X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny kochane!

    Wczoraj dzień pełen wrażeń. Urodziny się udały ale kosztowało mnie to trochę stresu i pierwszy raz od 1,5 roku odezwała się moja głowa... ewidentnie miałam aurę jak przed atakiem padaczkowym. U mnie się to objawia np. nie widzeniem na jedno oko... i tak miałam wczoraj, trochę wpadłam w panikę ale wzięłam leki i za 15 minut było okej. Dzisiaj za to czuję się jakbym wypiła 2 butelki wina - tak niestety te leki działają.

    Tort wszystkim smakował - wow nawet teściowa nic nie powiedziała ha ha ;)

    Jestem zirytowana dalej tym moim ginem i stwierdziłam, że pójdę do innego - wczoraj bratowa dała mi namiary na swojego u którego się leczy i prowadził jej ciążę. Trochę mnie wkurzyło, że nie podpowiedział nic z lekami itp. jak zapytałam to mówi, że trzeba czekać na wyniki i po co brać leki :/ mam dziwne przeczucie, a zazwyczaj te mnie nie zawodzą.

    Faktycznie wczoraj przy głębszej penetracji zobaczyliśmy taką bardzo kremową i zbitą konsystencję, czyli jest coś na rzeczy. W tym miesiącu naprawdę olałam temat nie wczuwałam się tylko mierzyłam temperaturę, już weszło mi to w nawyk ale jakoś tak w ciągu dnia w ogóle nie myślałam o staraniach, a teraz taki klops... ech.
    enka90 wrote:
    Zuzi nie smutaj :( Może się okaże, że to jednak nie infekcja. Swoją drogą myślałaś żeby stosować jakieś probiotyki?

    enka muszę o tym pomyśleć i poszukać czegoś właśnie...

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję ze uda się dogadać, i może wyślą, w końcu tam też pracują ludzie :) Po prostu chodzi o czas bo nie będziemy mieć nic tam do załatwienia i specjalnie musimy jechać :)
    Zuzi mi ta poprzednia polecała lacibios femina na infekcje żeby sobie brać co jakiś czas :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Mam nadzieję ze uda się dogadać, i może wyślą, w końcu tam też pracują ludzie :) Po prostu chodzi o czas bo nie będziemy mieć nic tam do załatwienia i specjalnie musimy jechać :)
    Zuzi mi ta poprzednia polecała lacibios femina na infekcje żeby sobie brać co jakiś czas :)

    Abi właśnie o tym mówiła mi też bratowa, dzisiaj kupię

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mogę polecić :)Ahhh my kobiety to same "problemy" mamy nie to co u facetów hehe Tylko warto iść do gin bo nam wtedy przepisywała tabletki i dla mnie i dla mojego. Bo jak jedna osoba się zaleczy to druga zarazi jeśli nie będzie leczenia wspólnego.

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dla męża już mam sprawdzoną maść :P zeszłym razem zaraził się ode mnie i musiał się smarować. Jemu szybko przeszło, a ja się trochę męczyłam. No ale teraz kupię sobie ten lacibios, faktycznie może pomoże :D Całe życia nie miałam ani jednej infekcji, a jak przypałętała się po antybiotykach tak chyba ta moja flora jest nieco naruszona, mój błąd, że nie brałam w międzyczasie probiotyków żadnych.

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was bierze femibion ??

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę MamaDHA premium + dla kobiet starających się powiedział zebym sobie to kupiła albo OmegaMed Optima planowanie ciąży. Skąłd bardzo podobny a Mama DHA u mnie wyszło taniej na miesięczną kurację :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie chciałąm coś dodatkowego do moich folianów, które biorę. Dzisiaj czegoś poszukam ale Lacibios kupuję na pewno :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tego wszystkiego tyle że nie wiadomo na co się decydować :) z folianów zapisał mi Actifolin ze to niby nowość i takie super. Ostatnio sobie inofem odpuściłam jakoś ale na ten Miositogyn GT się przestawię bo lepszy w smaku, dostałam od gina próbki żeby sobie smakowo wypróbować co mi bardziej odpowiada :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam sie do innego ginekologa, czekam na potwierdzenie terminu. A już myślałam, że ten miesiąc będzie mój

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 lipca 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze w niedługim czasie wyznacza Ci wizytę :-)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 6 lipca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam w ostatnim cyklu mollers mama zamiast swoich suplementów ale jak się nie udało to wróciłam do starego zestawu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 13:42

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 lipca 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam gina na poniedziałek na 16:50 uuff to bardzo szybko :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 lipca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze ze tak szybko :-)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 lipca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Ja brałam w ostatnim cyklu mollers mama zamiast swoich suplementów ale jak się nie udało to wróciłam do starego zestawu.

    a jaki masz zestaw ? Ja mam na stałe tylko foliany z Solgar

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii przykro mi że wyszło jak wyszło. Naprawdę liczyłam że to nie schizy

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem wyczerpana dzis. Remont sie skonczyl dzis o 15 i od tego czasu caly czas dzis sprzatalam. Tyle sie napracowalam i nameczylam ze nie mam sily nawet sie spakowac nad morze. A jutro z samego rana wyjezdzamy. Ale jakos musze sie zebrac w sobie. Teraz popijam winko (bo moge) i odpoczywam. I nadal czekam na @ ktora dzis nie nadeszla. A jak tam u Was kochane minal dzien? <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja znowu u rodzinki, u siostry jestem na weekend, więc nie mam za bardzo czasu na śledzenie, ale nadrobie później :) miłego weekendu :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii dobrze, że już jutro wyjeżdżacie. Zajmiesz myśli czym innym.

    Zuzi, na samym początku brałam tylko folik, potem dołączyłam witaminę D, selen ze względu na tarczycę i od 3 dni pomyślałam o B kompleks. Wybrałam praktycznie całe opakowanie mollers mama ale stwierdziłam, że nie ma co się narazie wpędzać w koszta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 21:52

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny, pewnie znacie ale łapcie :) http://pantabletka.pl/jakie-witaminy-w-ciazy-opinia-analiza/

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ