X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chnurka91 wrote:
    Jeszcze się wstrzymam z radością do jutra :P trochę mnie ten lekarz przestraszyl.ale też mi się wydaje że była. Wszystkie inne objawy też były więc jestem dobrej myśli. Gorzej bo dostałam wypowiedzenie z pracy...
    Hm a masz ilu miesięczny okres wypowiedzenia? Dlaczego ? Ehhh z tą pracą zawsze pod górkę

  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesięczny. No niestety tak wyszło. Szefowej nie stać na mnie. Likwidacja stanowiska. Kombinuje i szukam innej pracy. I choć cieszylabym się na dzidziusia to trochę się boję jakby to bylo

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chnurka91 wrote:
    Miesięczny. No niestety tak wyszło. Szefowej nie stać na mnie. Likwidacja stanowiska. Kombinuje i szukam innej pracy. I choć cieszylabym się na dzidziusia to trochę się boję jakby to bylo
    Faktycznie. No ale może znajdziesz pracę jakąś już w ciąży jakbyś się okazało że jesteś?

  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem czy chętnie przyjęli y ciężarna. Czekam na informacje odnośnie jednej pracy. Jak się uda to będzie ok. Postaram się skrócić okres wypowiedzenia w porządnie pracy i za dwa tyg już bym była w nowej. Niby nie w zawodzie ale umowa o pracę, stale godziny i spokojna robota :P

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz teraz jak jest wizja braku pracy to wróciły dawne marzenia o otwarciu salonu kosmetycznego. Ale chyba za bardzo się boje

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chnurka91 wrote:
    No nie wiem czy chętnie przyjęli y ciężarna. Czekam na informacje odnośnie jednej pracy. Jak się uda to będzie ok. Postaram się skrócić okres wypowiedzenia w porządnie pracy i za dwa tyg już bym była w nowej. Niby nie w zawodzie ale umowa o pracę, stale godziny i spokojna robota :P
    To dobrze, ze jest perspektywa :P

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 1 lipca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko nie bój się, ja wzięłam sprawy w swoje ręce i nie żaluję. Jedyny problem jest taki, że w ciąży nie będzie miał kto pracować :D

    Słuchajcie jestem po wizycie. Nie dostałam niczego na zbicie, bo Pani doktor stwierdziła, że trzeba powtórzyć badanie w następnym cyklu i jak wyjdzie źle to wtedy znowu z obciążeniem. Kupiłam póki co kolejne opakowanie castagnusa i symfolik, bo kwas foliowy mi się skończył i tak poszłam za waszą radą o tych inofolikach czy inofemach. Jeden pies ;)

    Cytologię przy okazji zrobiłam i usg. Wszystko super, monitoringu jako takiego nie było ale widać było jajeczka i jedno całkiem spore także owulka tuż, tuż.
    Endometrium 10,5 cm? Myślicie, że jest ok tuż przed owulacją? Pani doktor mówiła, że bardzo ładne, więc chyba by mnie nie okłamała. A no i te torbiele to gruczolaki, czysto fizjologiczna sprawa.

    Ależ się rozpisałam... :D no ale musiałam zdać relację

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, a jaki miałaś wynik prolaktyny?

    No i super endo podobne do mojego, czyli tłuste <3 Bardzo dobrze

    No i super wkrótce owu :d :*****

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna no ja właśnie miałam taki pasek obu jak Ty i lekarz mi powiedział że to nie jest ovu. Ze za słaba druga kreska.
    Oznajmiłam dzisiaj rodzinie przy okazji 30tki mojego Mezusia że rzucam pracę . Ale mi z tym dobrze... Wiem że z własnym interesem jest na początku ciężko ale...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Susanna no ja właśnie miałam taki pasek obu jak Ty i lekarz mi powiedział że to nie jest ovu. Ze za słaba druga kreska.
    Oznajmiłam dzisiaj rodzinie przy okazji 30tki mojego Mezusia że rzucam pracę . Ale mi z tym dobrze... Wiem że z własnym interesem jest na początku ciężko ale...
    No spoko to wczoraj było a dziś miałam już dwie takie same, to było przymierzanie się do owu :)

    O proszę, to powodzenia !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej bolą mnie sutki jak jasna cholera. Nie pozwalam Mężowi piersi dotykac. Robiłam dzisiaj badania krwi na płodność,TSH i różyczkę. Mąż ma we wtorek swoje badania. Niepokoje się że dalej okresu ani widu....niby ma być w ciągu 10 dni no ale..

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 1 lipca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Aha, a jaki miałaś wynik prolaktyny?

    No i super endo podobne do mojego, czyli tłuste <3 Bardzo dobrze

    No i super wkrótce owu :d :*****


    Coś ponad 36. Dokładniej to było 700 iles a norma do 490 czy jakoś tak.

    Frelcia, spokojnie (wien, że tak łatwo się mówi). Jakieś masz zwichrowania, przyjdzie @ i się wszystko uspokoi. Cierpliwości :-)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Coś ponad 36. Dokładniej to było 700 iles a norma do 490 czy jakoś tak.

    Frelcia, spokojnie (wien, że tak łatwo się mówi). Jakieś masz zwichrowania, przyjdzie @ i się wszystko uspokoi. Cierpliwości :-)
    Sporo chyba, ale ja się nie znam , skoro lekarka mówi, że nie trzeba to ok :)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 1 lipca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi, że trzeba ale najpierw badanie powtórzyć dla pewności, a potem znowu z obciążeniem i dopiero wtedy zabijamy. Wolałabym dostać coś teraz ale ufam, że wie co robi. Powiedziała że jeżeli w przeciągu pół roku nie zaskoczy to będziemy patrzeć co robić ale poki co powiedziała "jesteś zdrowa, dziewczyno" i stwierdziła, że prolaktyna od stresu a ja całe życie mam wyczilowane do bólu :-D
    Pozostał mi castagnus, ciekawe jak po miesiącu brania zbije mi prolaktynę. Zobaczymy

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny doradzcie mi jak porozmawiać z moją p.dyrektor o wypowiedzeniu...strasznie się stresuje.. nigdy nie patrze na siebie, tylko na to że komuś robię pod górkę i mi z tym źle..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Kurcze dziewczyny doradzcie mi jak porozmawiać z moją p.dyrektor o wypowiedzeniu...strasznie się stresuje.. nigdy nie patrze na siebie, tylko na to że komuś robię pod górkę i mi z tym źle..
    Wydaję mi się, że skoro podjęłaś taką odważną decyzję, to sobie poradzisz, pamiętaj ty i twoja rodzina jesteście najważniejsi i twoje plany ! Powodzenia

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 623

    Wysłany: 2 lipca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestes z nia w neutralnych/pozytywnych relacjach? Zalezy w jakim tonie rozmawiacie... Jesli oficjalnie, ale sympatycznie to: "Pani Kowalska, w moim zyciu zaszly zmiany, ktorych konsekwencja musi byc rezygnacja ze stanowiska. Mam nadzieje, ze nie sprawie pani tym problemow, zwlaszcza, ze cenilam sobie prace w zlobku (?), i wazne jest dla mnie zaufanie, jakim mnie pani obdarzyla. Nestety tak jak wspomnialam, podjelam trudna decyzje o zakonczeniu wspolpracy."

    Jezeli sie nie lubicie albo macie relacje mocno oficjalne, bez sentymentalnego pierdu-smierdu, rzuc jej wypowiedzenie i tyle. To jej praca, rozwiazywac takie sytuacje.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha :D pierdu smierdu :D nasze relacje myślę, że są ok. Jest niewiele starsza ode mnie :) myślę, że zadowolona nie będzie no ale zawsze jest ten miesiąc wypowiedzenia kiedy ma czas znaleźć kolejnego pracownika. Pewnie nie pozwoli mi też wykorzystać urlopu który mi został...pewnie będzie wolała zapłacić za niego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    hahaha :D pierdu smierdu :D nasze relacje myślę, że są ok. Jest niewiele starsza ode mnie :) myślę, że zadowolona nie będzie no ale zawsze jest ten miesiąc wypowiedzenia kiedy ma czas znaleźć kolejnego pracownika. Pewnie nie pozwoli mi też wykorzystać urlopu który mi został...pewnie będzie wolała zapłacić za niego...
    Będzie musiała to przeżyć, nie przejmuj się tym :)

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 623

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaden szef nie jest zadowowlony, jak ktos mu rezygnuje, bo to oznacza pierdzielnik z rekrutacja. Nie martw sie o nią, to ona dostaje pare razy wyzsze wynagrodzenie od Ciebie za to, by znosic takie stresy, nie Ty, kochana.
    Twoja nastepczynie znajdzie w 10 minut, dziewczyn do pracy w edukacji wczesnszkolej jest po dziurki w nosie, bedzie przebierala w cv jak szalona.

    To legalne? Placic za urlop, zamiast go dac?

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ