X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och no to zobaczymy jak u mnie. Zrobię z nim wywiad żebym była spokojna. No właśnie ja jestem tej myśli, że jak testy owu (jeszcze zostało mi kilka...) nic nie wykażą to mam tego męża pod ręką i musimy działać nie ma innego wyjścia ;) Chociaż ostatnio bardzo wzrosło mi libido, może to po ziołach, które piję

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiąc szczerze to my w tym cyklu jak tylko skończyła się @ to właśnie też co drugi dzień, a zdarzyło się że i codziennie się staraliśmy. Ale u nas na szczęście nie pracujemy w delegacjach... Tak jakoś spontanicznie, bez testów owu i pomimo stwierdzenia ze nie wszystkie cykle są owulacyjne i dlatego taie długie... Dziewczyny nie popadajmy w skrajność, sex musi być też dla nas spontaniczny i przyjemny... U nas ostatnie miesiące to i ja chodziłam nie raz zła jak osa jak wrócił i nie miał siły, chciał iść spać a ja że dzisiaj powinniśmy bo ostatni raz 2 dni temu się przytulaliśmy a jest prawdopodobieństwo owulacji... Było mechanicznie, sztucznie i nerwowo. W tym cyklu co ma być to będzie, robimy badania i działamy dalej. Może coś w naszej psychice musi pęknąć żeby się w końcu udało, może przez nasze myślenie że się nie udaje organizm blokuje ciało i stwierdza że nie jesteśmy gotowe... Ale wiem jedno: na pewno uda się nam wszystkim! :)

    zuzi_c, Rubii lubią tę wiadomość

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi dopóki nie ma @ to trzeba mieć nadzieje... ja jestem po becie 1050- 16 dp

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patka piękny ten zielony wykresik :) <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała taki hehe zresztą jak wszystkie tutaj :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi madre slowa. Tez nie raz zloscilam sie na meza ze ja mam plodne a go nie ma albo ze wraca po 10 godzinach pracy i 3 h drogi do domu i nie ma sily na nic. Ale ostatnio juz bylo lepiej nic na sile spokojnie z przyjemnoscia dlatego tak liczylam ze sie teraz uda.
    Patka super. Dobre wiesci :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka widzisz nie ma co się denerwować

    Dziewczyny no ja już nie wiem jak żyć. Wszystko jest nie tak. Chciałam zapisać się do lekarza tak by było w okolicy owulacji i się udało na 21 lipca bosko. No i później chce ogarnąć to badanie nasienia. Mam teraz miesiączkę więc idealnie by badanie zrobić. I co? No nie uwierzycie nie przyjmują w tym tygodniu dopiero od 10 lipca. No i mam żyć bez sexu 11 dni? No i recepcjonistka że można zrobić w dniu wizyty i tłumaczę że mam wtedy owulację s przed dni płodne to nie bardzo. A ona no coś w tym cyklu nie bardzo się wszystko uda.

    Za co mnie to wszystko spotyka? Co ja takiego zrobiłam że wszystko staje przeciwko mnie i mojemu szczęściu.

    Sorry że się żale ale no ręce mi opadają. Chce dobrze i się nie da.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka babka a to tylko badanie nasienia mieliście robić?? My zmieniliśmy laboratorium... W moim mieście nie robią wiec najbliżej 110 km lub 90. W jednym mieli termin 30 lipca, ale będziemy jechać do drugiego żeby wcześniej, nie macie możliwości do innego laboratorium podjechać?? Może warto żeby nie tracić czasu... I jesteśmy tu wszystkie po to żeby sobie pomagać i podtrzymywać się na duchu więc spokojnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 11:36

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 3 lipca 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy do Katowic 40 km. Miałam jechać z wynikiem progesteronu i prolaktyny + jak się uda to zobaczyć czy owulacja była, będzie. Dlatego dobrze by było by był wynik z nasienia żeby drugi raz nie płacić za wizytę.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem że chcecie na wizytę jechać z badaniami, my teraz też dopiero się umawiamy jak będą wszystkie wyniki. A nie dacie rady zrobić tych badań w innym laboratorium? Może gdzieś indziej poszukajcie? Szkoda by było jechac na wizytę z pustymi rękami.

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 3 lipca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zrobimy tego 10 lipca. Mam nadzieję @ do soboty się skończy i akurat 3 dni do wtorku było by idealnie. My mamy problem ze mamy dużo żołnierzywrecz za dużo i im ciasno jest w szeregach dlatego mamy mieć niewielki odstep od przytulania. No w 10 dc marne szanse żeby wystąpiła owulacja więc mam nadzieję że faktycznie pojadę po jakieś dobre wieści. W końcu 300 zł za kolejny raz źle to już będzie fatum.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 3 lipca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Och no to zobaczymy jak u mnie. Zrobię z nim wywiad żebym była spokojna. No właśnie ja jestem tej myśli, że jak testy owu (jeszcze zostało mi kilka...) nic nie wykażą to mam tego męża pod ręką i musimy działać nie ma innego wyjścia ;) Chociaż ostatnio bardzo wzrosło mi libido, może to po ziołach, które piję

    Używasz może testów owulacyjnych z allegro?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 3 lipca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii jeszcze nic straconego czekamy do dnia spodziewanej @ sa przypadki gdzie pierwsze pozytywny testy wychodzily nawet 2 dni po.

    Trzymam kciuki zeby @ nie przyszedl!

    My tez idziemy w czwartek rano na badanie nasienia po raz pierwszy.
    A w poniedzialek ide do nowego ginekologa ktory specjalizuje sie w ciazach, plodnosci itd zobaczymy co powie I czy zaleci monitoring.

    Rubii lubi tę wiadomość

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 lipca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Używasz może testów owulacyjnych z allegro?

    tak ale bardziej dla rozrywki. W zeszłym miesiącu robiłam z allegro i dla potwierdzenia kupiłam w rossmannie i wyszło tak samo

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu długo czekaliście na badanie?? Mój się zapisał na 30 lipca bo mu zaproponowali bezpłatne badanie w ramach jakiegoś programu z okazji dnia ojca. Ale zależy nam na szybszych badaniach i wczoraj dzwonił do innej kliniki.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 3 lipca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mogę dołączyć ? :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 3 lipca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć MałaMi :) Pewnie zapraszamy :)

    Ja właśnie dostałam info, że w czwartek mam wizytę o 15 więc jestem bardzo zadowolona <3

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście ze można dołączyć :)
    Zuzi super, dobrze ze tak szybko Cię zapisali :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 lipca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Cześć dziewczyny mogę dołączyć ? :)
    Czesc pewnie ze mozna. Jak tam u Ciebie jest ze staraniami? Ktory cykl staran i kiedy testujesz?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 3 lipca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to będzie nasz 18 cykl :( trochę już przeszliśmy, jestem dopiero po @ więc przed nami serduszkowanie, no niestety mój mąż jeździ w delegację to tym bardziej mamy sprawę utrudnioną :( no ale nic trzeba walczyć :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ