X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 12 lipca 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Abi znam ten ból. Jak miałam maraton szpitalny to pobierali mi krew z okolic pachy! bo nie mogli znaleźć żył a wszędzie miałam siniaki !

    Marcowa no u Ciebie to leń jest uzasadniony, ja nie mam nadziei w tym miesiącu :(

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 12 lipca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby uzasadniony, ale niestety nic w domu samo się nie zrobi ;)

    Co Ty Zuzi już nie ma nadziei?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 12 lipca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonyyy dziewczyny jak to jest mozliwe, że są te wpadki to ja nie mam pojęcia, dzisiaj o tym myślałam i się załamałam. Miałyśmy ten temat już, wiem, ale ja tak bardzo bym chciała, żeby Wam się udało. A tym co nie chcą się udaje. ostatnio znowu dzieciątko wylądowało w oknie życia i dzięki Bogu tam. Ciekawe czy ktoś je dostanie. bo pewnie bardzo dużo ludzi czeka w kolejce w ośrodkach adopcyjnych.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 12 lipca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Bonyyy dziewczyny jak to jest mozliwe, że są te wpadki to ja nie mam pojęcia, dzisiaj o tym myślałam i się załamałam. Miałyśmy ten temat już, wiem, ale ja tak bardzo bym chciała, żeby Wam się udało. A tym co nie chcą się udaje. ostatnio znowu dzieciątko wylądowało w oknie życia i dzięki Bogu tam. Ciekawe czy ktoś je dostanie. bo pewnie bardzo dużo ludzi czeka w kolejce w ośrodkach adopcyjnych.

    też się nad tym zastanawiam bardzo często. Ja po prostu chyba nigdy tego zrozumiem. Wiesz OVU ciągle przesuwa mi wykres... i już dzisiaj się po prostu zirytowałam. A ja jestem pewna, że owulkę miałam w okolicach 04/07 po prostu to czułam. No ale trudno, dzisiaj gorszy dzień chyba

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 12 lipca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wierzyła bardziej swoijemy ciału, skoro czułaś to pewnie była. Może wykres Ci się poprzestawiał, bo coś Cie brało?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 lipca 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam testować 21 ale już wiem też że na pewno nie będę bo jeśli nie ma skoku temp. to i nie ma fazy lutealnej a jeśli nie ma fazy lutealnej to jest też bez sensu. Co ma być to będzie. Ale mi się spać chce...

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 12 lipca 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no też właśnie. Dlatego testuję dla świętego spokoju 21.07 no chyba, że zdążę dostać @ w sumie już się mentalnie na nią przygotowałam więc nie będę zaskoczona :P ale nadal nie zgadzam się z OVU hahaha :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 12 lipca 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    ja miałam testować 21 ale już wiem też że na pewno nie będę bo jeśli nie ma skoku temp. to i nie ma fazy lutealnej a jeśli nie ma fazy lutealnej to jest też bez sensu. Co ma być to będzie. Ale mi się spać chce...

    Abi mnie to samo tylko u mnie już to trwa kilka dni. Nawet sobie zlecenia w tym miesiącu poodpuszczałam co by mieć więcej czasu w lipcu na lenistwo

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 lipca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba i odpocząć a co tam :)

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 12 lipca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć, nie odzywałam się bo z psim humorem nie ma co nikogo zadreczac. Wczoraj przyszły winiki nasienia meża. Jest lepiej bo morfologia wzrosła z 2% na 4% ale za to jest bez ruchu żołnierzy az 40%. Czekam na swoje wyniki ale beda dopiero w poniedziałek-wtorek.

    Boli mnie jajnik od poczatku cyklu i boje sie ze cos nie halo sie zrobilo ale no wizyta za 9 dni.

    zuzi_c słuchaj ciała. Moze sie odbyła tak jak mowisz a hormon jeszcze przoduje. Wierze że cykl nie jest stracony.

    ABI90 jak to moj lekarz powiedział by miec LUF naprawde musza byc inne parametry zle by tak mogolo byc.

    Marcowa odpoczywaj by bąbel pod serduszkiem rósł na zdrowego. Nudnej ciązy Ci zycze.;)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 12 lipca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Abi dzieki ze o mnie pytasz. U mnie dzid deszczyk pada caly dzien ale tak to mielismy bardzo ladna pogode caly czas. Sloneczko swiecilo na plazy sie opalilismy tak ze nas wszystko teraz boli. Troche pozwiedzalismy i sie polenilismy. Jutro wracamy do domu. Od razu czlowiek lepiej sie czuje po takim wypoczynku. Az chcialo by sie ciagle tak leniuchowac. A poza tym 19 lipca jestem zapisana do nowego lekarza zobaczymy co on mi powie i czy cos poradzi.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 12 lipca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Czesc dziewczyny. Abi dzieki ze o mnie pytasz. U mnie dzid deszczyk pada caly dzien ale tak to mielismy bardzo ladna pogode caly czas. Sloneczko swiecilo na plazy sie opalilismy tak ze nas wszystko teraz boli. Troche pozwiedzalismy i sie polenilismy. Jutro wracamy do domu. Od razu czlowiek lepiej sie czuje po takim wypoczynku. Az chcialo by sie ciagle tak leniuchowac. A poza tym 19 lipca jestem zapisana do nowego lekarza zobaczymy co on mi powie i czy cos poradzi.

    Rubii to super, że sobie wypoczeliście. Najważniejszy jest reset :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 lipca 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ksiazke w reku i juz sobie leze, co ma byc to bedzie, pewnych rzeczy nie przeskoczymy, musze cierpliwie czekac na wyniki nasienia i wizyte :-)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 13 lipca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) Widzę, że nasz wątek podupada, mało nas więc nic dziwnego :)
    Dziewczyny ja wyjeżdżam na weekend, najpierw do teściów powiedzieć o ciąży a później do moich rodziców, wiec zabieram się za pakowanie a Wam życzę miłego weekendu :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 13 lipca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    hej :) Widzę, że nasz wątek podupada, mało nas więc nic dziwnego :)
    Dziewczyny ja wyjeżdżam na weekend, najpierw do teściów powiedzieć o ciąży a później do moich rodziców, wiec zabieram się za pakowanie a Wam życzę miłego weekendu :)

    no to powodzenia! Daj znać jak zareagowali :) No szkoda, że wszystkie dziewczyny pouciekały :( Ciekawe co ze Zgredką i Enką

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 lipca 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz pora urlopów, wyjazdów... MMiejmy nadzieję że wszystko wróci do normy. Marcowa powodzenia :) i wzajemnie udanego weekendu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 13:53

  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 13 lipca 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam do Was pytanie, szczegolnie do dziewczyn, ktore "czuja" owulacje.

    Najczesciej klucie w jajnikach, widoczny sluz, spadek temperatury, bol piersi po, etc

    Czy takie objawy rowniez sie pojawiaja w cyklach bezowulacyjnych?
    Tak jak wspominalam gin powiedzial ze zedne jajeczko nie jest gotowe I albo cykl bezowulacyjny albo bedzie za pare dni. Jednak jeden dzien po wizycie czylam jajniki jak na owulke nawet byl spadek temperatury ale po piersi mnie nie bolaly a w innych cyklach bolaly czesto po owulace.

    I nie wiem czy nasz organizm tez "daje nam znaki" ze byl cykl bez owulacyjny :(

    Jezeli faktycznie byl bezowulacyjny nawet nie wiem czy mam go liczyc jako cykl staran czy nie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 15:35

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 lipca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam miec bezowulacyjny ale cos tam czuje. I to jest taki bol jak miesnie bola przy przeziebieniu + kłucie. Nie mam pojecia czy to owulacja, nadal mam niskie temperatury. Za tydzień mam wizyte to zobaczymy co powie lekarz.

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 13 lipca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Aneciu moj gin powiedzial że moga być objawy owulacji a jednak jej nie byc. To sie nazywa przygotowanie organizmu na jajeczkowanie ale nie dochodzi do pekniecia pecherzyka.

    Odebrałam dzis wyniki prolaktyny jest juz w normie, ale homocysteina mi wzrosła od marca z 11,9 na 12,4. Martwie sie. Boje sie ze ten kwas foliowy nie jest u mnie przetwarzany. i juz mam obawe ze zjde i bede miala dziecko z wadami cewy nerwowej. Nie ma jak sobie montować problemy...

    Marcowa powodzenie, życzę by wszystych wieści ucieszyły;)

    Rubii nowy lekarz nowa szansa. Dobrze że zregenrowałaś się i nabrałaś nowej mocy;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 lipca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro lece na prolaktyne z pbciazeniem :-) badanie nasienia jednak w poniedzialek z racji serii niefortunnych zdarzen w piatek 13 :-) i skoro piatek 13 to w 27 dc zaczelo się jakies plamienie, zobaczymy co przyniesie jutro :-)

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ