X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam test owulacyjny pozytywny, a rano była jescze blada krecha :)

    Coś jednak wypatrzyłam w tych testach. Ciekawa jestem czy potwierdzi się to na jutrzejszym monitoringu.

    65cs, 30 lat
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K91 co takiego?

    Dzień dobry dziewczyny:)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Key_b udało mi się złapać skok LH za pomocą testów owulacyjnych. Wydaje mi się też,że wczoraj była owu. Źle coś napisałam?

    65cs, 30 lat
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie dobrze ja w sumie zakręcona jestem ;)
    dzisiaj się czyje jak zbity pies... Brzuch mnie boli okresowo mam uczucie jakby mi coś leciało ale jest sucho... Ryczec mi się chce. Głowa mnie boli, mdli mnie Masakra może to przez pogodę albo nie wiem co

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    może to przez pogodę albo nie wiem co
    Ja już wiem co :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Przylaczam sie do oczekiwan. Rocznik oczywiscie 91, staramy sie poltora roku, pol roku temu poronilam w 9tc;( potem sie okazalo, ze mam cykle bezowulacyjne. Hormony ok, nasienie ok. Biore clo i dupka. Mam zamiar testowac mniej wiecej 21 czerwca, bo urosly dwa jajeczka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki, tez chcialabym dolaczyc do grona staraczek. Od 3 cykli staramy sie o dziecko z ovufriend. Mierze temperature, obserwuje sluz, biore kwas foliowy i pije mieszanke ziol ojca sroki nr 3. Jak narazie bezskutecznie, mialam nadzieje, ze w tym cyklu zafasolkuje, ale juz czuje, ze okres jest blisko. Trzeba miec nadzieje, ale zaczyna mnie troche dolowac brak rezultatow. Pozdrawiam staraczki

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    papillon trzymam kciuki i podziwiam cierpliwość. Mamy układ, że w czerwcu zachodzimy w ciążę także wiesz, nie możesz się wyłamać :)

    Olinekka jeszcze macie dużo czasu, więc się nie stresuj. Wiem takie głupie gadanie, bo ja 2 cs i się denerwuję. Jak oceniasz te ziółka, bo jestem ciekawa jak to z nimi jest i czy warto?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe ja już się nawet nie nakrecam, i tak za wczesnie na jakiekolwiek objawy wg moich wyliczeń to dopiero 8-9dpo

    Papillon hej :) będziemy testować podobnie!

    Olenka hej hej:) właśnie co to są za zioła??;)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ziola maja wspomoc plodnosc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde tyle sie opisalam i cos sie pochrzanilo. Ziola wsppmagaja prace jajnikow. Pije sie jedna lyzeczke, na kubek wrzatku, parzy pol godziny i wypija, najlepiej przed snem. Po 3 cyklach robi sie miesiac przerwy. Przewaznie przez ten czas zachodzi sie w ciaze i nie trzeba robic przerwy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze na raty, bo cos nie dodaje mi wiadomosci. Jezeli chodzi o moje spostrzezenia (a pije ziolka pierwszy cykl) to czuje, ze jajniki lepiej pracuja,sluz jest lepszej jakosci i po temperaturze i testach wiem, ze byla owulacja. Szybko tez po nich zasypiam

  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja Was podczytuje codziennie i z niecierpliwoscia czekam na kreski... Teraz czekamy na Letitbe, wykres wyglada pieknie, ale jeszcze wstrzymam sie z gratulacjami ;) Zeby nie zapeszyc.
    A pozniej k91, ten cykl bedzie udany!
    A pozniej ja, ale to jeszcze potrwa :)

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b ja też się nie nakręcam, wręcz przeciwnie. Cały czas sobie wmawiam, że nic z tego, ale denerwuję się, bo cały czas sobie wmawiam, że prędko się nie uda. Głupia jestem, ale jakoś tak na wszystko w życiu muszę długo czekać :D

    Olinekka mi też coś często w połowie posty i komentarze się dodają a ziółka kuszące ale chyba poczekam z nimi do 4 cs. Najbliższy jeszcze spróbuję bez dopalaczy

    karakorum Ty Sherlocku :D wykres jest podejrzanie zbyt ładny, by coś z niego wyszło

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    papillon trzymam kciuki i podziwiam cierpliwość. Mamy układ, że w czerwcu zachodzimy w ciążę także wiesz, nie możesz się wyłamać :)

    Olinekka jeszcze macie dużo czasu, więc się nie stresuj. Wiem takie głupie gadanie, bo ja 2 cs i się denerwuję. Jak oceniasz te ziółka, bo jestem ciekawa jak to z nimi jest i czy warto?
    No biore to bardzo do siebie. Nie moge przeciez was zawiesc ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe, nu nu nu na twoje nastawienie :p. Kochana, 90% dzieje sie w glowie. Jesli bedziesz sobie codziennie powtarzac, ze sie nie uda, twoj organizm wezmie to za rozkaz i na ppewno nici ze staran. Wiem, ze zabrzmi jak jakis mormon ale trzeba z calej sily, calym soba wierzyc, ze wlasnie sie uda. Na przekor niepowodzeniom. To wiara wlasnie czyni cuda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2017, 16:26

    Letitbe lubi tę wiadomość

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe ja też tak mam....;) ale baby sa tak głupie ze niby nie, a gdzieś tam na samym dnie ziarenko nadziei
    czasami czuje ze moze cos tam kielkuje ... Wyobrażam sobie to przez ułamek sekundy Ale zbyt boję się rozczarowania dlatego nic już sobie nie wynyslam.

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w schizach przedokresowych tez tak mam. Wyczekuję i staram sie o ciążę, mimo to perspektywa noszenia drugiego czlowieka w swoim ciele jest dla mnie absolutnie abstrakcyjna i niepojęta. Przypuszczam, ze bede przerażona, gdy zobacze dwie kreski na tescie. Mimo, ze tak bardzo tego chce :)

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, jak miło czytać ze każda z nas jest taka sama. Letitbe ja też cały czas twierdzę że pewnie będzie trzeba długo czekać, że się na pewno łatwo nie uda, że pewnie coś nie tak:/ ale przed okresem schizuje i tak jak key_b mam takie ziarenka nadziei w tej niemalże pewności że MI się NA PEWNO nie uda, to mimo wszytko na dnie serducha jest ta nadzieja :)

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ