X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dziś z dość dobrym humorem wstałam. Mam nadzieję że będzie trzymać pozytywny humor. Powiem Wam że miesiączką chyba planuje mnie zaskoczyć i szybciej się skończyć.

    ABI90 też mam długie cykle i owulacja mam gdzieś koło 20-21 dc.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 27 dnia cyklu bedziemy dalej dzialać, i tak najwcześniej 21 lipca bede testować, oczywiście jesli temperatura da powody :-) dzisiaj raczej wieczorem zajrzę sprawdzić co tu u nas słychać, troche roboty :-) Rubii jesli sie nie mylisz to zbieraj sily na nastepny cykl. Licze na to ze przez wakacje nam wszystkim sie uda :-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie juz dzis okresowo. Dzis lub jutro nawiedzi mnie czuje to. Oby nastepny cykl byl lepszy od poprzedniego. Odpuszcze wszystko nie bede juz sprawdzac i kontrolowac. Co ma byc to bedzie

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Czuje sie juz dzis okresowo. Dzis lub jutro nawiedzi mnie czuje to. Oby nastepny cykl byl lepszy od poprzedniego. Odpuszcze wszystko nie bede juz sprawdzac i kontrolowac. Co ma byc to bedzie

    Kochana przepraszam że zapytam a w tym szcześliwym cyklu to mąż był w domu cały czas czy też tylko na weekendy i się udało?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Zuzi test nie jest jeszcze pozytywny. Dwie kreseczki musza byc takie same. Trzymam kciuki za piekna owulke <3

    wiem wiem dlatego napisałam, że to jeszcze nie to. Dzisiaj wszystko mi odpuściło ale coś niskie temp mam więc może mi się przedłużyć. Jutro mam ginekologa o 15. A później urodziny męża i całą rodzinę :O No, a dziś robię tort, jak wyjdzie to się pochwalę <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 lipca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Kochana przepraszam że zapytam a w tym szcześliwym cyklu to mąż był w domu cały czas czy też tylko na weekendy i się udało?
    W tym szczesliwym cyklu byl caly czas w domu i nie musielismy sie wtedy stresowac czy zdazymy na owulke czy nie. A teraz sie wszystko pozmienialo i dlatego pewnie nie moze nam sie udac

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 lipca 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    wiem wiem dlatego napisałam, że to jeszcze nie to. Dzisiaj wszystko mi odpuściło ale coś niskie temp mam więc może mi się przedłużyć. Jutro mam ginekologa o 15. A później urodziny męża i całą rodzinę :O No, a dziś robię tort, jak wyjdzie to się pochwalę <3
    daj znac koniecznie jak tam po wizycie. Trzyma kciuki zeby wszystko bylo dobrze <3 czekamy na zdjecie tortu :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 lipca 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby oby wszystko było dobrze mam chęć na ten miesiąc i jakoś wszystko widzę w jasnych barwach choć nie mam jeszcze owulki :P

    Dziewczyny, a jakie macie plany na wakacje ? Wyjeżdżacie gdzieś ? Pochwalcie się :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to tylko za tydzien wyjezdzam nad morze na tydzien a tak to nie mam innych planow jak na chwile obecna. Ciezko u mnie w pracy z urlopami. A Ty Zuzi gdzie sie wybierasz?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj no to jeszcze chwila i urlop! :)

    Ja dopiero w połowie sierpnia... w góry. Ale już nie mogę się doczekać jej. Taka już jestem zmęczona tą pracą...

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo. Tyle pracy mam ostatnio ze czuje sie bardzo przemeczona. Odliczam juz dni do wyjazdu i nie moge sie doczekac odpoczynku

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    enka my chyba idziemy łeb w łeb :D widzę, że masz przewidzianą owulkę za 2 dni tak jak i ja :) oby się udało! <3

    Tylko wiesz, u mnie to tak na czuja :D zero testów, mierzenia temp i monitoringu. A po tych ostatnich plamieniach to już w ogole nie wiem czego się spodziewać :) Ja w tym miesiącu mam dobre nastawienie, bez spiny więc musi się udać :d

    Aneciu, ja bardzo szybko zbiłam TSH. Startowałam z tego co pamiętam z 4,7 i w ciągu miesiąca zleciałam do 0,8. Nie zapeszając miałam chyba dużo szczęścia z trafieniem w odpowiednią dawkę. Kontroluję TSH co miesiąc i utrzymuje się narazie w zakresie 0,6-0,8.

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Tylko wiesz, u mnie to tak na czuja :D zero testów, mierzenia temp i monitoringu. A po tych ostatnich plamieniach to już w ogole nie wiem czego się spodziewać :) Ja w tym miesiącu mam dobre nastawienie, bez spiny więc musi się udać :d

    Ja w tym miesiącu mierzę temperaturę ale na szczęście też mam bardzo luzacki miesiąc pod względem myślenia. W porównaniu z majem i czerwcem. No to pod koniec lipca możemy już otwierać szampana! Oczywiście bez %%%

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny, ciężko było Was nadrobić ;p

    Patka super beta, gratuluje :)

    Rubi szkoda, że temperatura Ci zjechala... Miałam ogromną nadzieję, że to właśnie Twój cykl i wykres będzie wzorowy. Ale jeszcze @ nie ma wiec dalej trzymam kciuki :) planujesz porzucić kontrolowanie, czyli mierzyć temperatury też nie bedziesz?

    Mała Mi witamy :) Trzymam kciuki. widzę, że już długo się starasz, ale jesteś silna i walczysz dalej, super:) naprawdę podziwiam.

    Zuzi trzymam kciuki za wizytę :D Daj koniecznie znać po. Owulka idzie wielkimi krokami, wiec już bierzcie się do roboty :D:D

    O Enka też zaraz będziesz mocno zajęta ;)

    Abi, Taka_babka również trzymam kciuki za wizyty.


    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wakacji to my jeszcze nie mamy planów, zazwyczaj wyjeżdżamy wrzesień, październik i to na ostatnią chwilę :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi a co wpisać Ci na listę? 18 cykl starań- to wiem, a kiedy testujesz już wiesz?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa temperatury tez mierzyc nie bede. Zobacze czy mi sie uda. Co ma byc to bedzie. @ jeszcze nie mam ale gora jutro pewnie sie pojawi bo juz czuje brzuch.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś dzisiaj test?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robilam jak @ nie przyjdzie jutro to pojutrze zrobie. Ovu mi pokazuje ze szanse na pozytywny test 80% co za klamstwo bo byl negatywny wczoraj :P

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a Ty jak sie dzis czujesz? Jakies dolegliwosci?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ