X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 2 lipca 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No super... jak cały dzień byłam śpiąca tak teraz zasnąć nie mogę. Mam książkę ale nie chcę mi się jakoś czytać. Nic to, porozmyslam sobie ;) bo tel też tylko na chwilę wzięłam bo szkoda wzroku.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 lipca 2018, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem ze mialam tego nie robic ale niestety test negatywny. Sama biel zadnego cienia. Zalamalam sie nic z tego cyklu juz nie bedzie :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 3 lipca 2018, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi poczekaj jeszcze do terminu @, jeszcze nic straconego :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Rubi, spadku jeszcze nie masz, czasami te 2 dni to dużo dla wyniku...

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura juz mi dzis spadla troche. Za dwa dni powtorze test ale chyba nic z tego nie bedzie

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę spadła ale jest jeszcze dość wysoka. Tak jak piszesz, za dwa dni powtórka ;) Te ostatnie dni do @ są zawsze najcięższe... W ogóle to wszystko jest tak jakoś słabo wymyślone... Ten co bardzo by chciał - nie ma, a ten co nie chce to jemu przychodzi tak łatwo... :(

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam jeszcze kilka dni ale raczej nie mam juz zludzen. My bardzo chcemy a nam sie nie moze udac. Kiedys musi. Teraz trzymam kciuki za Was dziewczyny <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii kochana jeszcze poczekaj. Póki nie dostałaś @ wszystko jest możliwe.

    Ja właśnie się zorientowałam, że wykres nie wyznaczył mi owulacji tylko przewidywany termin i zaczęłam się dziś zastanawiam czy w ogóle nadejdzie....

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje jestescie kochane dziewczyny. Zuzi a masz jakis monitoring zeby sprawdzic czy owu bedzie?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii nie mam. Właśnie umawiam się do ginekologa może uda mi się jeszcze załapać w tym tygodniu

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie jakbys miala monitoring przynajmniej bys wiedziala kiedy owu bedzie

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii szkoda że tak wyszło ale jeszcze się nie załamuj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 09:02

    Rubii lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz za pozno. Troche sie zalamalam. Mialam nadzieje a tu wyszlo jak zwykle :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii a jak Ci się udało zajść w ciążę z Aniołkiem? Przyjmowałaś leki, czy tylko kwas foliowy, testowałaś testami owulacyjnymi czy z monitoringiem ?? Wiesz, ja tak pytam bo znajoma miała podobną sytuację, ze udało im się bez tych wszystkich testów, monitoringu i leków, niestety straciła ciążę bo serduszko przestało bić... Po tym wszystkim bardzo chciała być znowu w ciąży to wiadome, ale wskoczyli właśnie ze skrajności w skrajność: monitoring, testy owu, leki, suplementy i się niestety nie udawało... W końcu porzuciła to wszystko, na jakiś czas,zrobili badanie nasienia i została tylko przy kwasie foliowym, zapisała się ponownie do lekarza i właśnie w tym czasie już im się udało... Może podobnie jest u Was...?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że dobrze mnie zrozumiesz, tak myślę że może jak jesteś na monitoringu i masz potwierdzoną owu to tak bardzo człowiek chce żeby trafić w ten moment że jest to jakaś bariera psychiczna... Zresztą póki nie masz @ to nos do góry :) Ja dzięki Wam to jakoś tak w tym cyklu twardo stąpam po ziemi, w ogóle czuję się spokojniejsza.

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi poprzednio jak udalo mi sie zajsc to bralam tylko kwas foliowy i clo bez ktorego nie mam wcale owulacji i w pierwazym cyklu z tym lekiem udalo mi sie zajsc. Nie mialam zadnego monitorongu ani nic ale wtedy tez meza mialam w domu a twraz jest w wyjazdach. W tym cyklu tez juz wszystko odstawilam biore tylko kwas foliowy i clo tylko tyle ze chodze czesto ma monitoring. I teraz nie wiem czemu nie chce wyjsc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 09:24

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie się boję, że jak zacznę tak to wszystko kontrolować to popadnę znów w jakąś obsesję :( Ale umówię się do gina aby tylko sprawdził czy wszystko jest w porządku u mnie. Ostatnio byłam m-c temu i było okej bez żadnych zastrzeżeń. Zostawię sobie wakacje na luz, a jak się nie uda to będę dalej działać z pomocą lekarza :) Póki co bez stresu tylko rano miałam lekki spadek formy <3

    Abi a Ty masz monitoring ?

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam właśnie na informację zwrotną na kiedy mam ginekologa

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może właśnie u Was ta presja ze niestety nie możecie próbować regularnie bo niestety Twój mąż w wyjazdach, i kwestia monitoringu że to dzisiaj a później jedno rozczarowanie, drugie i człowiek zaczyna podświadomie się spinać... Ale to tak łatwo powiedzieć, wszystkie dokładnie wiemy....

    Rubii lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja nie chodziłam na monitoring jeszcze chociaż zaczynam myśleć, zobaczymy co lekarz powie na to przy kolejnej wizycie... Narazie wypisał mi (niby na owulację) Solderol 1000 na receptę bo też prawdopodobnie nie w każdym cyklu jest owulacja. Po dodatkowych badaniach powiedział ze będziemy myśleli ewentualnie nad dalszymi lekami. Pod koniec lipca może uda mi się ogarnąć wszystkie wyniki i tym razem zapytam go co myśli o monitoringu w moim przypadku.

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ