X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam niskie tsh wiec nie pomoge w tej kwestii.
    U mnie dzisiejszy wynik 0.660

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edi_28 wrote:
    Cześć,

    Jestem tu całkiem nowa :) staramy się od października z lekkimi przerwami na choroby, stresy... ale dopiero teraz zaczynam z kalendarzykiem na ovufried, wcześniej tylko kontrolowałam to na WomanLog

    Mi przy pierwszych badaniach we wrześniu TSH wyszło 2,94
    Niby nie wysokie ale ginekolog powiedziała, że zalecane przy staraniu się jest poniżej 2,5, więc zapisała mi po pół tabletki, przy kolejnych badaniach TSH 2,09
    Miał ktoś podobne przypadki takie niewielkiego zbijania TSH? Czy powinnam nadal brać tabletki na obniżenie TSH poniżej 2,5? Co sądzicie, jakie są wasze przypadki?

    Bo szczerze to ja nie wiem co robić... Czy brać, co ile badać TSH czy iść do gin, czy to nie ma sensu bo staramy się dopiero od października

    Ja nie zbijałam co prawda ale miałam 2,17 jak zaszłam w ciąże :) wiec masz już ok i można działać :D

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj byłam u endo diabetologa i on stwierdził że moje hormony nie są tak okropne jak myślałam. Według niego. Generalnie IO według niego też nie do leczenia tylko schudnąć minimum 5kg... I nie przejmować się hormonami bo one mogą się unormowac przy diecie i schudnieciu ale kwestia bromergonu to JEGO zdaniem decyzja gin bo co jeden to inaczej uważa. Takze trochę mnie pocieszyl... A trochę zakręcil bo jeden tak a drugi tak... Ale stwierdził że skoro dwa razy zaszłam co prawda w pozamaciczna ciążę to na pewno nie jest także jak ja sobie myślę :o

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z tymi lekarzami jest.. każdy co innego.. :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj pierwszy raz na monitoringu cyklu. Mam dwa pęcherzyki w prawym jajniku na 9 mm.mam 11 dc. Kompletnie nie wiem czy to jest idealnie bo kobieta była mało mowna....

  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 1 marca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 wrote:
    Jestem po wizycie. Jest zarodek 3mm z serduszkiem. Jestem szczęśliwa :)
    Gratulacje ❤️

    76d641b845.png
  • Sarcia1 Znajoma
    Postów: 29 7

    Wysłany: 2 marca 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że nie wzięłam clo bo w czwartek dostałam okres, który wg ginekologa miał się w ogóle nie pojawić - nie myślałam, że się tak ucieszę . W każdym bądź razie w piątek idę do endokrynologa i raczej zmieniam ginekologa skoro tamten i tak już rozkłada ręce i mówi że jego wiedza się kończy. Miłego weekendu dziewczyny 😊

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 2 marca 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia
    Ja sie nie znam zbytnio na tym. Wydaje ni sie ze jest okej. Pojdziesz na wizyte to zapytaj lekarza czy jest okej.

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a wrote:
    Ja nie zbijałam co prawda ale miałam 2,17 jak zaszłam w ciąże :) wiec masz już ok i można działać :D

    Działamy działamy ale narazie bez efektów :) będę kontrolować wynik na bieżąco :)

  • Sarcia1 Znajoma
    Postów: 29 7

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj odebrałam część wyników i TSH mam 2,59 czyli niby w normie. Sprawdziłam jakie miałam jak wcześniej robiłam badania w sierpniu i wtedy było 3,13 także zmalało. Zobaczymy jak już wszystkie wyniki będą co powie lekarz.

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do starań zalecają by tsh kolo 1 bylo. ☺😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 23:46

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 7 marca 2019, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Brunetka91 gratulacje:) ja was podczutuje ale pisze z do skoku bo mały zabiera mi cały czas wolny. Niedługo roczek kiedy to zleciało???? Co dopiero testowałam....

    A co do testowania... Dziś rano robiłem test i wyszedł cien cienia....!! Na zdjeciu niewidoczny a maz mowi ze na teście widzi wyraźnie. Siedzę od 5 rano przerażona i rozmyślam jak to będzie z dwojka ;)

    @karakorum ty coś na ten temat możesz powiedzieć???

    Zaraz wam przekleje moje posty z innego wątku i pokaże wam ten test. Dodam ze robiłam 2 dni temu i była biel wizira... 24dc (10dpo) dziś 26dc i 12dpo

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 7 marca 2019, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zatestowalam po 2 dniach od tamtego białego i jest cień cienia.... ;) oczywiście na zdjęciu tego nie widać zaraz wam wrzucę ale ja widze moj maz też i jak sie ppdswietli test to wtedy wyraźnie widać :D


    Boże stare to A głupie.... sobie testy podświetlam zamiast wziąć i poczekać :D ale no... U mnie taka sytuacja że trenuje od niedawna i mam bardzo intensywne treningi i trener powiedział ze jak zajde to przy takim wysilku nie utrzymam ciazy dlatego tak ciagle testuje i odwlekam treningi bo czuje że jestem...

    A dwa mieszkam w hoandii i tu nie można tak sobie iść prywatnie zrobić bety... W ogole do 12 tc nie traktuja ciazy... no i ewentualne poronienia czy krwawienia i plamienia traktuja jak selelcja naturalna... nawet usg nie zrobią :/

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 7 marca 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    925efd22a65dc1b0med.jpg

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 7 marca 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 10 minutach tak wygląda

    20e6c61f110f3f6dmed.jpg

    W ciąży z synkiem taki sam wyszedł 10dpo ale wtedy robilam testy owu i mierzylam temp

    Teraz mam teoretycznie 12dpo i 26dc ale tylko po objawach bólu brzucha domyślam sie kiedy była owulacja bo dopiero 2 cykl sie staramy i jeszcze nie podeszłam na poważnie do starań bo się nie spodziewałam 🤩

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym pierwszym to tak wyraźnie widac cien. ☺

    key_b lubi tę wiadomość

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 7 marca 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6ebdb38b7a01cc05med.jpg mam jeszcze takie zdjęcie;)

    PLPaulina lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 7 marca 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4ee1a02c65333664med.jpg i zrobiłam inny test ;)

    PLPaulina lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja również jestem tu nowa:) staraczką jestem od pazdziernika ubiegłego roku. W lutym zmieniłam lekarza po powrocie do rodzinnego miasta i po zmianie pracy.Okazało sie ze mam torbiel na jajniku, dostalam tez skierowania na badania ze wskazaniem w ktorym dniu cyklu je zrobic. W styczniu robilam prolaktyne ktora wyszla 3 x podwyższona. Mam nadzieję ze to byl wynik stresu w poprzedniej pracy. Badania przede mna, ale zaczynam sie martwić tym wszystkim i czasami czuje sie ze nie mam siły a to dopiero jest poczatek....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    4ee1a02c65333664med.jpg i zrobiłam inny test ;)
    Gratulacje 😘

‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ