X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 7 lipca 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny z samego rana <3

    U mnie seria niefortunnych zdarzeń nadal trwa... Wczoraj wróciłam o 2 w nocy z pogotowia bo mój mąż złamał sobie rękę na rowerze i jeszcze mu szyli :( zwolnienie do końca lipca i ja jestem teraz kierowcą. Ręka zagipsowana aż do barku - lepiej być nie może!

    A z tym wykresem OVU super sprawa wpisałam dzisiaj tempkę i wychodzi, że mam 3dc i dni niepłodne brawo :D nie wiem w zasadzie czy w ogóle miałam owulkę bo wydaje mi się, że nie z uwagi na infekcję. Powiem Wam, że jestem podłamana już w tym momencie wszystkim. Jedyne co pozytywwne, że w poniedziałek mam nowego ginekologa może on powie mi co mam robić, brać i coś podpowie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 07:26

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 7 lipca 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka miałaś owulkę jak się czujesz ? :D

    Jeju ja jestem zrezygnowana już ten miesiąc stracony chociaż na wykresie mi piszą, że czas współżycia bardzo dobry hahaha :D nie no hit!

    Dziewczyny a w ogóle dobrego weekendu ja miałam dzisiaj malować jeszcze zostało mi pół sypialni ale skoro mąż będzie na zwolnieniu to lewą ręką też da radę :P

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie dalej niskie temp.... Jestem w laboratorium, czekam na swoja kolej i pozniej 2 godz na kolejne pobrania.

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Zuzi... ale pech. Trzeba jednak szukać pozytywów - spędzicie razem więcej czasu + dobrze, że to ręka a nie noga bo byłoby trudniej w wiadomych sprawach :D

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • martysia28 Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć
    jakiś miesiąć temu zrobiliśmy badanie nasienia i ogólnie nie najgorzej- morfologia 4%, wszystko w normie prócz czasu upłynniania, który wyniósł 70 minut. Czy to może być przyczyną niepowodzeń? ruch postępowy 23%
    Myślę, aby w ciągu miesiąca pojechać do jakiegoś specjalisty w większym mieście jako że tutaj żaden lekarz nie ustalił przyczyny niepłodności a te monitoringi cyklu wychodzą drogo- zapłaciłam 600 zł/mc.

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    O kurcze Zuzi... ale pech. Trzeba jednak szukać pozytywów - spędzicie razem więcej czasu + dobrze, że to ręka a nie noga bo byłoby trudniej w wiadomych sprawach :D

    enka zastanawiam się nawet w przypadku ręki :D ha ha ha :P

    Abi daj znać jak będziesz miała wyniki <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martysia28 wrote:
    cześć
    jakiś miesiąć temu zrobiliśmy badanie nasienia i ogólnie nie najgorzej- morfologia 4%, wszystko w normie prócz czasu upłynniania, który wyniósł 70 minut. Czy to może być przyczyną niepowodzeń? ruch postępowy 23%
    Myślę, aby w ciągu miesiąca pojechać do jakiegoś specjalisty w większym mieście jako że tutaj żaden lekarz nie ustalił przyczyny niepłodności a te monitoringi cyklu wychodzą drogo- zapłaciłam 600 zł/mc.


    A probowałaś mierzyć progesteron 7 dni po planowej owulacji?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • martysia28 Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 7 lipca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    progesteron miałam robiony, na tej podstawie lekarz potwierdził owulację- i dodatkowo usg dopochwowe, gdzie nie było już pęcherzyka.
    zawsze progesteron był powyżej 20, 23.

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 8 lipca 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane. Niestety dzis nawiedzila mnie @. Takze zaczynam nowy cykl. Znow wszystko od nowa. Pogoda nad morzem tez nie zaciekawa. Oby Wasz poczatek dnia byl lepszy <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 8 lipca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholernie przykro Rubii :( ale teraz przynajmniej głowa czysta. Do kiedy się urlopujecie? :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 8 lipca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do konca tygodnia. Tak narzekalam rano na pogode a teraz takie ladne sloneczno swieci :-) tylko korzystac. Co tam u Was dziewczyny? Abi jak tam badania?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 8 lipca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa kochana zmien mi testowanie na 8 sierpnia :-) a Chasia zobaczyla dwie kreski wiec mozesz ja do siebie przeniesc :-) widzialam na jej wykresie

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 8 lipca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka jak tam u Ciebie testowalas czy @ przyszla?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 8 lipca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii teraz przynajmniej na urlopie nie zawracasz sobie głowy i się nie stresujesz :*

    U mnie bardzo intensywny tydzień dobiega końca, wczoraj jeszcze 30tka męża dla znajomych ojojoj co się działo. Ale ja pełna kontrola tylko 1 redd's ktoś musiał pilnować :) A zaraz przyjeżdża przyjaciółka z mężem i tym półrocznym synkiem, który tak miał mnie ostatnio zaczarować :D

    Jak mówiłam wcześniej OVU cykl wyznaczył mi już owulację i tak się wczoraj zastanawiałam, że faktycznie mogłam ją mieć.... miałam kilka objawów. Ale od infekcji już teraz chyba będzie spokój więc ja już sobie wykreśliłam ten mój lipcowy cykl i przestałam myśleć jakbym dostała @ czyli bez szans.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2018, 15:55

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 8 lipca 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :-) ja mus, e do wtorku poczekać na wyniki. W piatek na 18 mamy badanie nasienia (ostatnio zle napisalam bo pisalam ze w czwartek) i w sobotę robię test z MTC. Mamy zamiar odebrać wyniki nasienia i tego samego dnia umówić sie na wizyte, bo mielibysmy po drodze :-)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 8 lipca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czytałam Was cały czas, ale mam ostatnio naprawdę wielkiego LENIA! nic mi się nie chce... spałabym tylko. Ale wszystko wiem i kibicuje :)
    Rubi no skzoda ze jednak @ przyszła, trudno. Kciuki za nowy cykl :)
    Abi powodzenia z badaniami :)
    Zuzi faktycznie u Ciebie intensywny tydzien, ja z moim teraźniejszym nastawieniem to bym umarła.

    A ja to nie mogę się już doczekać mojej wizyty u lekarza, już troszkę się denerwuje. Ja mam syndrom białego fartucha, mimio ze bardzo lubie mojego lekarza i nie mam problemu z rozmową z nim, ale za to ciśnienie mam bardzo wysokie u niego. on to dobrze wie i sie troszke smieje, mierze cisnienie w domu i mu mowie za mam dobre :)

    Pozdrawiam Was bardzo gorąco :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 8 lipca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi zaktualizowałam listę :)

    Ciekawe jak Zgredka, chyba się nie odzywała jak poszło jej testowanie?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 8 lipca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa kochana na 8 sierpnia mi wpisz nie na 7. Jakas ladniejsza data 08.08.2018. Bedzie szczesliwa :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 8 lipca 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przed wyjazdem zrobilismy badania nasienia teraz czekam na wyniki. Zobaczymy co tam wyjdzie. Na szczescie Pani wysle nam mailem bo mowilam ze teraz tydzien nad morzem jestem a w poniedzialek mam wizyte u lekarza. Umawialam sie na nia z inna mysla ale trudno. Trzeba walczyc dalej.
    Abi trzymam kciuki za Twoje wyniki. Oby wszystko bylo dobrze <3
    Zuzi czyli ten cykl u Was na straty? Czy sa jakies szanse?
    Marcowa jestes usprawiedliwiona ze swojego zmeczenia <3 trzymam kciuki za wizyte

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 8 lipca 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję ze nam tez zgodza sie wyslać na maila. Rubii tez trzymam kciuki za Wasze wyniki :-)

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ