X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znać jak będziesz miała wynik :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sie zdenerwowałam i jej w koncu napidalam, wczesniej udawalam ze nie słyszę tych tekstow. Najwyżej bedzie obraza :-)

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 1 lipca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem Wam jestem w takim otoczeniu w pracy że kilka osób się starałam i to ponad rok. Nie przyznaje się oczywiście że my już mamy 7 CS za sobą i gówno. ( Przepraszam za kolokwializm). Ale jak słyszę od kogoś kiedy Wy to mnie jasna cholera szczela i mam płacz na końcu nosa. Dlatego nie rozumiem jak przdchodzac coś podobnego można ranić kogoś innego...

    Pataaxx90 nie denerwuj się będzie napewno dobrze:) komus musi być dana radość w tym miesiącu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2018, 18:02

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 lipca 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my tez nie mowimy w okol o tym ale teksty padaja... Dziewczyny beda same dobre informacje w lipcu :-)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    No i sie zdenerwowałam i jej w koncu napidalam, wczesniej udawalam ze nie słyszę tych tekstow. Najwyżej bedzie obraza :-)
    No i dobrze :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 1 lipca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy dzień @ i płacze jak nawiedzona. No nie umiem się dziś ogarnąć. Wczoraj złośliwa i placzliwa, dziś miś przytulanka i płaczek. Muszę się jakoś ogarnąć na jutro do pracy bo albo pozabijam albo się popłaczę.

    Dziewczyny jakieś sprawdzone metody wtrakcie @ by uspokoić hormony?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 1 lipca 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka bardzo mi przykro z powodu @. Mi pomaga duza ilosc czekolady. Polecam :-)

    Dziewczyny nie przejmujcie sie tym co inni mowia wiem ze nie jest latwo i takie slowa rania ale stres nie sluzy zdrowiu. Bedzie dobrze napewno sie ulozy nam wszystkim. Wkoncu musi! I pozniej bedziemy wspominac te chwile jako zapomniana przeszlosc. Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 1 lipca 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze mam stresa ze jestem na gkrze naszej listy. Dawno nie bylam w niczym pierwsza :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Pierwszy dzień @ i płacze jak nawiedzona. No nie umiem się dziś ogarnąć. Wczoraj złośliwa i placzliwa, dziś miś przytulanka i płaczek. Muszę się jakoś ogarnąć na jutro do pracy bo albo pozabijam albo się popłaczę.

    Dziewczyny jakieś sprawdzone metody wtrakcie @ by uspokoić hormony?
    U mnie słodycze i kąpiel :)
    Oby Ci się poprawiło i zebys szybko nabrała energii na nowy cykl, bo trzeba działać :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    O kurcze mam stresa ze jestem na gkrze naszej listy. Dawno nie bylam w niczym pierwsza :-)
    Tak :D teraz czekamy na Twoje dwie kreski :)
    Ja chyba jutro zrobię test, jestem ciekawa czy te tanie z allegro mogą miećjeszcze ciemniejsza kreskę.

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 1 lipca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa to pokaz nam jutro te ladne dwie kreseczki. Kazda z nas chcialaby takie zobaczyc :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 1 lipca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufacie testom z allegro? Moje testy owulacyjne z allegro ani razu nie pokazały że mam owulację...
    A wogole zapytam robicie testy owulacyjne? O jakiej porze dnia się powinno robić?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 1 lipca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu robilam testu owu ale jak dla mnie byly takie same wszystkie. Tych testow nie powinno sie robic z porannego moczu. Ja robilam po powrocie z pracy o 17. Ja bym tym z allegro zbytnio nie ufala.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 lipca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam te z allegro i raz zlapalam tylko pozytywny owulacyjny... Dzisiaj mialam zrobic bo mam jeszcze kilka ale nie zrobilam. Jakiś spokoj mnie ogarnał ostatnio :-)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w owulacyjne testy w ogole nie wierzę. Dziwnie działają, może nie wierzę, bo nie musiałam na nich polegać. Ale wierzę w testy ciążowe z allegro ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Nie było mnie tu cały dzień bo jak pisałam wcześniej nosiło mnie i chciałam na rower no i tak przejechaliśmy 85 kilometrów ! PADAM NA TWARZ ! Ale jaka satysfakcja, że nie zostaliśmy w domu :D

    Czytam sobie a propos tych wszystkich mądrych ludzie wiedzących lepiej kiedy powinniśmy mieć dziecko. U mnie jest podobnie w pracy - to już praktycznie codziennie ktoś się pyta albo krytykuje na zasadzie "zamiast jeździć na rowerku to za dzieci się bierz"... bardzo boli, bardzo.

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słucham ? Że co? 85km :O podziwiam :)
    A jeździsz też tak po owulacji czy raczej troszkę stopujesz na ewentualne zagnieżdżanie ? Bo słyszałam, żeby w tym okresie raczej się nie przemęczać.

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niieee ! Tylko do owulacji :D aż taka wariatka nie jestem! Generalnie zmęczyć to wydolnościowo nie jestem zmęczona, a właśnie podczas starań chodzi o ciśnienie we krwi przede wszystkim tylko po prostu boli mnie TYŁEK :P <3 mówiąc delikatnie

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :p czyli nie padasz na twarz tylko wręcz przeciwnie :P
    Dobrze, że o siebie dbasz :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 lipca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdrowe ciało to podstawa i tego się trzymam <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ