X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 20 października 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak Wasze nastawienie, ale ja jestem najszczęśliwsza, że dzisiaj w końcu piątek! :D 7,5h i do domu, bo ostatnio mi się znowu zachorowało i jeszcze trochę mnie trzyma :( miłego i pełnego uśmiechu dnia dziewczyny :*

    Letitbe lubi tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piątek to najlepszy dzień tygodnia !! :) Radość czuję od rana..

    Biorę luteinę. I czy podczas jej brania mogę spodziewać się @ czy dopiero po skończeniu ??

    5045815c998a72d40f487f126a84bbf6.png

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 20 października 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piątek piąteczek piątunio!:D
    u mnie owu wypada w nast tygodniu, też zamierzam testować :) w sierpniu robiłam ostatni raz owulacyjne, wtedy pięknie pokazywało mi po kolei cienie kreski aż do grubej identycznej jak testowej i znowu potem cienie, wyszło mi owu dzień wczesniej niż pokazywał mój kalendarz, każdy test podpisywałam datą i porównywałam z dnia na dzien. Ale niestety jak się nie udało to stwierdziłamn że w kolejnych msc zbędne te testy, teraz znowu jestem pełna nadziei.

    Moje samopocucie po bromergonie jest rózne... biorę do kolacji, czasem mnie mdli, czasem głowa pęka, czasem jak rano wstaję to mam zawirowania a dziś obudziłam się jak nowonarodzona, tak myślę czy nie zbadać jeszcze przed owu prolaktyny z ciekawosci ponad tydzień już biorę, myślicie że jest sens mierzyć ? :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 20 października 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia pamiętaj że myślimy o Tobie i czekamy na Ciebie ;) nie łam się, nie jesteś sama Wróć już do grona wspieraczek i pocieszycielek :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 20 października 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już PSM szaleje.. rano szczęśliwa, że piątek, a teraz mam ochotę płakać.. każdy powód dobry :D

    Ja też jeden miesiąc robiłam testy owu i niby pokazywało ładnie, że owu już zaraz będzie, bo wyniki były zgodne z tym, co na instrukcji, a nic nie wyszło :/ więc po miesiącu odechciało mi się z tym bawić :P

    zpbnroeqnmec200u.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 20 października 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczerze wam powiem, że jestem zmęczona tymi badaniami i lekarzami. A przecież za wiele ich nie zrobiłam. Testy ovu można zrobić w domu, więc co mogę próbuję wykluczyć. Nie chce mi się jeździć na badania krwi i do lekarza... Mam na 20.11 zaplanowaną kolejną wizytę i na razie na tym poprzestaję.

    Po pracy jestem padnięta.. humor mam całkiem dobry, chociaż wczoraj jakoś mi łezka poleciała z niewiadomego powodu.
    Musze męża na jakieś piwo wyciągnąć, bo może za dwa tygodnie już nie będę mogła i takiej myśli się trzymam :D

    Paulina nie wiem jak z luteiną, nie brałam.
    Letitbe nie mam pojęcia o czym piszesz, słabo z moją wiedzą na temat suplementów itp.
    lollla7 a lekarz mówił żeby mierzyć? :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 20 października 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie mówił, ale dla samej siebie myślę żeby zmierzyć, zobaczyc czy cos spadło, bo ponoc działa szybko

    Dostałam na 2 miechy póki co bromergon, zobaczymy jak dalej, ale mam nadzieje niebawem zaprzestane łykania, bo samopoczuciem jak wyżej pisałam róóóóżnie bardzo, ale czesciej jest złe niz dobre :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 20 października 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie badała, poczekaj i ewentualnie w następnym cyklu sprawdź :)
    A efekty uboczne zgłosiłabym lekarzowi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 16:56

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 października 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lollla prolaktynę zbadaj w najbliższym cyklu około 4 dc, koło owulacji rośnie więc nie ma sensu.

    Paulina luteiny nie brałam ale wydaje mi się, że @ wywołuje spadek progesteronu, czyli moment kiedy ostawiasz luteinę.

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 20 października 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Wpadlam sie przywitać i z ciekawosci zobaczyć ile tu Was jest. I sie przy okazji zastanawiam dlaczego jak się chce to nie wychodzi. Troszkę zaczęłam czytać to forum i trzymam kciuki za wszystkie staraczki.

    l22nej28tcppkg68.png
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 20 października 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Jasiaaa, rozgość się :)

    Chyba każda z nas się nad tym zastanawia

    65cs, 30 lat
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 października 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Chyba każda z nas się nad tym zastanawia

    Dokładnie tak.

    Gdybyśmy tylko wiedziały co jest konkretną i pewną przyczyną tych niepowodzeń to połowa z nas by tu pewnie nawet nie zajrzała, a gdyby jeszcze było wiadomo co zrobić, żeby się udało to w ogóle.. ;) ale możemy sobie gdybać, będzie co ma być

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 20 października 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta niestety są to częste skutki uboczne, ten lek tak ma i już, rzadko kto przechodzi kurację z nim rześko i bezproblemowo :)

    Witaj Jasia, zapraszamy do naszego kółka wsparcia :D
    Letitbe zmierzę posłucham się Ciebie i zmierzę w kolejnym cyklu, chociaaaaż mam cichą nadzieję że nie będę musiała :D

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 21 października 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina, okres dostaniesz dopiero po odstawieniu lutki. U mnie byl dopiero na 2-3 dzień po odstawieniu.

    Dziękuję za miłe przyjęcie :)

    l22nej28tcppkg68.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 października 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    Letitbe zmierzę posłucham się Ciebie i zmierzę w kolejnym cyklu, chociaaaaż mam cichą nadzieję że nie będę musiała :D

    HA! U mnie progesteron już odpuścił, @ za rogiem a ja dalej mam cichą nadzieję :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 października 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Jasiaaa :)

    Letitbe skąd wiesz, że odpuścił? Temperatura Ci nie spadła przecież :)

    Postanowiłam udać się jednak na badanie krwi w przyszłą sobotę tj. 25dc, 10dpo
    Chcę zrobić:
    morfologię (dla zasady)
    glukozę
    insulinę (muszę sprawdzić mój homa-ir czy się poprawił)
    tsh (czy coś się zmieniło)
    progesteron
    luteinę (?)
    betę hcg (to dla zasady jak już oddaję krew to co mi szkodzi, w 10dpo może coś wyjść)

    Czy poleciłybyście coś jeszcze? Biorąc pod uwagę, ze jest to druga połowa cyklu, więc na kolejną okazję będę musiała czekać miesiąc, a szkoda mi stracić w razie co następny?

    + ciągnę męża na morfologię i cholesterol, coś mu jeszcze kazać z krwi zbadać? Jak mu powiem to nie będzie miał wyjścia :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 21 października 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a, możesz zbadać sobie wit D, ft4 jak juz sprawdzasz tsh. A mojemu M nie robiliśmy żadnych innych badań oprócz nasienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2017, 16:20

    l22nej28tcppkg68.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 21 października 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ja znowu z doskoku:) zgłosiłam w pracy, i nie zwolnili mnie fajnie wyszło nie muszę się już kryć:) w dodatku dzisiaj mieliśmy rozpoznanie płci i bedzie syn:) bardzo ruchliwy więc można było dobrze popatrzeć co tam ma między nogami:)

    Letitbe, k91, melba lubią tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpuścił mi już ten ogromny ból jajników.
    Trochę cis tam czuje ale już mogę funkcjonować. :)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 października 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina to super, teraz tylko czekać na efekty ;)

    key_b Gratuluje synka ;) cali, zdrowi jesteście?

    Marta a wiem, temperatura jakoś na progesteron mi się nie przekłada.. Jak w 7 dpo jest najwyższy, to u mnie spadek temperatury a potem znów wzrost, więc na to nie patrzę. Ogólnie odpuszcza ból piersi,jest wzrost libido, apetyt znów wraca do normy i tak dalej. To oczywiście nie są objawy potwierdzające poziom progesteronu, ale obserwuję swoje cykle od dawna i wiem, po objawach, który aktualnie jest dpo i które z nich jakim poziom hormonów odpowiadają. Walnęłam sobie dzisiaj piwko na rozluźnienie, bo jakiś podły nastrój mnie dopadł. Co do badań to progesteron i luteina to właściwie to samo, o ile się nie mylę, a mąż to chyba tylko badanie nasienia, jak u Jasi ;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ