nadal diagnozy :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladySiSi wrote:
    MałaMi90
    Nie miałam szczęścia do lekarzy. Pierwszy mówił że mamy się starać bo wsztstko jest ok i tak przez rok chodziłam do niego co miesiąc a on nawet podstawowych badań mi nie zlecił więc wybrałam innego, który zapowiadał się dobrze. Dał skierowanie na hsg i miałam zadzwonić kiedy dostanę @ i kiedy zadzwoniłam nie odebrał telefonu, ani nie oddzwonił. Poszłam na wizytę, powiedział że do niego ciężko się dodzwonić. Pomyślałam, co jeśli będę w ciąży i będzie jakaś nagła sytuacja to nawet mi nie pomoże. Zapisał mnie na inny termin. Wzięłam wolne w pracy, poszłam do szpitala gotowa psychicznie do badania i się okazało że źle mnie zapisał, że nie ma tej pani od przeswietleń. Kazał przyjść nastepnego dnia. To był koniec moich wizyt u niego. Teraz od pół roku jeździmy do kliniki niepłodności i tam lekarz jest super. Odpowiada na wszystkie moje pytania, rozwiewa wątpliwości i jest przy tym miły i wesoły.
    Kurde ale jak wszystko jest ok to czemu od razu inseminacja? Mi pomógł suplement diety ovarin przy nim obecnie mam cykle co 30 dni jak w zegarku prawdopodobnie brakowało mi witamin mąż też jakieś bral bo miał słabą ruchliwość. Byłam aż w Krakowie bo w teori badania też miałam ok A ty co ile masz cykle?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Kurde ale jak wszystko jest ok to czemu od razu inseminacja? Mi pomógł suplement diety ovarin przy nim obecnie mam cykle co 30 dni jak w zegarku prawdopodobnie brakowało mi witamin mąż też jakieś bral bo miał słabą ruchliwość. Byłam aż w Krakowie bo w teori badania też miałam ok A ty co ile masz cykle?

    Nie tak od razu, 3 lata bezowocnych starań. Cykle mam co 26-28 dni. Mój mąż też bierze jakieś suplementy aby poprawić swoje nasienie, chociaż wynik miał dobry. U mnie w rodzinie dzieci rodzą się bez problemów, tylko ja taka nieudana 🙁 A ile czasu Wy się staraliscie?

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady ja tak samo jak Ty 3 lata teraz minęło:(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.mnie troszkę nie było. Ja tak samo jak MalaMi nie przychodzę z dobrymi wieściami. Święta były okropne, miałam męża w szpitalu, wyszedł w sylwestra. Miał 2x narkozę i ma duże problemy ze zdrowiem także nasze wszystkie plany legły w gruzach... Inseminacja musiała zostać odwołana bo nie sądzę że po 2 narkozach jest sens, napewno wpłynęło to na męża... On vitro tym bardziej zostaje odłożone w czasie... Musimy zadbać o zdrowie męża.
    U nas właśnie minęło 2 lata oficjalnych starań...
    LadySiSi trzymam kciuki aby te stymulowane cykle pomogły.
    Martek kciuki za nadchodzący poród :)
    Zuzi u Ciebie już też coraz bliżej :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladySiSi wrote:
    Nie tak od razu, 3 lata bezowocnych starań. Cykle mam co 26-28 dni. Mój mąż też bierze jakieś suplementy aby poprawić swoje nasienie, chociaż wynik miał dobry. U mnie w rodzinie dzieci rodzą się bez problemów, tylko ja taka nieudana 🙁 A ile czasu Wy się staraliscie?
    w teorii gdzies 5/6 lat w praktyce maz przez 3 lata pracowal za granica plus moje 40/50 dniowe cykle . Jak wrocil to po kolejnych 2/3 latach sie udalo w miedzy czasie tez mialam stymulacje , zastrzyki na pekniecie, hsg z ktorego wyszlo ze niby prawy jajowod jest niedrozny niby bo to z niego mialam owulacje z ktorej mamy synka. Moze lekarz sie pomylil i lewy mam niedrozny wtedy to by sie trzymalo kupy bo przy pol rocznej stymulacji (6 cykli) tylko z lewego byla owulacja tylko on poddal sie stymulacji. Z tym ze u nas byl tez problem z ruchliwoscia i jak kupilam androvit na poprawe to po 2,5 mies zaskoczylo, ja bralam ovarin jakis czas plus duphaston i dzieki temu cykle mialam 35 dniowe. Dodatkowo odcielam sie od forum, nie myslalam nie nastawialam sie na ten cykl. Plan byl taki ze przez 3 cykle bede mierzyla temp zeby potwierdzic owulacje jesli przez 3 cykle bedzie tego samego dnia to potem mialam tylko brac duphanston od tego 22/23 dc i udalo sie za pierwszym razem :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogłaszam że przyszła znowu @ 😭☹. Idę zjeść czekoladę A jutro chyba się upije... znikam wrócę jak będę w ciąży czyli pewnie nie szybko..... ale mam wyjątkowego doła....

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl , obyś wróciła szybko , trzymam mocno kciuki.
    Ja jutro jadę z mężem na badanie kariotypów i modlę się by wszystko było ok. Jeśli będą poprawne to chyba znowu działamy.
    Mocno tez się zastanawiam czy nie spróbować dostać się do profesora Malinowskiego do Łodzi.

    Powiem Wam, że strasznie mi trudno. Dzisiaj wypada data, kiedy miało się urodzić nasze dziecko :(

  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl, Joanien

    Uszy do góry dziewczyny, jestem z Wami ✊💪

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ból kości łonowych i kości chyba krzyżowej albo ogonowej (tej pomiędzy posadkami) coś zwiastuje???

    Wypatruje z niecierpliwością jakichkolwiek objawów 🤪🤪🤪

    Dzisiaj już 6km w nogach. Zaraz wjadą ostre kurczaczki, wieczorem kąpiel i zmolestowanie mężulka :D cóż wybił dzisiaj termin - trzeba podjąć pewne środki wspomagające hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2020, 17:10

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek dobrze działasz :) mam nadzieję że takie bóle to zwiastun porodu, bo ja nie wiem :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Czy ból kości łonowych i kości chyba krzyżowej albo ogonowej (tej pomiędzy posadkami) coś zwiastuje???

    Wypatruje z niecierpliwością jakichkolwiek objawów 🤪🤪🤪

    Dzisiaj już 6km w nogach. Zaraz wjadą ostre kurczaczki, wieczorem kąpiel i zmolestowanie mężulka :D cóż wybił dzisiaj termin - trzeba podjąć pewne środki wspomagające hihi

    Ja tam się na objawach nie znam bo nie rodziłam jeszcze, ale super że juz niedługo zobaczysz swoje cudo :)

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ