X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe zatestuj. Jak bedzie biel to @ od razu przyjdzie. A moze akurat to jest to.... :) mnie na poczatku tez brzuch bolał i mimo ze wiedzialam o ciąży co 5 min szłam do łazienki sprawdzać czy nie ma krwi

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe to kiedy ty robisz ten test? :D
    Ja jak czułam, że dostanę @ to brałam podpaskę na noc żeby nie latać co chwilę i nie sprawdzać :) Ja na dwa dni przed spodziewanym okresem miałam tak silny ból miesiączkowy, że nie mogłam wstać. Akurat byliśmy na śniadaniu w knajpce i tylko dzięki temu się wtedy nie rozryczałam, ból przeszedł tak po 10 minutach, a dwa dni później dwie kreski, śluz miałam kemowy cały czas w dwóch ostatnich cyklach w których brałam wiesiołka do owulacji, więc się nim nie sugerowałam. Bardziej sprawdź szyjkę bo jak już dowiedziałam się, że jestem w ciąży to ewidentnie sama stwierdziłam, że jest zamknięta ;)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie wiem czemu ale do szyjki nie dosiegam,wiec jej nie badam.
    Jutro rano robie test bo dzisiaj to juz po ptokach i rodzina meza mnie szybko zawolala, więc nie było kiedy tego ogarnąć.
    Kurka żadnego plamienia a juz 14 dpo i od kilku dni coraz bardziej bolą mnie piersi (do 10 dpo tylko sutki)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Ja tez minimum do serduszka bym czekała, bo nigdy nie wiadomo co się stanie a nie chciałabym wtedy żeby ktoś wiedział. Oczywiście są dziewczyny, które nawet jak w 5 tygodniu stracą dziecko, chciałyby zeby ktoś wiedział bo potrzebują wsparcia od rodziny. Moja jest dość dziwna i wolałabym nie dzielić się swoimi skrajnymi emocjami.
    Trochę mam inne zdanie.

    W każdym tc może stać się coś z dzieckiem.
    Czy to będzie 5tc czy 20tc. A jak się urodzi nikt gwarancji na to że dożyję 100 lat. :D

    Trzeba mieć wokół siebie bliskich ludzi by móc się dzielić radością i smutkiem.

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kuszę, bo wiem, że brak drugiej kreski potem bardzo boli. Ale ja 14dpo i rano i wieczorem miałam prawie taką samą drugą kreskę. Ten żółtawy był z rana, ten drugi z wieczora. https://zapodaj.net/7eca62047f218.jpg.html
    Wykres masz super :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 10:34

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina mi bardziej zależało na potwierdzeniu ciąży we właściwym miejscu :)
    Serduszka tez nie widziałam, tylko słyszałam tętno na pierwszym usg.

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe - testuj :)

    Mi dzis tempka skoczyla do gory jak szalona, z 36,47 na 37,01 :D Jestem super podekscytowana w tym cyklu.

    Marta..a lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    No ja nie wiem czemu ale do szyjki nie dosiegam,wiec jej nie badam.
    Jutro rano robie test bo dzisiaj to juz po ptokach i rodzina meza mnie szybko zawolala, więc nie było kiedy tego ogarnąć.
    Kurka żadnego plamienia a juz 14 dpo i od kilku dni coraz bardziej bolą mnie piersi (do 10 dpo tylko sutki)

    U mnie pierwszy objaw ciąży to ból piersi właśnie :D

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b jajcarka z Ciebie :):) fajny brzuchol :D

    Letitbe emocje sięgają zenitu :) Już mniej niż 24h i będzie wszystko wiadomo :) Oczywiście trzymam kciuki.
    Wiem, że ktoś kiedyś pytał o wstawianie zdjęć, ale nie pamiętam tego i nie chce mi się szukać. Jak wstawiłaś wykres? Na wykresie będą się automatycznie pojawiać nowe dane?

    Czesiowa ja bym chyba nie wytrzymała. Wiem, że wiele kobiet czeka aż usłyszy serduszko ale to nie na moje nerwy niestety. Ja w ten sam dzień powiem rodzicom, siostrze i teściom. No i oczywiście mężowi :D

    f1d9680377.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina rozumiem ale wiesz, jednak w 20tc ból jest większy a ciazy ukryc sie tez nie da. Jakbym mogla to ukrywałabym do samego porodu ale mowie, moja rodzina jest trudna.

    Mycha ściągnęlam apke na telefon fertility friend (tylko w celu notowania tempki i udostępniania jej), wklepalam temperatury i udostępnilam go w formie strony, do której miniaturki jest gotowy kod html.
    Wszystko aktualizuje sie na bieżąco

    karakorum, malutka_mycha lubią tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna ta apka, wg niej jednak mam szanse na ciąże w tym cyklu :D Od razu mi lepiej :D :D

    tym_janek, Letitbe lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Mamba91 Autorytet
    Postów: 609 361

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie zaczynam nowy cykl. Podpowiedzcie jakie badania warto zrobić ma własną rękę, mam długie cykle szkoda mi czasu na skierowanie itp, 30 stycznia idę do ginekologa to może bym poszła z jakimiś wynikami..

    2nn33e3k7q5t268q.png

    31+0 - 1813g 😍
    21+2 - 450g szczęścia 🥰
    22.07 będzie córeczka - Amelka 🥰
    06.05 zarodek z serduszkiem 💗
    27.04 16dpo - 540,90; 18 dpo - 1238 😍
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamba91, a robiłaś już wcześniej jakieś badania? Albo masz zdiagnozowane już coś konkretnie? Bo nie wiem czy ci całą listę pisać :)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam, że najlepiej to poczekać do 11-13 tc, ale nie znam nikogo, kto by tyle wytrzymal ;) A strata ciąży w 5 a 20 tc jest nie do porównania. W 5 tc gdzies w podswiadomosci wie sie, ze 20% ciaz na tym etapie eliminuje sie samo. Ze jeszcze nie ma zadnego dziecka, to tylko pecherzyk. Natomiast w 20 tc czuje sie ruchy, powoli rosnie brzuch, powoli zbiera sie wyprawke. Strata ciazy na tym etapie moze kosztowac wizyty u psychologa i żałobę. Ehhh.

    Letitbe, jak tam?
    Fajny masz ten wykres!

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę podobnie do Ciebie karakorum. Oczywiście wczesna strata, to nadal bolesna sprawa ale ja żadną tak trudną sytuacją nie chciałabym się dzielić z rodziną, więc w tym rzecz w moim przypadku.
    Pewnie na początku ciąży w ogole balabym sie dopuścić mysl, ze jestem w ciąży właśnie ze względu na to, że jest duże prawdopodobieństwo problemu.
    W 5 czy 6 tygodniu prawie sie ciazy nie czuje, nie zdąży sie wytworzyć tak twarda więź jak po 20 tygodniach. To jakby rozstac się z partnerem po 6 miesiącach lub po dwóch latach. To boli i to boli ale w pierwszym przypadku łatwiej się pozbierać.
    W ogole jaki poważny temat nam wszedl na tapet :D

    Mnie brzuch boli, co chwila ciągnie mnie do kibelka jak w 1 dzień @ ale @ nie ma. Boje się jutrzejszego testu. Mam cykora jak cholera :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe, nie ma się czego bać. Jaki wynik by nie wyszedł to dasz sobie radę i masz nasze wsparcie :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe a o której godzinie można spodziewać się wiadomości? Bo jestem strasznie ciekawa

    f1d9680377.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 10 pewnie, bo będę czekała az maz wyjdzie z domu :D wolę w samotności to ogarnąć

    Tym_janek <3 dziękuję
    Bardziej boje się pozytywnego wyniku, ja taki cykor jestem, że jak się uda to będę sobie wmawiać, że nie dam sobie rady, że rodzina źle zareaguje itp :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 20:34

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Mamba91 Autorytet
    Postów: 609 361

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_Janek miałam kiedyś prolaktyne tylko. Dawaj całą listę jak możesz najlepiej z info w którym dniu cyklu najlepiej ;)

    2nn33e3k7q5t268q.png

    31+0 - 1813g 😍
    21+2 - 450g szczęścia 🥰
    22.07 będzie córeczka - Amelka 🥰
    06.05 zarodek z serduszkiem 💗
    27.04 16dpo - 540,90; 18 dpo - 1238 😍
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe ja juz z samego rana bede czekac na wiesci!! ;)

    Karakorum my w 12tc powiedzielismy dopiero rodzicom a znajomym jakos w 16tc (ja post na fb dodalam ;)

    Letitbe lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ