X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Przepraszam dziewczyny za obsuwe ale czekałam az luby wyjdzie. Wynik :negatywny
    Biel na maksa

    Przykro mi. :(
    To korzystaj w nowym cyklu ze starań. ♡

    Mi brakuje miłosnych igraszek. Mam na razie zakaz. :(

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, letitbe. Ale nie poddajemy sie, lecimy dalej!

    mala_misia, mutsy evo :)

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No super, tylko @ nadal nie ma i nic jej nie zwiastuje. Jestem w 16-17 dpo

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    mutsy evo :)

    Fajny. :D A ż polecenia to bierzesz?

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe, takie zawieszenie jest najgorsze. W 16 dpo kreska zdecydowanie powinna wyjsc, albo okres... Jaki masz plan? Czekasz, czy kierujesz sie do gina?

    Paulina, szczerze mowiac nie, ot spodobal mi sie, poczytalam w necie czy nie ma jakichs tragicznych ocen i w sumie tyle :) Podoba mi sie ta estetyka, najchetniej kupilabym stokke, baaardzo mi sie podobają, ale brak srebrników na takie cuda :P

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamietam, ze czesto siedzialam na tej stronce: https://www.countdowntopregnancy.com

    To strona idealna dla paranoiczek takich jak ja, lubiących poporownywac symptomy i testy.

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do gina nie ide bo mi powie ze okres sie czasem spóźnia przecież, a w wykresy nie wierzy więc wiesz.. Poczekam, mezowi chyba nie nie powiem bo i ból piersi dzisiaj odpuścił takze stary scenariusz. Bez sensu zeby sie martwił.
    Będzie co ma byc

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładny wózek, muszę zapisać sobie przyszłościowo jego nazwę, by w "odpowiednim" czasie wykorzystać to :D Mi tez podobają się strasznie STOKKE i racja - ich cena poraża, ale jeśli długo będę musiała czekać na ten moment to może uda mi się uzbierać w skarbonce i kupię go :D

    zpbnroeqnmec200u.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe tulę Cię mocno :* Takie już Nasze życie jest, że mamy pod górkę w tym temacie, ale myślę, że jak dotrwamy do górki to potem już będzie tylko dobrze, życie wynagrodzi Nam to wszystko teraz :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe przykro mi. Temp u Ciebie spadła więc może @ za chwilę się pojawi. U mnie w tym cyklu nie wiem za bardzo kiedy ta owulacja była ale od pozytywnych testów owu do przyjścia okresu minęło ponad 20 dni. Więc może od czasu do czasu zdarzają nam się takie dziwaczne cykle które wszystko psują.

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Letitbe. Niestety @ ma to do siebie że czasami się spóźnia.

    f1d9680377.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe walczymy dalej :*

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe, głowa do góry. Tak się spinałaś wizją ciąży, widac to nie Twoj czas :) Ale jak przyjdzie czas i poczujesz się na to gotowa to pewnie ciąża się pojawi ;)

    Karakorum, tez dzis przez spanie nie otwozylam kurierowi i bede musiala zasowac gdzies odbierac jedzonko dla kotow (paczka ma pewnie z 10 kg) :/

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Letitbe. Z Tymi tylkami to może być cos na rzeczy ;D tylko ty raczej drobna jestes :D

    Oo niee, na pewno nie. W talii może i mam z 70 cm ale w dupie ponad 100 :/

    Dziewczyny dzięki za wsparcie :* trzymam się dobrze, tragedii nie ma ale wkurza mnie ten caly zamęt. Czekam na @ i na pewno dam znać, jak przylezie.

    Karakorum mnie mutsy też się podoba ale jednak ostaje przy joolz day choć nie wiem czy mi sie znie zmieni zdanie :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj, joolz też są piękne i bardzo porządne.

    Ale mi sie dzis nic nie chce. Pojechalabym po ten wozek (w trzech paczkach), ale jedna paka waży 13 kg, wiec moge zapomniec. Poczekam na mojego faceta.
    A tak to jeszcze w szlafroczku siedze... Nie moge sie zmotywowac do dzialania. Jedyną aktywnoscia dzisiaj bylo zjedzenie sniadania i pomalowanie paznokci, hmmm...

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak ja bym tak posiedziala sobie w domku i poleniuchowala...
    jak już mam dzień wolny to wypełniony jest po brzegi bo chce wszystko na raz załatwić.
    Teraz w czwartek mam chwilę dla siebie bo umówiłam się na hybrydy i mój kochany mąż wykupił mi dzień spa

    f1d9680377.png
  • Mamba91 Autorytet
    Postów: 609 361

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kiedyś lekarz powiedział że dwa dni po terminie to jeszcze nie spóźniający się... Też w tym cyklu mi się wydłużyło i @przyszla 16dop ale jak już przyszła to prawie się przekręciłam z bólu, 3mam kciuki za kolejny cykl. Ja dzisiaj 3dpo robiłam FSH, LH, Estradiol, czekam na wyniki

    2nn33e3k7q5t268q.png

    31+0 - 1813g 😍
    21+2 - 450g szczęścia 🥰
    22.07 będzie córeczka - Amelka 🥰
    06.05 zarodek z serduszkiem 💗
    27.04 16dpo - 540,90; 18 dpo - 1238 😍
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tylko jest różnica między spoznienem ogólnie cyklu a wydłużenie fazy lutealnej. Szczególnie przy pozytywnie i objawach. Dzisiaj wszystko przeszło, zeszło ze mnie od tak, pstryk. Juz któryś raz z rzędu. Nieważne zresztą.
    Pojawiły się plamienia, więc sie cieszę :D

    Karakorum u mnie lenistwo ba podobnym levelu dzisiaj. Zmusilam sie jednak do prasowania ale uwaga. Jednej bluzy :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w każdym cyklu miałam milion objawów.
    A w szczęśliwym zero. :D nie ma reguły. Na każdego przyjdzie odpowiedni moment.

    A ja siedzę i czekam na lekarke. Jedzie że szkolenia i się spóźnia.
    A mogłam wcześniej wrócić z pracy i poleżeć. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 14:17

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe szkoda, czekam z niecierpliwością aż kolejnej się uda i zobaczy te dwie kreski :)

    Ja bym też tylko spała, dlatego chodzę do pracy bo tam muszę się skupić. W domu bym nic nie robiła :( chociaż nie raz miałam ochotę nie iść przez to zmęczenie.

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ