X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 14 lipca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Trochę mnie nie było ale wracam do normalności.U mnie po prawie tygodniowym opóźnieniu przyszła @ ehh myślę że to przez podróż. Ale teraz już nie wiem jaki długi mam cykl poprzedni 27 ten 33. W tym cyklu odstawiam luteinę takie było założenie lekarza ( brałam ją na uregulowanie cyklu) chociaż ostatni coś zaszfankował.w tym zacznę pić ziółka ojca sroki 3 już cały cykl bo poprzedni tylko do owulacji gdyż nie chciałam mieszać z luteină.wprowadzam również wiesiołek i żel conceive plus i zobaczy co z tą artylerią. Co u was?
    Marcowa jak się czujesz? Jakieś dolegliwości? Rodzina powiadomiona?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2018, 16:02

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 14 lipca 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zgredka przykro mi :( Ale faktycznie ciekawe czemu zaszfankowało. U mnie też wszystko pod znakiem zapytania. Dzisiaj obniżyła mi się znacznie temperatura :( Pierwsze testowanie robię 21/07 :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 14 lipca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie delikatnie wzrosla dzisiaj zamiast spasc i te plamienie dziwne... Nie nakrecam sie, zobaczymy co bedzie dalej. Ciekawe jak u Marcowej rodzinka zateagowala :-)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 14 lipca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    U mnie delikatnie wzrosla dzisiaj zamiast spasc i te plamienie dziwne... Nie nakrecam sie, zobaczymy co bedzie dalej. Ciekawe jak u Marcowej rodzinka zateagowala :-)

    Abi a dzisiaj już nie plamisz ???

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 14 lipca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, cos tam rano delikatnie i znowu cisza i spokój, zobaczymy co jutro bedzie :-)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 14 lipca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to to plamienie implantacyjne :O <3 trzymam kciuki kochana!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 14 lipca 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    U mnie delikatnie wzrosla dzisiaj zamiast spasc i te plamienie dziwne... Nie nakrecam sie, zobaczymy co bedzie dalej. Ciekawe jak u Marcowej rodzinka zateagowala :-)
    No no może coś tak się wgryza ;)) 3mam kciuki

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 lipca 2018, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dziewczynki, rozkrecilo sie, cykl musial byc bezowulacyjny. Walczymy dalej :-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 lipca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Abi :-( musimy walczyc dalej. Ten cykl bedzie lepszy od poprzedniego zobaczysz kochana! <3
    Marcowa podziel sie z nami informacja jak twm rodzinka zareagowala na Twoje dobre wiesci :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 lipca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Rubii juz po wypoczynku? Oczywiście że bedzie lepszy, w piatek wizyta i liczę ze cos wymyslimy z tym ginkiem:-). Ogolnie pocwiczylam troszke dzisiaj, musze schudnąć bo sporo przytylam, zle sie ze soba czuje ostatnio...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 14:16

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak juz po wypoczynku. Jutro niestetu juz trzeba isc do pracy. Ale chociaz pogode mielismy ladna. Ja w poniedzialek ide do mojego lekarza a w czwartek ide do nowego. Ale ten cykl zaczal sie jakos dziwnie. Caly czas mam wysoka temperature ok 37 stopni. Moze przegrzana jestem :-) zobaczymy co jutro mi lekarz powie.
    Abi jak zajmiesz sie troszeczke soba to moze zapomnisz o staraniach i dobrze Ci to zrobi. Ja dzis tez sie strasznie nameczylam. Cale mieszkanie po remoncie posprzatane na blysk z myciem okien. Jestem wyczerpana dzis.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jak pocwiczylam to 8 poty wycisnelam, ale dalam rade, później jeszcze pogralismy w badmintona i jakos tak fajnie się czuje pomimo ze to nie byl nasz cykl. Od dzisiaj wrocilam do ziol ojca sroki bo w poprzednim jednak nie pilam :-) to napewno teraz fajnie po remoncie pomimo ze się napracowalas :-) możliwe ze od przegrzania taki Ci organizm zfixował :-) fajnie ze pogoda sie trafila :-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Abi ze sie nie zalamujesz i masz pozytywny nastroj na nastepny cykl. Bo to jest najwazniejsze. Jutro do pracy ale mi sie nie chce :-( za malo tego wolnego ;-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 lipca 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz może takie moje podejście ze wzgledu na zmiane lekarza, jutro wyniki nasienia beda i zobaczymy co on powie w piatek. Liczę ze na zbicie tej prolaktyny cos mi da. Ale i boje sie jak wyjda mi badania bo mialam nie mila sytuacje przed badaniem i sie wkurzylam takze zobaczymy ☺️

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 15 lipca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Tak juz po wypoczynku. Jutro niestetu juz trzeba isc do pracy. Ale chociaz pogode mielismy ladna. Ja w poniedzialek ide do mojego lekarza a w czwartek ide do nowego. Ale ten cykl zaczal sie jakos dziwnie. Caly czas mam wysoka temperature ok 37 stopni. Moze przegrzana jestem :-) zobaczymy co jutro mi lekarz powie.
    Abi jak zajmiesz sie troszeczke soba to moze zapomnisz o staraniach i dobrze Ci to zrobi. Ja dzis tez sie strasznie nameczylam. Cale mieszkanie po remoncie posprzatane na blysk z myciem okien. Jestem wyczerpana dzis.

    Strasznie się cieszę że udał Ci się urlop. Nowa siła i nowa energia do działania. Super:)

    Rubii lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 15 lipca 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dzisiaj jak pocwiczylam to 8 poty wycisnelam, ale dalam rade, później jeszcze pogralismy w badmintona i jakos tak fajnie się czuje pomimo ze to nie byl nasz cykl. Od dzisiaj wrocilam do ziol ojca sroki bo w poprzednim jednak nie pilam :-) to napewno teraz fajnie po remoncie pomimo ze się napracowalas :-) możliwe ze od przegrzania taki Ci organizm zfixował :-) fajnie ze pogoda sie trafila :-)

    Też staram się zająć sobie czymś głowę. Byłam biegać, rower też wrócił w łaski. Mam nadzieję że szybko nie odpuszczę

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 lipca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio to sobie stosowałam bo przeciez szybko mialam byc w ciazy to po rozwiązaniu sie wezme za siebie a jednak jest inaczej i dostrzeglam ze jest zle :-) plan mam takze dzialamy dalej :-) doczytam ksiazkę i trzeba spać bo jutro niestety juz poniedziałek :-( czekamy jutro na relację Marcowej :-)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 15 lipca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi teraz dopiero zobaczyłam, że u Ciebie się rozkręciło na dobre :( Dobrze, że masz siły nowy cykl nowe wyzwania! Ja już też się szykuję na nowy cykl bo mój ból piersi odszedł w niepamięć i szczerze nie mam żadnych objawów choćbym miała się doszukiwać na siłę :P Jedyne co to popłakałam się dziś o bzdurę do mojego męża sama się potem zastanawiałam co mi odbiło :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 22:24

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 lipca 2018, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi to ze nie masz zadnych objawow to jeszcze o niczym zlym nie swiadczy. Juz tu kiedys pisalam ze u mnie w cyklu w ktorym mi sie udalo to nie mialam zadnych objawow nic a nic. Nawet nie przypuszczalam ze moge byc w ciazy bo nic o tym nie swiadczylo. A tu dwie kreseczki byly. Takze nie skreslaj jeszcze tego cyklu i badz dobrej mysli :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 06:53

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 lipca 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane dziewczyny! Jak dzisiaj nastrój? U mnie lepiej ale coś pogoda się skiepściła rano jak szłam to było słoneczko. <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ