X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    i P.S. aby mnie źle nie zrozumiano. Ja naprawdę o tym myślę ciągle. Tylko odszedł stres
    Super Zuzi, oby tak dalej :)dobrze ze Ci przeszło :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 2 lipca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Super Zuzi, oby tak dalej :)dobrze ze Ci przeszło :)

    Ja staram się czytac więcej, rower ale mimo wszystko jak coś sobie w głowie uwale to koniec. Mam teraz tak że mam ustabilizowane życie i to dziecko miało by naprawdę dobrze u Nas. A chce zmienić pracę i wtedy wogole nie będzie mi po drodze. I jestem w takim zawieszeniu co robić. A jak nigdy nie będę mogła mieć dziecka to co wtedy...dowiem się mając 40 lat że to była zła decyzja i tkwię w pracy która ucina mi skrzydła. Mój stres jest tym spowodowany chyba w największym stopniu.
    I codzienne pytanie: będziesz kiedyś matka? Masz zmienić pracę bo nie będziesz, masz zostać bo masz stabilizację. No i odpowiedzi jak nie usłyszałam i sama nic nie stwierdziłam od marca tak do dnia dzisiejszego.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 lipca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie tak czekałam aż do marca jak dostanę umowę na czas nieokreślony. Wiem, że tak czy siak byśmy sobie poradzili w głowie mi siedziało, że wszystko musi być ustabilizowane na tip top. I tak się stabilizowało wszystko studia, praca, mieszkanie, a z dzieckiem czekałam bo przecież to nie ucieknie. No i właśnie teraz człowiek czeka, myśli i zastanawia się czy to w ogóle nadejdzie

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 2 lipca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka doskonale Cie rozumiem ja tez od styczna jestem w zawieszeniu poniewaz mam dobra prace umowe, ale mnostwo stresu... nic tylko zachodzic w ciaze a tu nic

    Juz chcialam uciekac z pracy ale trzymala mnie mysle ze chcemy miec dziecko wiec musze zostac...troche sie juz ustabilizowalo z praca ale I tak gdyby nie starania o ciaze by mnie tu nie bylo

    Wiesz tez slyszalam take historie jak juz ludzie troche odpuscili zmienili prace/zaplanowali daleka podroz to akurat bylo ciaza..moze to jakis sposob :P

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy dwa kredyty ( mieszkaniowy i remontowy) przypuszczam że podobnie jak 3/4 młodego pokolenia. Więc taka zmiana pracy słaba umowa jeszcze gorsze wynagrodzenie i do tego akurat wtedy zajście w ciążę to przypuszczam że wtedy na pieluchy stać by mnie nie było. A nie pozwolę na to by Mój D jeszcze do 3 pracy zaczął chodzić. Teraz nie żyjemy od wypłaty do wypłaty i choć tyle dobrze.

    Nie ma dobrego czasu na dziecko. Żałuję że ludzia poukadanym a nie byle jak idzie najciężej w życiu. Eh, taki marny żywot.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, odcięłam się w ten weekend i zresetowałam :) Nawet udało mi się nie myśleć o staraniach więc super. Zuzi, ja miałam w zeszłym miesiącu podobnie- ukochany zmęczony a ja w płacz bo przecież szkoda dnia płodnego, masakra :D Patka nie denerwuj się i tak jak piszą dziewczyny odpuść już te testy i bety, nie ma co :) Udało się i koniec!

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka Babka najbardziej mnie boli jak patrzę na patologię i po prostu rodzą dzieciaki jedno po drugim i jeszcze dostają za to kasę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 16:21

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo enka miałam właśnie o Ciebie pytać ! I jak weekend się udał kochana ?

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Taka Babka najbardziej mnie boli jak patrzę na patologię i po prostu rodzą dzieciaki jedno po drugim i jeszcze dostają za to kasę

    No to już wogole podchodzi pod wątpliwość Boża. U mnie w pracy chodzi chłopczyk co ich jest 6 cioro rodzeństwa. Czyli 3 tysięce mają za friko i dziecko głodne chodzi. No po prostu ręce opadają i wiara w sprawiedliwość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 16:28

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc właśnie o to chodzi.. Łażą nastukani ciągle i drą mordy, że tak się wyrażę grzecznie. Nie wiem ten świat tak dziwnie jest stworzony. Jesteś poukładana, wykształcona to za automatu powinnaś dostać bilet na minimum dwójkę dzieci ! :D <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, sorry że Wam się wcinam w temat...ale od dłuższego czasu Was trochę podczytuję i dziś w końcu odważyłam się napisać...a bardziej prosić o radę...może Wy dacie mi nadzieję.
    Staramy się z mężem o pierwsze dziecko, za Nami 1,5 roku walki. W końcu namówiłam męża na badanie nasienia. Zrobił je i wyniki Nas przeraziły...okazało się że ma 99% patologicznych plemników, a tylko 1% prawidłowych. Do tego ma ich mało bo tylko niecałe 3 mln. Byliśmy u mojego ginekologa, mówił że wyniki są słabe, ale kazał zmienić dietę, styl życia, rzucić palenie itp. i za 3 miesiące ponownie zrobić badania. Na przyszły tydzień jesteśmy już umówieni do urologa aby zobaczyć czy wszystko ok, bo może mój mąż ma żylaki.
    Mąż codziennie bierze dawkę witamin : kwasy omega 3, salfazin (zawiera wit A,B6,C,E i cynk) żeńszeń i kwas foliowy. Dodatkowo je dużo warzyw, owoców i teraz ryb.
    Może Wy wiecie czy jeszcze coś powinnam mu dawać? My w ogóle mamy szanse naturalnie zajść w ciąże? Lekarz mówił że tak, ale ja mam cały czas czarne myśli w głowie...
    Ze mną jest wszystko ok, tylko tak jak wyżej pisałam, mąż ma kiepskie wyniki.

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    No więc właśnie o to chodzi.. Łażą nastukani ciągle i drą mordy, że tak się wyrażę grzecznie. Nie wiem ten świat tak dziwnie jest stworzony. Jesteś poukładana, wykształcona to za automatu powinnaś dostać bilet na minimum dwójkę dzieci ! :D <3

    No nie bądźmy zachłanni choć na jedno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 16:47

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Cześć dziewczyny, sorry że Wam się wcinam w temat...ale od dłuższego czasu Was trochę podczytuję i dziś w końcu odważyłam się napisać...a bardziej prosić o radę...może Wy dacie mi nadzieję.
    Staramy się z mężem o pierwsze dziecko, za Nami 1,5 roku walki. W końcu namówiłam męża na badanie nasienia. Zrobił je i wyniki Nas przeraziły...okazało się że ma 99% patologicznych plemników, a tylko 1% prawidłowych. Do tego ma ich mało bo tylko niecałe 3 mln. Byliśmy u mojego ginekologa, mówił że wyniki są słabe, ale kazał zmienić dietę, styl życia, rzucić palenie itp. i za 3 miesiące ponownie zrobić badania. Na przyszły tydzień jesteśmy już umówieni do urologa aby zobaczyć czy wszystko ok, bo może mój mąż ma żylaki.
    Mąż codziennie bierze dawkę witamin : kwasy omega 3, salfazin (zawiera wit A,B6,C,E i cynk) żeńszeń i kwas foliowy. Dodatkowo je dużo warzyw, owoców i teraz ryb.
    Może Wy wiecie czy jeszcze coś powinnam mu dawać? My w ogóle mamy szanse naturalnie zajść w ciąże? Lekarz mówił że tak, ale ja mam cały czas czarne myśli w głowie...
    Ze mną jest wszystko ok, tylko tak jak wyżej pisałam, mąż ma kiepskie wyniki.

    Wyniki rewelacyjne nie są ale to nie koniec walki jeszcze. Zaserwuj mężowi jeszcze fertilman - poprawia morfologie + dużo wody pić, i luźniejsze gatki by nie grzać żołnierzy ( zalecenia od lekarza w naszym przypadku ale wyniki mieliśmy lepsze)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 16:50

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Cześć dziewczyny, sorry że Wam się wcinam w temat...ale od dłuższego czasu Was trochę podczytuję i dziś w końcu odważyłam się napisać...a bardziej prosić o radę...może Wy dacie mi nadzieję.
    Staramy się z mężem o pierwsze dziecko, za Nami 1,5 roku walki. W końcu namówiłam męża na badanie nasienia. Zrobił je i wyniki Nas przeraziły...okazało się że ma 99% patologicznych plemników, a tylko 1% prawidłowych.
    ...
    Hej :) mojej kuzynce udało się przy 0% prawidłowych i żaden lekarz nie wie czemu, mówili ze cud. A ona sama mówi ze wymodlili, bo nic innego im nie pozostało tak byli zalamani. Także uważam, że szansę są zawsze :) tylko troszkę to potrwa pewnie. Życzę powodzenia i oby wyniki szybko się poprawiły :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 16:59

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Taka Babka najbardziej mnie boli jak patrzę na patologię i po prostu rodzą dzieciaki jedno po drugim i jeszcze dostają za to kasę
    Tak, przykro patrzeć. Nie dbają o dzieci a mają ich tyle...no właśnie taki ten świat niesprawiedliwy.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliśmy leniwy weekend adekwatny do pogody, tego mi trzeba było :) Milea, dziewczyny mają rację. Trzeba walczyć i zmienić w trybie życia co tylko się da. A mąż jeździ dużo na rowerze? Bo to też jest niewskazane dla płodności męskiej.

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie wykupiony ten abonament na ovu? Jesteście zadowolone?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 lipca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nie mam:) a jakie są profity z tego konta bo się nie wczytywałam

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez konczy mi sie darmowe konto premium i sie zastanawiam :-) nam tez polecono suplementy męskie zanim zrobilismy badania nasienia

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ