X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 16 lipca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Cos tam rosnie Abi. Kolejna wizyta w 12 dc. U mnie pecherzyki rosna i ladnie pekaja ale nie dochodzi do zaplodnienia nie wiem co moze byc tego przyczyna :-(

    Rubi musisz sie dowiedziec co jej tego przyczyną. Też się boje że mi sie tak okaże... Wsobote mam wizyte i to bedzie 21 dc. 20 dc mam miec owulacje... no zobaczymy czy wogole beda jakies dobre wiesci.

    Odebralam dzis wyniki z wit B12 i jest w porzadku. Wiec albo za ta homocysteine kwas foliowy odpowiada albo rozkładam ręce..

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 lipca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka to trzymam kciuki za ppzytywne wiesci i za piekna owulke.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyszlo prawie 750 ale norma byla do 490 ;-) różne normy mają w laboratoriach bo różne jedostki :-) jutro wyniki z czynnosciowej :-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 lipca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi kciuki mocno zacisniete za dobre wyniki.

    Od kiedy pisze z Wami na forum to juz nie zadreczam swojego otoczenia a w szczegolnosci meza swoimi przemysleniami i zlymi nastrojami. A dzis sam maz pytal kiedy mam owulke zeby wiedzial kiedy przyjechac. Kiedy to ja zawsze zwykle nalegalam zeby byl. A tu taka mila odmiana.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 lipca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Cześć dziewczyny, przepraszam że tak uciekłam ale musiałam odetchnąć. W pracy od groma roboty, w domu też nerwowo (przyznam, że wziełam partnera na przetrzymanie i zanim się nie ogarnie to nie odpuszczę). Także jestem jakaś zrezygnowana i przygnębiona. Czekam bez emocji na @.

    Zgredka i Abi szkoda, że Wam się nie udało - było tak blisko :(

    Marcowa, bardzo fajnie to wymyśliłaś :) My chyba byśmy po prostu kupili smoczki :)

    Zuzi, już masz zachcianki? :D trzymam kciuki! :*


    Nie nie nic jeszcze nie mam:) raczej czekam na następny cykl! :) :D

    A co tam z ukochanym ? Coś poważnego ?

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 lipca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi kochana czuje ze w tym cyklu bedzie u Ciebie zielone swiatelko. Mam dobre przeczucia <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 lipca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Zuzi kochana czuje ze w tym cyklu bedzie u Ciebie zielone swiatelko. Mam dobre przeczucia <3

    ja tylko wiem jedno... odkąd się staramy czyli od marca ale od 3cykli tak poważnie to pierwszy cykl w którym jestem bardzo wyluzowana. Tylko to mogę przyznać zupełnie bez stresu. I stąd też moje niepokoje bo przyznaję dziewczyny bez bicia... kochaliśmy się chyba w same niepłodne ! hahah na to wychodzi :P Niby mam akurat w rzekomy dzień owulacji a wtedy miałam infekcję i średnio miałam "chęci" no ale!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ma być dobrze to będzie dobrze :-) ja 10km z kijami przeszlam i tez jakos mi lepiej :-) ogolnie to mam te same odczucia co Rubii ze spokojniejsza jestem dzieki forum :-)

    Rubii lubi tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Jak ma być dobrze to będzie dobrze :-) ja 10km z kijami przeszlam i tez jakos mi lepiej :-) ogolnie to mam te same odczucia co Rubii ze spokojniejsza jestem dzieki forum :-)

    o super :) Ja właśnie uraczyłam się czerwonym winem :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi do testowania zabraniam pić :D Tak na wszelki wypadek ;) A w sobotę obie topimy smutki w kieliszku :P Ukochany poczuł się osaczony przytulaniem, już ja mu teraz pokażę! ;) Rubii zazdroszczę takiej postawy męża.

    zuzi_c, Rubii lubią tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 16 lipca 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Zgredka przykro mi z powodu @. Takie opóźnienie dawało nadzieję... co Ci wpisać na pierwszej stronie?
    Hej! Marcowa może ,czekanie na owulacjé bo szczerze nie wiem teraz jak wyliczyć kiedy powinna być@.

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka ja mam to samo ze nie wiem kiedy sie @ teraz spodziewac :-)lukam wiesiolka i spac :-) dobranoc :-)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 17 lipca 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też podobnie. W zeszłym miesiącu tak mi się wszystko pierwszy raz w życiu rozregulowało, że już nic nie wiem -.-

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 17 lipca 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    U Was też taka kijowa pogoda ? :( strasznie zimno i pada...

    U mnie tempka już spadła więc czekam na @

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 17 lipca 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    A propo wiesiołka Abi łykasz go tak jak jest zalecane? Np. Na moim opakowaniu mam że 3×1
    U mnie od polowy czerwca temp nie spada poniżej 30 co jak na ten kraj jest dziwne w dodatku bez kropli deszczu...

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pogoda też masakryczna, Zuzi trzymaj się kochana, nie możemy tracić wiary że się nie długo uda ;) Zgredka ja łykam 3x2 ja mam 500mg i tak mialam w ulotce wiec też łykam zgodnie z zaleceniami. U mnie problem jest z wyznaczeniem owulacji wiec w poprzednim cyklu łykałam go do 14 dc bo temperatura mi nie wskazała nic.

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    U mnie też pogoda średnia, czasem przebije słońce, wiec mam nadzieję, że się rozpogodzi :)
    Miłego dnia :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 lipca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już mamd zisiejsze wyniki prolaktyny test z mtc
    Na czczo 405 mIU/l (norma 102-496)
    Po 1 godz mtc. 3398 mIU/l
    Po 2 godz. 2090 mIU/l

    Prolaktyna wyszła 8x wyższa po godzinie co wskazuje na hiperprolaktynemię czynnościową. Jedyne pocieszenie że na czczo spadła w porównaniu do poprzedniego miesiąca. Walczymy dalej. :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 17 lipca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi kochana a powiedz mi Ty te wszystkie badania robisz prywatnie czy na skierowanie?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 lipca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety robię prywatnie. Na szczęście to nie są jeszcze straszne koszty, chociaż jeśli się wszystko zsumuje to troszkę wychodzi. Jest o co walczyć także walczymy :)

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ