X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja nie wyspana bo brzuch mnie bolał nad ranem i co chwila się budziłam, dzisiaj sądny dzień i od razu wyniki, może to i lepiej że w piątek nam nie wypaliło bo czekalibyśmy na wyniki do środy. Pogoda to jakaś masakra grzmi, leje, świata nie widać, no może teraz trochę przestało ale nie zapowiada się na poprawę. Zuzi u Ciebie jak sytuacja? Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :) Wczoraj wypiłam zioła jakoś poprzednim razem wydawały się smaczniejsze :) Miłego dnia :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 lipca 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pogoda w kratkę raz słońce, a raz deszcz. Zwariować można ;)

    Tempka mi znów wzrosła, dzisiaj mam 37 st więc w sobotę miałam taki spadek. Zobaczymy ale nic nie czuję bo nie mam żadnych objawów! Piersi już praktycznie nie bolą tylko jeszcze trochę sutki. Poza tym nic. Wczoraj miałam w nocy zachciewajkę na kanapki z serem i pikantnym ketchupem co dziwne bo ja nie znoszę pikantnego :P Ale z racji tego, że nie doszukuję się na siłę objawów także na razie nic nie zapowiada:) Kawa smakuje tak jak zawsze ha ha :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Zuzi mi kawa też smakuje jak zawsze ;) także trzymam kciuki :)
    Nie odzywalam się, nie miałam kiedy, w do tego czuje się jak w 7 albo 8 misiacu. Nie wymiotuje Ale mdłości mam, siedzieć już długo nie mogę no i ciągle bym spala. Brzuch już mi coraz bardziej twardnieje jak dużo chodzę albo siedze, muszę się wtedy położyć i odpocząć. W każdym razie jeansow już nie zapne, bo po prostu jest za ciasno.
    Powiedzieliśmy już najbliższej rodzinie, najpierw tesciom, oszaleli z radości :)
    W mojej rodzinie też sie bardzo ucieszyli, ale też bardziej byli wzruszeni. A w sumie to nie powiedzieliśmy tylko pokazaliśmy. Ubralismy małemu koszulkę z napisem: będę miał rodzeństwo i jakiś obrazek z dziećmi :) nikt od razu nie zobaczył ale jak zaczęli czytać to sie mocno zdziwili:) juz beda szly zaklady czy chlopczyk czy dziewczynka.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa w takim razie odpoczywaj dużo :) Fajny pomysł z koszulką :) A Ty masz jakieś przeczucia dotyczące płci ?:) W wolnej chwili możesz mi zmienić na pierwszej stronie oczekiwanie na owulację :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczucia nie mam, ale moje przeczucie nie zdało egzaminu za pierwszym razem, więc teraz nawet nic nie myślę :) Ale moja siostra mówi ze jestem piękna to pewnie chłopak :P

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka przykro mi z powodu @. Takie opóźnienie dawało nadzieję... co Ci wpisać na pierwszej stronie?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa ale super !!! Jeju już sobie to wyobrażam jak musieli się cieszyć! :D My zaprosiliśmy teściów na niedzielny obiad i oni byli pewni, że chcemy im coś powiedzieć hahaha a tu klops :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi szkoda że u Ciebie też się rozkrecilo :( juz zmieniłam pierwszą stronę.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Marcowa ale super !!! Jeju już sobie to wyobrażam jak musieli się cieszyć! :D My zaprosiliśmy teściów na niedzielny obiad i oni byli pewni, że chcemy im coś powiedzieć hahaha a tu klops :D
    Czyli czekaja z niecierpliwoscia :) Tez na pewno sie bardzo uciesza kiedy juz sie uda. A macie marzenia jak to powiedzieć? Bo dla mnie takie : jestem w ciąży, to trochę suchar. Ale o synku właśnie tak powiedzieliśmy. Bo przy ciąży która straciłam to weszliśmy z ciastem, szampanem i oznajmilismy ze mamy co świętować, bo rodzina się powiększa. To już przy drugiej nie chciałam tego swietowania powtarzac.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze rodzina była zdziwiona, że tak długo nie mówiliśmy :P myśleli że normalnie piłam na ostatnich spotkaniach, więc pomyśleli,że w zeszłym tygodniu się sami dowiedzieliśmy.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej napalam się na sierpień :) U lekarza będę w 7 dc może coś mi jeszcze dorzuci na tą prolaktynę i mogłoby coś zaskoczyć... Dodatkowo ruszyłam z tymi ziołami. Byłoby świetnie mieć prezent na pierwszą rocznicę ślubu. To przyspieszenie okresu dało mi to że że nam wyjazd powinny być dni płodne :) Z tym że teraz nie mam pojęcia kiedy się spodziewać @. Ostatnio cykle 51,38,43 i teraz 28 dni to tylko temperatury mogę pilnować, chociaż teraz nie miałam skoku więc i owu nie było... Ale głowa do góry i walczymy dalej :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 lipca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oby ten wyjazd zaowocował :D :D naprawdę świetny prezent na pierwszą rocznicę :D trzymam kciuki, za wizytę u lekarza też. Daj znać co powiedział.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do piątku szybko zleci :) Dzisiaj wyniki nasienia będziemy mieć, a jutro moje wyniki testu z MTC na hiperprolaktynemie, także zobaczymy co tam u nas słychać :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 lipca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to też czekam na wyniki :) i racja do wizyty już szybko zleci.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 lipca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi ja też się jakoś na sierpień napalam może z racji urlopu!! :)

    Marcowa na pewno nie powiemy od razu, ja jestem za bardzo sceptycznie do wszystkiego nastawiona:) jeśli chodzi o poinformowanie to na pewno coś wymyślimy ze swoimi kreatywnymi umysłami tak normalnie to by nie przeszło :P nkt nie będzie się spodziewał bo jakoś od końca maja z nikim o tym nie rozmawiamy. Ja nawet z mamą nie gadam o tym. Nie chcę już zapeszać itd. Takie głupie jakieś przeświadczenie :D Mój za bardzo gadatliwy nie jest więc jemu to pewnie nawet przez myśl nie przeszło żeby mówić :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi ja też przestałam z kimkolwiek na te tematy rozmawiać :) Oczywiście od kiedy jestem na forum :) U ciebie jeszcze nic straconego :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 lipca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Zuzi ja też przestałam z kimkolwiek na te tematy rozmawiać :) Oczywiście od kiedy jestem na forum :) U ciebie jeszcze nic straconego :)

    ja mam to samo odkąd jestem na forum. Ja nawet mojemu mężowi już nie mówię kiedy mam płodne kiedy owulka jest normalnie jak było wcześniej. Zaczął sam się dopytywać a ja mu odpowiadam jak będzie to będzie i dużo luźniej:)

    Oj dziewczyny ale Wy mnie tu wszystkie czarujecie!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonił do mnie mąż. Jego wyniki w porządku, podobno morfologia mogłaby być lepsza ale wszystko w normie, od razu mógł skonsultować wyniki. Czyli wina też po mojej stronie, mam nadzieję że uregulujemy tą cholerną prolaktynę i będzie ok... Teraz czekam do jutra. Ajjj jak ja już bym chciała piątek.

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dzwonił do mnie mąż. Jego wyniki w porządku, podobno morfologia mogłaby być lepsza ale wszystko w normie, od razu mógł skonsultować wyniki. Czyli wina też po mojej stronie, mam nadzieję że uregulujemy tą cholerną prolaktynę i będzie ok... Teraz czekam do jutra. Ajjj jak ja już bym chciała piątek.

    Oj Abi dobrze, że ma dobre wyniki. Czekamy na Twoje. Trzymam mocno kciuki <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tyle dobrego w tej całej sytuacji, gorzej byłoby gdyby było coś z nami obojgiem. Ostatnie dni przez te badania i wizyty to mijają w mgnieniu oka :)

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ