Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 17:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znać jak będziesz miała wynik :)

3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sie zdenerwowałam i jej w koncu napidalam, wczesniej udawalam ze nie słyszę tych tekstow. Najwyżej bedzie obraza :-)

• Taka_Babka Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem Wam jestem w takim otoczeniu w pracy że kilka osób się starałam i to ponad rok. Nie przyznaje się oczywiście że my już mamy 7 CS za sobą i gówno. ( Przepraszam za kolokwializm). Ale jak słyszę od kogoś kiedy Wy to mnie jasna cholera szczela i mam płacz na końcu nosa. Dlatego nie rozumiem jak przdchodzac coś podobnego można ranić kogoś innego...

Pataaxx90 nie denerwuj się będzie napewno dobrze:) komus musi być dana radość w tym miesiącu

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2018, 18:02

9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my tez nie mowimy w okol o tym ale teksty padaja... Dziewczyny beda same dobre informacje w lipcu :-)

Wysłany: 1 lipca 2018, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    No i sie zdenerwowałam i jej w koncu napidalam, wczesniej udawalam ze nie słyszę tych tekstow. Najwyżej bedzie obraza :-)
    No i dobrze :)

3i49f71x2dxie3wa.png
  • Taka_Babka Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy dzień @ i płacze jak nawiedzona. No nie umiem się dziś ogarnąć. Wczoraj złośliwa i placzliwa, dziś miś przytulanka i płaczek. Muszę się jakoś ogarnąć na jutro do pracy bo albo pozabijam albo się popłaczę.

Dziewczyny jakieś sprawdzone metody wtrakcie @ by uspokoić hormony?

9 cs
    cykl 32 dni
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka bardzo mi przykro z powodu @. Mi pomaga duza ilosc czekolady. Polecam :-)

Dziewczyny nie przejmujcie sie tym co inni mowia wiem ze nie jest latwo i takie slowa rania ale stres nie sluzy zdrowiu. Bedzie dobrze napewno sie ulozy nam wszystkim. Wkoncu musi! I pozniej bedziemy wspominac te chwile jako zapomniana przeszlosc. Trzymam kciuki za nas wszystkie!

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze mam stresa ze jestem na gkrze naszej listy. Dawno nie bylam w niczym pierwsza :-)

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3

Wysłany: 1 lipca 2018, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Pierwszy dzień @ i płacze jak nawiedzona. No nie umiem się dziś ogarnąć. Wczoraj złośliwa i placzliwa, dziś miś przytulanka i płaczek. Muszę się jakoś ogarnąć na jutro do pracy bo albo pozabijam albo się popłaczę.

Dziewczyny jakieś sprawdzone metody wtrakcie @ by uspokoić hormony?
    U mnie słodycze i kąpiel :)
    Oby Ci się poprawiło i zebys szybko nabrała energii na nowy cykl, bo trzeba działać :)

3i49f71x2dxie3wa.png

Wysłany: 1 lipca 2018, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    O kurcze mam stresa ze jestem na gkrze naszej listy. Dawno nie bylam w niczym pierwsza :-)
    Tak :D teraz czekamy na Twoje dwie kreski :)
    Ja chyba jutro zrobię test, jestem ciekawa czy te tanie z allegro mogą miećjeszcze ciemniejsza kreskę.

Rubii lubi tę wiadomość

3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa to pokaz nam jutro te ladne dwie kreseczki. Kazda z nas chcialaby takie zobaczyc :-)

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • Taka_Babka Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufacie testom z allegro? Moje testy owulacyjne z allegro ani razu nie pokazały że mam owulację...
    A wogole zapytam robicie testy owulacyjne? O jakiej porze dnia się powinno robić?

9 cs
    cykl 32 dni
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu robilam testu owu ale jak dla mnie byly takie same wszystkie. Tych testow nie powinno sie robic z porannego moczu. Ja robilam po powrocie z pracy o 17. Ja bym tym z allegro zbytnio nie ufala.

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam te z allegro i raz zlapalam tylko pozytywny owulacyjny... Dzisiaj mialam zrobic bo mam jeszcze kilka ale nie zrobilam. Jakiś spokoj mnie ogarnał ostatnio :-)

Wysłany: 1 lipca 2018, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w owulacyjne testy w ogole nie wierzę. Dziwnie działają, może nie wierzę, bo nie musiałam na nich polegać. Ale wierzę w testy ciążowe z allegro ;)

3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Nie było mnie tu cały dzień bo jak pisałam wcześniej nosiło mnie i chciałam na rower no i tak przejechaliśmy 85 kilometrów ! PADAM NA TWARZ ! Ale jaka satysfakcja, że nie zostaliśmy w domu :D

Czytam sobie a propos tych wszystkich mądrych ludzie wiedzących lepiej kiedy powinniśmy mieć dziecko. U mnie jest podobnie w pracy - to już praktycznie codziennie ktoś się pyta albo krytykuje na zasadzie "zamiast jeździć na rowerku to za dzieci się bierz"... bardzo boli, bardzo.

m3sx43r8mntd6n8a.png

Wysłany: 1 lipca 2018, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słucham ? Że co? 85km :O podziwiam :)
    A jeździsz też tak po owulacji czy raczej troszkę stopujesz na ewentualne zagnieżdżanie ? Bo słyszałam, żeby w tym okresie raczej się nie przemęczać.

zuzi_c lubi tę wiadomość

3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niieee ! Tylko do owulacji :D aż taka wariatka nie jestem! Generalnie zmęczyć to wydolnościowo nie jestem zmęczona, a właśnie podczas starań chodzi o ciśnienie we krwi przede wszystkim tylko po prostu boli mnie TYŁEK :P <3 mówiąc delikatnie

m3sx43r8mntd6n8a.png

Wysłany: 1 lipca 2018, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :p czyli nie padasz na twarz tylko wręcz przeciwnie :P
    Dobrze, że o siebie dbasz :)

3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2018, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdrowe ciało to podstawa i tego się trzymam <3

m3sx43r8mntd6n8a.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego