X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 lipca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już swoje chyba wypłakałam jak myślałam, że w ciążę zachodzi się od tak:) Teraz już łatwiej. Akurat w moim przypadku już od tamtej pory nie zdarzyło mi się płakać i jakoś staram się przyjmować to na klatę. Wiem, że wiele z nas bardzo to przeżywa i co miesiąc nie radzi sobie z emocjami i też to rozumiem i szanuję. Mi jest po prostu smutno ale przyjmuję kolejny cykl z otwartymi ramionami :D Poza tym ja nastawiam się na sierpien bo wtedy mam URLOP ! <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzis ostatnia noc w samotnosci. Jutro maz wraca ale ciezko jest sie starac o dzidzie jak sie ma meza tylko w weekendy. Czuje ze nam sie dopiero uda jak maz juz bedzie caly czas w domku a tak to nie namy szans

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka90 mialam nieregularne cykle 51,43,38 teraz 28dni.
    Taka babka dostalam tylko ten Solderol na recepte ale teoretycznie teraz wynik wyszedl prolaktyna 405 a norma do 496 wiec poczekam do piatku bo dopiero mam wizyte ;-) mielismy miec na czwartek dopiero wynik nasienia i dlatego tak sie umowilam, ale nastapila zmiana kliniki ;-) nie bylo mnie od wyjscia z. Pracy bo troche spraw do ogarniecia mialam + 20km rowerem :-)lepiej sie czuje, moze to endorfiny :-)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to taka specyfika pracy czy tylko tymczasowo w delegacjach?

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Na nas można liczyć :D o kurczaczki, Taka_Babka to Ty pracujesz w przedszkolu? Musisz być niesamowicie cierpliwa :p

    Kochane jestem rehbilitantem w fundacji...i w okresie wakacji nie jestem złamana suką która każe ćwiczyć lecz terapeutą i robimy wakacje i atrakcje. Normanie na codzień mam pod opieka na godzine 1 odobę czy w sumie wychodzi że na dniówce 7 osób. A że pracuje z niepełnosprawnością umysłową... zespól downa, autyzm, srednie male upośledzenie naprawde wolałabym pracować fizycznie. Płacz na każdym kroku, sranie pod siebie, brak higieny... to takie duze dzieci...

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 lipca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj to duzo serca i duzo cierpliwości trzeba mieć w tym zawodzie...

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 18 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    A u mnie dzis ostatnia noc w samotnosci. Jutro maz wraca ale ciezko jest sie starac o dzidzie jak sie ma meza tylko w weekendy. Czuje ze nam sie dopiero uda jak maz juz bedzie caly czas w domku a tak to nie namy szans

    Widzę że też masz rzadko męża w domu.. moj jest strażakiem i ratownikiem medycznym. pracuje na dwie zmiany.. rzadko jest w domu. Dwa kredyty zobowiązują... Czasem mu powiem o owulacji to sprawi by był w domu ale częściej go nie ma... A dziś 3 dzień z rzędu mowie-ze jest sexi to słyszę ze go traktuje protekcjonalnie.
    Oczywiście było ekstra ale czułam sie jak przedmiot jak nigdy a na pytanie czy bylo to z chęci czy jak to powiedział ze podniecam go zawsze i wszędzie ale mamy byc normalni..

    Zatem dystans do celu dziewczyny:)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 lipca 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie ze faceci jakoś inaczej podchodzą do tego tematu... Ja mojego jutro moze wykorxystam w koncu :-) tydzień abstynencji to juz za duzo, @ pokrzyżowala plany.

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 lipca 2018, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz do polowy wrzesnia bedzie w delegacjach. Pozniej juz ma obiecane ze bedzie wyjezdzal na jeden dzien i wracal do domu albo gora na dwa dni a nie na tydzien jak jest teraz. Takze musze tylko cierpliwie czekac. Mojemu mezowi bardzo zalezy na tym aby nam sie udalo. Ja juz przestalam mu mowic kiedy mam owu to sam sie dopytuje kiedy ma byc. Mila odmiana.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 lipca 2018, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze że jesli do września sie nie uda to beda zmiany ale wierze ze uda się szybciej :-)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się, już mi troszkę lepiej, zajadam się bananami i migdałami :D
    Dziewczyny podoba mi się Wasze podejście, nie smecicie i bije pozytywną energią, brawo! ;D Tak trzymać, to bardzo ważne :)
    Może wiruskow troszkę prześle?
    #######&&&&&&&&& ;)
    A czy miałam tak w ciąży z synem? Nie, nic a nic. Jedyne co to nie mogłam długo stać w jednym miejscu. Już w rodzinie mówią ze może to dziewczynka. Zobaczy się :)
    Muszę niedługo wykonać pakiet badań, a że robię wszystko prywatnie to trochę pójdzie pieniążków, ale wiadomo ze na taki cel w ogóle nie szkoda :)
    Pozdrawiam Was i miłego dnia :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi to już niedługo. Do września szybko zleci i będziesz miała męża przy sobie :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi wytrzymasz z testowaniem do 21go? :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Zuzi, słyszałam o przypadku jak dziewczyna dostała strasznej biegunki a to się okazało, że organizm tak zareagował na ciążę :p
    Ja może nie miałam strasznej biegunki, ale coś tam było nie tak na początku :p

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 lipca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa super ze juz sie lepiej czujesz i do nas wrocilas. Moze faktycznie to bedzie dziewczynka jak w ciazy z synkiem tak nie mialas ;-) a chcialabyc miec teraz coreczke czy synka?

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 19 lipca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Zuzi wytrzymasz z testowaniem do 21go? :)

    wytrzymam ! :) <3 Marcowa super, że u Ciebie wszystko okej! Który to już tydzień ????

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 lipca 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 7+3 :) muszę chyba suwaczek sobie ustawić :)
    Chyba chłopca;) ja nie jestem zbyt dziewczęca :P wiec kiteczki i sukieneczki to nie mój styl ;) ja byłam chlopaciara za dzieciaka więc moja córka też by była ;) wiadomo pierwsze zdrowie a już płeć obojętnie :) ale pogadac sobie mozna. Mysle ze chlopcy razem dobrze by się dogadywali a i pokój mieliby razem to też lepiej :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Zuzi za wytrwałość :D Rubii trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :) Marcowa super że czujesz się lepiej :)Ja już w pracy, do 12 mam spokój :)

    Marcowa2017.23, Rubii lubią tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 lipca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi jest silna babka i wytrzyma i bedzie nas do ostatniej chwili trzymac w niepewnosci. Ja bym nie wytrzymala ale to ja jestem tylko taka niecierpliwa ;-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 19 lipca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa superrr już 7 :O ale to leci ! <3

    Rubii chyba jeszcze by nic nie wyszło także wstrzymuję się do soboty ale tak jak miałam z tyłu głowy jakieś tam mysli tak teraz już szykuję się na @ mówię to serio serio:)

    Kochane a jak u Was nastroje ??? Też taka kijowa pogoda cały czas ? U mnie bardzo, w pracy jestem sama bo kolega na urlopie więc zadań mi nie brakuje

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ