X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 19 lipca 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Niestety nie mam dobrych wiesci. Pecherzyk rosnie ale endometrium nic. 3,4 mm tak jak w poniedzialek. Ten cykl stracony zalamalam sie. Ten lekarz zmieni mi clo w nasgepnym cyklu na inny lek, przepisal mi ovarin, estrofem i wit d3. Jestem zalamana w nastepnym cyklu mam zrobic hormony. Znow noc z tego juz sil mi brak :-( a mowil ze maz ma nasienie jak za dwoch chlopa

    Kochana zrobisz badania i będzie wiadomo. Ja też biorę ovarin i w tamtym cyklu byłam zadowolona.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 lipca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii przykro mi :-( aj i znowu pod górkę... Dzisiaj jesteś załamana ale probujcie, nie zawsze lekarze maja racje wiec dzialajcie i tak. A jesli nie to trzeba zbierać sily na nowy cykl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu juz nie ma szans w 12 dc mam endo 3,4 porazka. Nigdy takiego nie mialam. W poniedzialek do szpitala mam isc do niego na monitoring juz na nfz wtedy i powie mi co dalej robic. Ale z tego cyklu nic nie bedzie. Nafaszerowalam sie lekami ktore mi dal i sie uzalam nad soba. Wybaczcie ze Wam smece ale mam podly nastroj teraz :-(

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa mozesz mi usunac testowanie w tym cyklu nie bede. Wpisz oczekiwanie na nowy cykl ehh :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:56

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 19 lipca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubiii strasznie mi przykro :( Jak Ci zmieni te leki to może od razu się wszystko poprawi. Dodatkowo trochę wina i trzeba być dobrej myśli. Ja o swoje endometrium też się strasznie martwię bo w momencie odstawiania antykoncepcji miałam 4mm. Boję się tych monitoringów (że wyjdzie coś nie tak) więc się łudzę, że nie będę musiała ich prowadzić. W którym cyklu starań zaczęłyście monitorować?

    Marcowa, ja od razu jak wspomniałaś o tych mdłościach pomyślałam 'oho pewnie dziewczyna' :)

    Zuzi, @ już przyszła? U mnie narazie nic ale pewnie pojawi się jutro jak już zacznę sobie coś wmawiać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:23

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 19 lipca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pobiegać żeby mózg zresetować. Dzis na forum same zle wiesci... odebrałam wyniki kwasu foliowego i za wysoki... Jak nie urok to sraczka...

    Zaczyna mmie martwić brak wiedzy na temat endometrium i owulacji..;( To nie tak wszystko miało wyglądać. Miał być sex z przyjemności raz czy drugi i ciach II kreski a pozniej sex ze szcześcia a nastepnie z zachcianek hormonów a pozniej zeby poród wywołać a nie zeby trwały te starania i trwały..

    Rubii jakie badania Ci lekarz przepisał?

    enka90 lepiej zrobić monitoring i wiedzieć na czym się stoi niż błądzić ślepo. Badz dzielna ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 lipca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie:
    https://zapodaj.net/98a36d4efff9a.jpg.html

    Jak ktos go rozczyta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:55

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko się odczytać ;D tylko tego ostatniego nie moge odczytać. Ale myśle że warto żebys zrobiła. Może to będzie kolejny krok do przodu. Lepiej teraz niż za rok.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poczatku nowego cyklu mam zrobic te badania. Mowil ze kosztowne sa ale konieczne. Wiec zrobie

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wydaje miesięcznie na badanie średnio 100-230 zl + wizyty u lekarza prywatnie... Jest to jedyny cel na który nie szczędzę pieniędzy. Rubii warto naprawde warto
    <przytul> ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testosteron, SHBG, LH, FSH,, Androstendion i DHEAS, pierwszego nie rozczytam, robilam wszystko poza DHEAS i placilam 161zl ja do tego mialam jeszcze prolaktyne i progesteron w tej cenie, DHEAS u mnie 65zl... Ale czego nie zrobimy dla dziecka... Tez bylam w terenie... 10km -o kijach, glowa zajeta. Rubi zrobisz badania i napewno dobierze leki, przytulam...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w czerwcu w sumie prawie 600zl. W tym zjuz tez 450 bedzie ale dziewczyny oby nam sie w koncu udalo! ;-) a masz jakies objawy za wysokiego kwasu foliowego?

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj moje kochane dziewczyny to ja dołożę się do tych fatalnych wieści

    Zaczęła mi się @. Jednak Flo dobrze mi wyznaczyło termin na jutro z możliwością, że dostanę dzisiaj czyli owu musiała być 04.07 tak jak czułam. Natomiast wg tego wykresu OVU powinnam dostać 25/07 :P

    w każdym razie nowy cykl nowe nadzieje !!! :) <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam wysoką homocysteine 12,40, a na nia wpływa wit B12 i kwas foliowy to oba zrobiłam. I wit B12 w normie a kwas foliowy za wysoki 23,50 a norma 4,6-18,7 ng/ml. Ma nadzieje ze badan genetycznych nie będę musiała robi z ta mutacja MTHFR bo to sa koszta rzędu 400-500 zł. Łudze się ze ten kwas za duzy jest bo brałam ovarin gdzie miał kwas foliowy i dodatkowo jeszcze kwas foliowy czyli dziennie dawkę 800 i tak przez miesiąc bo nie pomyłam ze sobie szkodzę. eh trzeba czytać ze zrozumieniem.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde to ja jutro musze zapytać czy on mi nie za duzo kaze brać tego kwasu foliowego... Ojjj ostatnio zdecydowanie same zle wiesci... Aj tam.... Zycie jest niesprawiedliwe :/

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 19 lipca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie czy nie zapytać lekarza o HSG czy nie zrobic... po co się łudzić jak może nie jest tam możliwości dojścia? hmm.. sama nie wiem.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 lipca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zapytala, kto pytanie błądzi...

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 19 lipca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pierwsze to 17-hydroksyprogesteron

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 20 lipca 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, @ w nocy nie przyszła więc zamiast latać w pracy co chwila do toalety by sprawdzać czy to już, zrobiłam swój ostatni z zapasów test. Nie musiałam czekać nawet chwili :O aż mnie zmroziło bo byłam pewna, że nic z tego!


    1g3g4z.jpg


    dwie kreski <3 <3


    Po pracy jeszcze kupię inny test dla pewności :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 06:35

    Rubii, Marcowa2017.23 lubią tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 lipca 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej. Świetne wieści z rana, mam nadzieję że tą wiadomością rozpoczną się już tylko same dobre wieści. Zdjecia nie widać, ale gratulacje :-) a moze lepiej od razu betę zrobić? :-) Super!

    enka90 lubi tę wiadomość

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ