X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 1 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Wczoraj miałam straszny dzień. Spotkałam się z przyjaciółką i niby było milo ale ona stwierdziła że jestem złośliwa i nad tym nie panuje. Wydawało mi się że jestem nadto miła. A tu takie zdziwiło. Koniec końców powiedziała mi że nie jestem z moim D gotowa na dziecko. W drodze powrotnej pominmy że powinno jechać ok 40 min do domu a byłam w 20 to całą drogę myślałam nad tym. A co za tym poszło... Coś się jakoś w ten sposób do mojego odezwałam że czuje już zmęczenie tym wszystkim i odchodzą mi chęci. Na co zdziwienie moje wielkie mój na to" pewnie zachowaj się jak Piotrek maz twojej kuzynki" ( objaśniając długo starali się o dziecko i on stwierdziałam tzn ten Piotr że to już nie ma sensu i przestali się starać i tak oto są małżeństwem z 11 letnim stażem w trakcie rozwodu).
    Wczoraj wogole miałam dzień płaczki co rusz to łzy leciały same. Hormony przed @ mam tak siłę że czasem sama siebie nie poznaję.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 1 lipca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa musisz nabrać energii bo wczasy szybko się nie powtórzą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2018, 10:48

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 lipca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii no Ty się tam nie stresuj już bo wiesz jak się to skończy! Jak już obiecałam sobie, że nie mogę się stresować :P ha ha ciekawe co z tego mojego obiecywania wyjdzie. Póki co 1/3 cyklu za mną i jestem spokojna. Zajmuję głowę czym innym.

    Taka_Babka nikt nie ma prawa Ci mówić czy jesteś gotowa na dziecko czy nie... pamiętaj o tym. Jeśli to twoja przyjaciółka to trochę dziwne. Raczej powinna Cię wspierać, a nie jeszcze bardziej dobijać.

    Ja po wczorajszym dniu przed telewizorem - w końcu odpoczęłam, właśnie planuję wycieczkę rowerową. Pogoda jest jaka jest ale juz mnie nosi <3

    Taka_Babka lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 lipca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii a Ty to masz piękny wykres, trzymam kciuki <3

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_babka no bardzo niemiłe spotkanie wczoraj miałaś. Coś zrobiłaś że przyjaciółka mówi ze jesteś złośliwa?
    I kto to jest żeby Ci mówić czy jesteś gotowa na dziecko? Najważniejsze co czujesz i najważniejsze to nie tracić nadziei! Nie poddawajcie się, jest o co walczyć naprawdę. A ja trzymam mocno kciuki :)

    Taka_Babka lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 1 lipca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Zuzi! Ale boje sie myslec ze cos dobrego z tego wyniknie zeby sie nie rozczarowac. Taka_Babka a dostalas juz @? Czy jeszcze nie. Nikt nie ma prawa was oceniac i nie przejmuj sie tym co inni mowia. Walcz o siebie i swoje marzenia bo jak Ty o siebie nie zadbasz to nikt nie zadba. Nie przejmuj sie i glowa do gory!

    Marcowa2017.23, Taka_Babka lubią tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 1 lipca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Rubii dostałam dziś @ i zamiast tak spokojnie rozpaczać ten przeklęty czas @ to tak z grubej rury się leje... Eh.

    Rubii nie testuj bo sama siebie skrzywdzisz. Mniej bolesne jest dostanie @ niż patrzyć na jedną kreskę. Wytrzymaj! Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2018, 14:18

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Rubii dostałam dziś @ i zamiast tak spokojnie rozpaczać ten przeklęty czas @ to tak z grubej rury się leje... Eh.
    Szkoda ze @ przyszła... :(

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 1 lipca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa no właśnie dziwi mnie oskarżenie o złośliwość bo tylko miałam dobre chcecie porzuciłam koleżanke pod cukiernie i chciałam żeby szybko to poszło a ja zaparkuje i dojdę. Ona to odebrała że jestem złośliwa oczywiście wyjaśniliśmy to sobie ale mimo wszystko może faktycznie przed @ byłam troche nieświadomie.
    Zatem testowanie następne to ewentualnie 3-4 sierpień.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no przed @ byłaś to oczywiście ze będziesz troszkę złośliwa ;) kumpela powinna zrozumiec, jak kobieta kobietę :) dobrze ze sie dogadalyscie, bo czasem się czegoś od razu nie powie i można nieźle się poklocic.
    Zapisuję Ci kolejne testowanie na liście.

    Taka_Babka lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 lipca 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj tez mialam nie mila sytuacje... Bylismy pod tym namiotem a moja bratowa napisala zebysmy dziecko "roobili" a nie ryby lowili do mojego męża... Bo wczoraj siostra cioteczna zapraszala na chrzciny i malego trzymalam ze mi pasuje i chyba sie oswajałam. On jest taki ze cos tam w żartach odpisał jej. A ja jak dzisiaj sie dowiedzialam to myslalam ze szlak mnie trafi... Oni sami z 7-8 lat starali się o dziecko które teraz ma 7 miesiecy... Jak mozna tak szybko zapomniec jak samemu sie mialo problemy i denerwowaly takie teksty....

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi no brak slow, naprawde, jak tak mozna... Mój szwagier na takie cos to raz odpowiedział poważnie: już Ty się o nas nie martw. I wystarczyło. Nikt o nic nie pytal.a jego zapytała ciotka, która urodziła urodziła późnym wieku, więc też powinna wiedzieć ze to nie tak łatwo.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym ciągle spala i spała...
    Dziewczyny jaki polecacie film na wieczór? Chyba sama coś obejrzę, bo tych meczy już mi za dużo i w kółko o tym gadają, a ogolbie lubie czasem obejrzeć :) Moze cos na Netflixie ?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza w 10dp byla.46.72 druga 146.70 w 12 dniu po ovu a dzisiaj wzrosła na 386.3 w 14 dp ovu wzrosła tylko o 136.5 % boję się ze nic z tego nie będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2018, 17:14

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Pierwsza w 10dp byla.46.72 druga 146.70 w 12 dniu po ovu a dzisiaj wzrosła na 386.3 w 14 dp ovu wzrosła tylko o 136.5 % boję się ze nic z tego nie będzie.
    Przecież beta powinna wzrastać minimum 66% co 48h, czyli dobry masz wzrost :) kiedy idziesz do lekarza? Musisz robić betę jeszcze?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Przecież beta powinna wzrastać minimum 66% co 48h, czyli dobry masz wzrost :) kiedy idziesz do lekarza? Musisz robić betę jeszcze?

    Zrobię jeszcze we wtorek A jutro bede chciał się do lekarza umówić może mnie do piątku przyjmie..

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli nie masz wskazań od lekarza to na Twoim miejscu już bym nie robiła bety. A bierzesz teraz jakies leki?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nic nie biorę i nic nie.mam

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie rób już bety i się nie denerwuj :) stres jest niepotrzebny. Może lekarz szybko Cię przyjmie to już w ogóle super. On już wszystko sprawdzi :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię jeszcze jedna we wtorek zobaczę co z tego bedzie A jutro bede lekarza atakować

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ