Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Sarcia1 Debiutantka

Wysłany: 17 marca, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje😊

key_b lubi tę wiadomość

• Mamba91 Koleżanka

Wysłany: 17 marca, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czad! Gratulacje! :D
    Bliźniaki to moje marzenie od zawsze <3 oczywiście życie jest jakie jest teraz marzę żeby po prostu być w ciąży ;)

Mamba91
  • Mamba91 Koleżanka

Wysłany: 20 marca, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u Was? Macie już wiosnę? U mnie dziś piękna pogoda, nareszcie świeci słońce :)

Wczoraj byłam u lekarza z wynikami badań. Zły stosunek LH do FSH i ujemny progesteron.
    Lekarka dała mi clo do brania od 5 do 9dc i 12dc mam się zgłosić na monitoring, reszta wyników ok, mąż też wyniki ma dobre. Nie pozostaje nic innego jak czekać na @...

Mamba91
  • Kinga28 Znajoma

Wysłany: 25 marca, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 napisała:
    O i moje całe dobre nastawienie szlag trafił... Mam 18 dc. W poniedziałek byłam na monitoringu pęcherzyk miał 17 mm dzisiaj 16 i dalej jest. Nie pękł.... A moje temperatury pokazuje że owu się odbyła w poniedziałek.... Jak to zinterpretować? A i jeszcze przeszłam w 2 fazę cyklu bo coś tam mam....

Sylwio, Malami powiedzcie co dalej Wam wyszlo. Tak sie sklada ze mam dwojaka sytuacje: mam podwyzszona prolaktyne ( 2 x wyzsza niz norma,tydz temu zaczelam brak leki) i chyba bd miala spozniona owulacje ( jest 17 dc pecherzyk jeszcze nie pekl, ma niecale 20 mm).

• Sarcia1 Debiutantka

Wysłany: 24 kwietnia, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, coś się tu cicho zrobiło, czyżby już wszystkim się udało tylko ja zostałam z naszego rocznika? U mnie znowu problem z miesiączką i od dwóch tygodni bardzo boli mnie biust, ale miesiączki nie ma. Udało mi się umówić do innego lekarza ale dopiero na czerwiec. Także muszę się uzbroić w cierpliwość i czekać na okres i na wizytę u lekarza.😑

• KalaW Przyjaciółka

Wysłany: Dzisiaj, 07:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarcia1 ja też zostałam, ale się nie udzielam już od dłuuuuuuuuuuuuuuuuższego czaaasu.
    Napisałam, żebyś wiedziała, że nie jesteś sama :D

PCOS - stwierdzone w 16 r.ż. ||ponad 2 lata od odstawienia antykoncepcji.
    4 c.s. z lekami/wypróbowane CLO, Mensinorm, Ovaleap, Puregon + Metformax, Wit. D, Femibion

10.2018 - CB
    01.2019 - C Ektopowa
  • PLPaulina Autorytet

Wysłany: Dzisiaj, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam do Was dołączyć znowu, ale...

1. Nadal brak okresu
    2. Ostatni miesiąc tak dał mi w kość, ze mężowi wykrzyczalam ze żadnych więcej dzieci nie bedzie.

Mamy ciezki czas.. okres noworodkowy to przy tym co dzieje sue teraz to sielanka(wczasy po prostu)😁😁😁

ug37zbmhqk3cr53u.png
    Hania <3
    23.07.2018 <3 55cm 3370g
‹‹ 333 334 335 336 337

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)