X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja slyszalam ze o witaminie E sie mowi ze jest krolowa plodnosci. Widac D tak samo dziala. To super ze Ci pomaga tez musze sobie zakupic wit D i E. Ja tez zagladam codziennie na forum. Jestescie wciagajace :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niezawsze się odzywam ale cały czas Was czytam :) Najważniejsze, że wiecie z czym się mierzycie czy to z bezowulacyjnymi cyklami czy też prolaktyną. Ja się zastanawiam nad sprawdzeniem prolaktyny bo moje hashimoto sprzyja. Właśnie, jak tam Zuzi? U mnie narazie nie ma plamień więc jest szansa, że wszystko wróciło do normy i @ pojawi się tak jak powinien ufff

    Co do witamin to warto też zwrócić uwagę na wit z grupy B :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 13:42

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się wściekam bo chcę wystawić ogłoszenie na olx i muszę potwierdzić nr telefonu kodem z smsa który wcale nie przychodzi :D wrrr złośliwość rzeczy martwych :) U mnie za wysoka prolaktyna = cykle bezowulacyjne. Ginek powiedział ze prolaktyna blokuje owu.

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka a moze @ sie nie pojawi? Czego Ci zycze oczywiscie jak i kazdej z nas <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 lipca 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) czytam Was cały czas, kibicuje, ale nie mam sił na pisane. Okropnie się czuję, cały czas mdłości.
    Pozdrawiam Was.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 lipca 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziewczyny jestem :)

    U mnie bez zmian, cytologia wyszła dobrze, testuję 21.07. Objawów brak ale mam takie na @ nawet wzięłam nospę bo tak mnie brzuch bolał

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 21 juz coraz blizej Zuzi. Trzymamy bardzo mocno kciuki za Ciebie <3

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, chociaż w tym miesiącu zupełnie nie mam nadziei. Nie uzupełniłam nawet zapasów testów ;) Abi a przy podwyższonej prolaktynie miałaś nieregularne cykle? Zuzi, 3 cykl starań jak narazie dzięki Marcowej jest szczęśliwy więc super jakbyś też zaskoczyła :) Nasza forumowa mamuśko, tak samo kiepsko czułaś się w pierwszej ciąży? :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze Enka bedziesz miala mile zaskoczenie tak czuje <3
    Biedna Marcowa zle sie czuje kochana moze odwiedzaj nas czesciej to my Ci poprawimy nastroj chociaz troszke moze ;-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewuszki moje kochane. Miałam kiepską końcówkę w pracy trochę stresu brzuch rozbolał mnie tak, że musiałam wziąć nospę :( a teraz kiebelek i coś z żołądkiem mi się dzieje. Pewnie od stresu ech

    Enka wszystko możliwe póki nie ma @ ! <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi kochana nie stresuj sie bo dzidzi zaszkodzi :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi, słyszałam o przypadku jak dziewczyna dostała strasznej biegunki a to się okazało, że organizm tak zareagował na ciążę :p

    Rubii lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Zuzi, słyszałam o przypadku jak dziewczyna dostała strasznej biegunki a to się okazało, że organizm tak zareagował na ciążę :p

    ja już mam tak 2gi raz w tym cyklu. I bulgocze. A wy dziewczyny mi same wmawiacie !!!! <3 :D

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulgocze bo to mala fasolka sie tam zagniezdza :-)

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Bulgocze bo to mala fasolka sie tam zagniezdza :-)

    no szalona !!!

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    no szalona !!!
    Pozytywnie nastawiona :D

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Laseczki, czytam Was ale w pracy tak nie bardzo mam kiedy miedzy tymi dziecmi napisać. ten sie nudzi, tamtemu sie bajka nie podoba, a to ten Paaaaani jutro bedzie tort i tak wkółko. Co chce cos napisac to Panni Michał sie posrał... nie da sie dopołudnia złożyć treściwego zdania bez ****.

    Wczoraj był dzień eufori bo pojawił sie cien owulacji dzis ten cien jeszcze słabszy nie wiem czy to nie wina jakości moczu... Wczoraj tempka wzrosła do 36,86 a dzić 36,06. Wiec ogarnianie temperatury nie dla mnie kompletnie.

    Zuzu_c pomimo tego co piszemy nie montuj sobie za bardzo bo zderzenie z rzeczywistością bedzie bolesne. Trzymam strasznie kciuki by straczka była na ciążę;P

    Marcowa powoli dojdziesz do siebie i jak tylko nabierzesz siły poklikaj coś pociesznego;)

    ABI90 rozumiem że jeszcze leków na ta prolaktyne nie dostałas? U mnie tez podejrzewali ze te rozregulowane @ byly nie z powodu miesniaka lecz podwyzszonej prolaktyny. Poki co jak prolaktyna spadła to od 3 miesiecy cykle 32-34 dni. I oby tak dalej albo wcale;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 19:43

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 lipca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Czesc Laseczki, czytam Was ale w pracy tak nie bardzo mam kiedy miedzy tymi dziecmi napisać. ten sie nudzi, tamtemu sie bajka nie podoba, a to ten Paaaaani jutro bedzie tort i tak wkółko. Co chce cos napisac to Panni Michał sie posrał... nie da sie dopołudnia złożyć treściwego zdania bez ****.

    Wczoraj był dzień eufori bo pojawił sie cien owulacji dzis ten cien jeszcze słabszy nie wiem czy to nie wina jakości moczu... Wczoraj tempka wzrosła do 36,86 a dzić 36,06. Wiec ogarnianie temperatury nie dla mnie kompletnie.

    Zuzu_c pomimo tego co piszemy nie montuj sobie za bardzo bo zderzenie z rzeczywistością bedzie bolesne. Trzymam strasznie kciuki by straczka była na ciążę;P

    Marcowa powoli dojdziesz do siebie i jak tylko nabierzesz siły poklikaj coś pociesznego;)

    ABI90 rozumiem że jeszcze leków na ta prolaktyne nie dostałas? U mnie tez podejrzewali ze te rozregulowane @ byly nie z powodu miesniaka lecz podwyzszonej prolaktyny. Poki co jak prolaktyna spadła to od 3 miesiecy cykle 32-34 dni. I oby tak dalej albo wcale;)

    Taka_Babka nie sądzę, że sraczki są na ciążę hahaha :D <3 nie nie ja sobie nie wkręcam nie ma absolutnie po co :) ale brakiem 2 kresek też się nie dołuję :) Uważam, że na każdą przyjdzie czas <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 18 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nas można liczyć :D o kurczaczki, Taka_Babka to Ty pracujesz w przedszkolu? Musisz być niesamowicie cierpliwa :p

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Taka_Babka nie sądzę, że sraczki są na ciążę hahaha :D <3 nie nie ja sobie nie wkręcam nie ma absolutnie po co :) ale brakiem 2 kresek też się nie dołuję :) Uważam, że na każdą przyjdzie czas <3
    To my niedobre Cie nakrecamy caly czas ;-) ale masz racje kazda z nas ma zapisany swoj los gdzies na gorze i do kazdej z nas w soim czasie przyjdzie ta upragniona chwila

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ