X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze, mniej się myśli:)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi super ze u Twojego meza wszystko ok. Ja dzis mam wizyte na 17 u mojego lekarza zobaczymy co mi powie. Tez mu pokaze wyniki meza ale wszystko ok u niego to ze mna jest jakis problem. A w czwartek ide do nowego Pana Doktora zobaczymy jak to bedzie.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Wam wyszła morfologia?? Bo mi mój przywiózł te wyniki i ta morfologia 2% a norma od 4%, chociaż jak ta kobieta mu powiedziała ze dobre to ja już nie wiem :|

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas morfologia 35% wyszla o ile dobrze patrze na te wyniki.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOO to u Was zuper. No nic, zobaczę co powie w piątek lekarz :)Mogłabym zadzwonić o szybszą wizytę poprosić bo już jutro wszystkie wyniki będę miała ale już nie chcę wychodzić na panikarę :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To skoro dzisiaj masz wizytę to trzymam kciuki za dobre wieści :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ilosc plemnikow to 60 mln a jak u Was jest? Zywotnosc plemnikow w ciagu 30 min obserwacji to 85%

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczba w 1ml 26,6 ml a w ejakulacie 82,6mln ale nie mam takiego podpunktu jak żywotność...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wstępną ocenę makroskopową: upłynnienie, objętość, pH, Lepkość i Aglutynację. Następny pkt Ruchliwość i liczba plemników ( klasyfikacja wg W.H.O)
    Ruch postępowy szybki(typ a) , ruch postępowy wolny (typ b) , ruch niepostępowy (typ c) , nieruchome (typ d),typ a+b, liczba plemników i później kolejny pkt Morfologia plemników i tu sporo podpunktów ale to dotyczy budowy

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przepraszam że tak uciekłam ale musiałam odetchnąć. W pracy od groma roboty, w domu też nerwowo (przyznam, że wziełam partnera na przetrzymanie i zanim się nie ogarnie to nie odpuszczę). Także jestem jakaś zrezygnowana i przygnębiona. Czekam bez emocji na @.

    Zgredka i Abi szkoda, że Wam się nie udało - było tak blisko :(

    Marcowa, bardzo fajnie to wymyśliłaś :) My chyba byśmy po prostu kupili smoczki :)

    Zuzi, już masz zachcianki? :D trzymam kciuki! :*

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 16 lipca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Najbardziej napalam się na sierpień :) U lekarza będę w 7 dc może coś mi jeszcze dorzuci na tą prolaktynę i mogłoby coś zaskoczyć... Dodatkowo ruszyłam z tymi ziołami. Byłoby świetnie mieć prezent na pierwszą rocznicę ślubu. To przyspieszenie okresu dało mi to że że nam wyjazd powinny być dni płodne :) Z tym że teraz nie mam pojęcia kiedy się spodziewać @. Ostatnio cykle 51,38,43 i teraz 28 dni to tylko temperatury mogę pilnować, chociaż teraz nie miałam skoku więc i owu nie było... Ale głowa do góry i walczymy dalej :)

    ABI jak dużą masz prolaktynę jeśli mogę zapytać?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 16 lipca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2% morfologii to mało trochę ale mojemu w ciągu 3 miesięcy po suplementach wzrosło do 4%

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 lipca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wyszlam od doktora. Wyniki meza idealne to ja mam problem. Dzis 9dc Endometium 3,2 na lewym jajniku pecherzyk 9,3 zobaczymy co ten cykl przyniesie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 16:32

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    ABI jak dużą masz prolaktynę jeśli mogę zapytać?
    Prolaktyne mam prawie 750, w sobote robilam test na prolaktyne czynnosciową i jutro wynik. W piątek wizyta :-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby ta kobietka w Bocianie powiedziala ze nie ma sie czym martwic ale zobaczymy....

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii czyli pecherzykbrosnie, ja bede w 7 dc, ciekawe czy tym razem cos będzie ciekawszego jak ostatnio...

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 lipca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos tam rosnie Abi. Kolejna wizyta w 12 dc. U mnie pecherzyki rosna i ladnie pekaja ale nie dochodzi do zaplodnienia nie wiem co moze byc tego przyczyna :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4121 1751

    Wysłany: 16 lipca 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    2% morfologii to mało trochę ale mojemu w ciągu 3 miesięcy po suplementach wzrosło do 4%

    Jakie brał suple?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 16 lipca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jakie brał suple?

    Fertilman + wit c musującą bo innej nie chce pic + maca w kapsułkach + 2 cykle moje czyli jego kwiecien, maj, polowa czerwca ziola o.sroki.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 16 lipca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Prolaktyne mam prawie 750, w sobote robilam test na prolaktyne czynnosciową i jutro wynik. W piątek wizyta :-)


    jejku to strasznie duza Ci wyszła. Mam nadzieje ze to ze stresu bo mnie z 36 na 19 trwało 3 miesiace zeby zbic. Trzymam kciuki by to była stresowa prolaktyna ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ