X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście przyszły tydzień mam super pracowity, więc pierwsze 8 dni zleci, a potem kolejne 4 bede Wam tu truc jak juz nie moge sie doczekać :p

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, ten maluszek niestety odszedł. Żył 6 dni i dopadła go sepsa.

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej straszne, wcześniej szukalam w wątku i jak znalazlam to stan bym stabilny.... malutki aniołek :(

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne :( ale mi przykro

    Key_b Ty grubasie!! :D chyba się grochu najadłaś :P

    Tym_janek trzymam kciuki za powodzenie

    U mnie 13 dpo i nadal plamien nie ma, rano brzuch bolal ale przeszło. Jutro sie pewnie zacznie w najmniej odpowiednim momencie jak będę daleko od domu. Grrr
    Na wszelki wypadek chorobe, ktora mnie trzyma drugi dzień lecze herbatkami tylko

    tym_janek lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Kruszynka91 Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa GRATULACJE! Chociaż jednej się w tym cyklu udało :) czekamy dalej :)
    Key_b faktycznie sporo tego grochu z kapuchą się najadlaś ;)
    Straszna szkoda tego maluszka..... Jego mama musi być bardzo smutna, mam nadzieję że się nie załamie i będą próbować dalej...
    Ja dzisiaj mam straszny dzień, słaba jestem, z domu nie wychodzę, biegunkę miałam 3 razy... Coś straszny ten okres, silne skurcze ze nawet na jelita mają taki wpływ.. o bólu nie wspomnę nawet

    km5sroeqzvrm7hel.png

    28.04.2019 Helenka przywitała świat 2800g, 53cm

    1.04 - 2260g
    4.03 - 1600g
    19.12 - 320g
    03.09.18 - pozytywny test!
    Beta 05.09.18: 462
    14 cykli starań
    Hashimoto - euthyrox 100
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    Lola, ten maluszek niestety odszedł. Żył 6 dni i dopadła go sepsa.
    To straszne.. :( coś tam próbowałam czytać na tym wątku. Ale dużo tego.
    Wiadomo czemu musieli tak wcześnie ciążę zakończyć ??

  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, mały nie rósł (ważył 380 gr w chyba 28 czy 29 tc), ponieważ były słabe przepływy pępowinowe. Przez pępowinę nie przechodziło wystarczająco dużo składnikow odzywczych. Zdecydowali sie na cesarkę, poniewaz dziecko moglo w kazdym momencie odejsc jeszcze w brzuszku. Mama tego dzieciaczka pisala, ze wody były czarne.
    Wszyscy wiedzielismy, ze bedzie ciezko, ale jakos tak wierzyłam w tego małego :(

    Ja wrocilam od teściów, powiedzcie mi, czemu zawsze mam taki zły nastrój, jak od nich wracam. Niesamowicie działają mi na nerwy. I ja wiem, ze ciezko odsunac temat mojej ciazy, ale kazda, po prostu kazda dyskusja na wszelaki temat konczy sie na tym, ze jestem w ciazy i spodziewamy sie dziecka. Czuje sie jak inkubator. Jakbym nie mogla miec zlego nastroju, bo dzidzius, jakbysmy nie mogli po prostu porozmawiac o pierdołach, tylko o dzidziusiu. Wokół DZIDZIUSIA kręcą sie moje mysli i troski niemal caly czas, i naprawde chcialabym z innymi ludzmi pogadac o czyms innym.

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda dzieciątka i rodziców :(

    Letitbe w poniedziałek testowanie/beta?

    Tym_janek fantastycznie :D Trzymam mocno kciuki :) Jeżeli w kolejnych cyklach jednej z nas się uda to szybciutko zostaniemy mamusiami :D Może ten cykl należy do Ciebie? :D

    Napiłam się troszkę wina, nie wiem czy dobrze czy źle. I w związku z moim rozregulowaniem muszę wprowadzić serduszkowanie co dwa/trzy dni bo chyba inaczej nie zaciążymy :) Zaczynam od dziś :D

    Karakorum a które to będzie dziecko w rodzinie? Z obserwacji koleżanek i ich teściowych wynika że takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Nie wiem dlaczego ale rodzice dziewczyny aż tak nie świrują. Taki ich urok :) Musisz się uzbroić w cierpliwość, po porodzie pewnie będzie gorzej :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2018, 22:01

    f1d9680377.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutno z powodu maluszka, człowiek się cieszy że jest w ciąży a tak na prawdę tyle rzeczy się złych może stać:(

    Trzymam kciuki za pęcherzyki pekniete :)

    Key_b ja patrzę z zazdrością i czekam na mój brzuch na razie lekko wystaje tylko :)

    Dzisiaj kupiłam pierwsze ciążowe akcesoria! Nie licząc witamin dla kobiet w ciąży wcześniej i olejku ktory dostalam po kolezance. Kupilam adapter do pasów do auta bo prowadzę codziennie do pracy i uważam że zapinanie pasów jest konieczne w razie wypadku i poduszkę dużą ciążowa do spania :) już czuję że na brzuchu mi się niewygodnie śpi więc chce się do niej przyzwyczajać :)

    Karakorum to normalne że ludzie się tym ekscytuja czasem bardziej niż my. U mnie na szczęście odpowiedź nie pytaj nadal wymiotuje jest wystarczająca :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2018, 22:43

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha test zrobię. W bete mi sie nie chce bawic, bo musiałabym meza fatygowac a wolałabym, zeby niepotrzebnie pracy nie zostawiał.

    Karakorum ale to chyba większość ciezarnych ma i duzo ludzi mysli, ze w ten sposób okazuje troske i zainteresowanie. Jak ludzie planuja slub, to rodzina tez bez przerwy zagaduje o tym, zeby pokazac ze nie sa jej obojetni ale rozumiem Twoje zdenerwowanie. Moi teściowie znowu pytaliby pewnie meza co i jak a ze mna wcale nie rozmawiali, zeby nie wyjść na wscibskich.
    Poza tym uważam, że w ciazy czy nie MY powinniśmy byc dla siebie na pierwszym miejscu i nie powinnysmy powstrzymywać złych emocji, bo dziecko.

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski jakby co to brzuch meza :D haha ciekawe czyy urodze pierwsza ja czy on hehehe

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Key b piękny brzuszek;)
    Ja narazie się zastanawiam czy powiedzieć rodzica i teścia że będą dziadkami ale podejmę decyzję dopiero po dzisiejszej drugiej becie ;)

    Letibe czekam na wynik Twojego testu;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 08:14

    Letitbe lubi tę wiadomość

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Laski jakby co to brzuch meza :D haha ciekawe czyy urodze pierwsza ja czy on hehehe

    Padłam ;p podobno wielu mężczyzna rosną brzuchy tak jak ciężarnym żona ;p

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa wrote:
    Ja narazie się zastanawiam czy powiedzieć rodzica i teścia że będą dziadkami ale podejmę decyzję dopiero po dzisiejszej drugiej becie ;)

    My z mężem powiedzieliśmy jak serduszko było. :)
    No mój mąż od początku mojej ciąży to ma +5kg. Więc więcej niż ja. :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 08:24

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż dziekuje za komplementy na temat brzucha mpwi ze tyle to w zyciu nie usylszal :D

    Letitbe lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też czekaliśmy (a raczej ja bardzo nalegałam) na pierwsze usg :)

    My nie tyjemy, mąż waga bez zmian, a ja minus 2,5kg jak na razie :(

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha key b !! No wlasnie dzinsy cos mi nie pasowaly, ale mowie co kto lubi....:D

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zwariowala gdbym miala czekać jeszcze kolejne 2 tyg, tym bardziej że trzymaliśmy to w tajemnicy od 28.12, a mdlosci sie nasilają, poza tym moja mama odrazu jak powiedzielismy w czwartek to krzyknela WIEDZIAŁAM!!! :D

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście widziałam się z rodzicami na dwa tygodnie przed świętami to miałam tylko mdłości i dawałam radę, pomogła mi odległość i że nie widujemy się codziennie :)

    Mamy chyba czują takie rzeczy chociaż moja chyba się nie domyśliła, dopiero jak wyciągnęła małe body z torebki na prezent :P u mnie w rodzinie są same gaduły i wiedziałam że jak im powiem to cała rodzina będzie wiedzieć dlatego też się wstrzymywałam :P

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez minimum do serduszka bym czekała, bo nigdy nie wiadomo co się stanie a nie chciałabym wtedy żeby ktoś wiedział. Oczywiście są dziewczyny, które nawet jak w 5 tygodniu stracą dziecko, chciałyby zeby ktoś wiedział bo potrzebują wsparcia od rodziny. Moja jest dość dziwna i wolałabym nie dzielić się swoimi skrajnymi emocjami.
    Ostatnio kuzyn wyjawił mojej mamie, ze staraja sie z żoną o dziecko a ta zaraz powiedziała siostrze, siostra mnie i sie śmiały z niego ze im takie rzeczy mowi.
    Dziwna sytuacja

    Dziewczyny cała noc mnie bolal brzuch, w nocy się obudziłam bo tak napieprzal, ze wiedziałam że @ za rogiem. Poleciałam do łazienki - nic. Sytuacja powtórzyła się kilka razy aż w końcu zaaplikowalam sobie tampon na wszelki wypadek :D :D
    Rano wyjmuje i nic, nawet plamki. Kurde śluz mam taki, ze na sro procent nie na ciazy, bo prawie go nie ma ale @ moglaby sobie w kulki nie lecieć.
    Tempka dalej do góry

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ